Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2017., 18:14   #4061
Pozdrav,

jel se neko mozda prijavio za MOL u Budimpestu?
nodizlodi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 12:33   #4062
Pozdrav svima!
Jel netko dobio odbijenicu ili poziv za drugi intervju nakon video intervjua?
Molim vas da napisete jer ja nisam nikakvu pov inf nakon video intervjua pa neznam trebam li se jos nadati.
dominiquemarc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 16:58   #4063
Quote:
dominiquemarc kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Jel netko dobio odbijenicu ili poziv za drugi intervju nakon video intervjua?
Molim vas da napisete jer ja nisam nikakvu pov inf nakon video intervjua pa neznam trebam li se jos nadati.

ej, meni je slucaj ovakav bio. Zvala me zena iz HR intervju pol sata, nakon toga mi je poslala testove i link za video intervju. Sutra me zvala kad sam slobodan da razgovaram s managerom i jos par njih prek video call-a. To sam odradio, i sad cekam. Rekla je da ima jos jedna faza opet intervju i to je onda to.
nodizlodi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 20:41   #4064
Quote:
nodizlodi kaže: Pogledaj post
ej, meni je slucaj ovakav bio. Zvala me zena iz HR intervju pol sata, nakon toga mi je poslala testove i link za video intervju. Sutra me zvala kad sam slobodan da razgovaram s managerom i jos par njih prek video call-a. To sam odradio, i sad cekam. Rekla je da ima jos jedna faza opet intervju i to je onda to.
Hvala na odgovoru! si ti isto na growww projektu?
Ovo se dakle sve događalo nakon faze video intervjua?
Možeš li mi reći kada točno si odradio/la taj telefonski intervju?
Ne razumijem zašto ne pošalju barem odbijenicu.
dominiquemarc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 21:24   #4065
Quote:
dominiquemarc kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru! si ti isto na growww projektu?
Ovo se dakle sve događalo nakon faze video intervjua?
Možeš li mi reći kada točno si odradio/la taj telefonski intervju?
Ne razumijem zašto ne pošalju barem odbijenicu.

Da growww ali u MOLu bas u budimpesti.
zvala me zena u pon(30min tel interview), poslala onih 5-6 testova,link za video interview, u utorak me zvala opet kad mogu najranije imat video call interview s njih par( rekao sam u petak).. odradio interview i rekli su da ima jos par kandidata te cu sve znat sljed tjedan. Skuzio sam po prici da za svaki odjel drugacije(prijavio sam se za 3programa), HR je rekla da ukoliko me kontaktiraju za drugi odjel di sam se isto prijavio, da im javim i razmislim koje su mi preferencije..
nodizlodi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 17:08   #4066
Quote:
dominiquemarc kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Jel netko dobio odbijenicu ili poziv za drugi intervju nakon video intervjua?
Molim vas da napisete jer ja nisam nikakvu pov inf nakon video intervjua pa neznam trebam li se jos nadati.
Ja nisam dobila nikakvu povratnu informaciju nakon video intervjua
surri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 16:38   #4067
Specijalist/Stručnjak Za Nabavu i Trgovinu Naftom

Hello Ima li nekoga ovdje tko se javio za radno mjesto - Specijalist/Stručnjak Za Nabavu i Trgovinu Naftom? Tražilo se oko 2 godine iskustva..... ja još nisam dobila nikakav poziv ......
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 23:23   #4068
ja sam bivši zaposlenik ine s više od 10 godina radnog iskustva. Otišao sam svojevoljno jer to što se tamo dešava više nisam mogao izdržati.
Ako nemate vezu ili ako niste zgodna mlada koka spremna sjest na olinjali Q, nemojte se niti prijavljivati jer se rad u ini ne cijeni niti najmanje. Plaća za maldog inženjera je 5500kn i ne raste, dok stari koji ne rade ništa ili jako malo imaju od 9.000 jer su to naslijedili iz prošlosti, posla ima i preko glave i to beznačajnog posla (u stilu vođenje evidencija o vođenju evidencija radi vođenja evidencija) i od posla se ne dobiva apsolutno nikakvog korisnog iskustva, vrhunac znanja koje možete steći je vođenje evidencija u excelu, svi nešto luduju i glume managere i određuju nemoguće rokove (tipa šalju u petak uvečer da bude rješeno u pon. ujutro), psihički pritisak je normalni način razgovora kao i omalovažavanje, za ispunjavanje ciljeva se dobije omalovažavanje u obliku ocjene 2 koja znači da si, eto, odradio svoje ali mogao si i bolje a za ubijanje od posla se dobije 3 što znači da si napravio sve što se tražilo od tebe. 4 i 5 dobivaju samo šefovi i manageri. sindikati ne služe ničemu tj. svrha su samom sebi i jedino što su "pomogli" je da su olakšali poslodavcu da otpusti ljude uz otpremninu.
Čisto kao dodatni info: istraživanje u firmi je mrtvo, rafinerije isto, prerađuje se samo uvozna nafta i tu i tamo vagon domaće, postrojenja su pred raspadom, mlade i perspektivne ljude iz GROWWW programa, koji su zaposleni jer su bili najbolji na godini, se šalje u pi*dojebine po slavoniji da čame i trunu bez da nauče išta o ičemu jer postrojenja vode podobni i neuki kmetovi, stoga ako ste mladi zaboravite posao i familiju, il curu/dečka čak, viđat će te ga jednom tjedno kad se vratite s terena ili ako ste toliko bogati da će te moći putovati svaki dan iz slavonije i nazad, rukovodstvo krade van svake pameti i ponašaju se ko feudalci te redovito snube friško zaposlene djevojke itd itd...

mislim da je slijedeća velika afera u stilu agrokora upravo ina jer u toj firmi jedino što valja su frizirana izvješća o zdravlju firme koja su takva jer rukovodstvo dobiva masne bonuse ako uspije prikazati firmu funkcionalnom

ako vas zanima nešto specifično, samo pitajte, sve znam u detalje
Cruspies is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:29   #4069
Cruspies imaš privatnu poruku..pa ako imaš volje pogledati i savjetovati :P
zoxkt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 19:09   #4070
Može li mi tko reći u kojim okvirima se kreću plaće za specijaliste za nabavu i trgovinu naftom?
__________________
bolje se roditi bez kurca nego bez sreće. ako je sreće, narast će.
Ali G is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:12   #4071
Quote:
naopaka-bajka kaže: Pogledaj post
Hello Ima li nekoga ovdje tko se javio za radno mjesto - Specijalist/Stručnjak Za Nabavu i Trgovinu Naftom? Tražilo se oko 2 godine iskustva..... ja još nisam dobila nikakav poziv ......
Bila na tertiranju prošli tjedan. TI? Kada će zvati/ako će zvati - hu nouz
muuunpaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 07:44   #4072
Quote:
muuunpaj kaže: Pogledaj post
Bila na tertiranju prošli tjedan. TI? Kada će zvati/ako će zvati - hu nouz
I ja sam bila na testiranju. Ni meni nisu rekli kad ce se javiti. No nekako ocekujem da ce nas kontaktirati u roku mjesec dana, tako nekako je proslo od natjecaja do testiranja pa ce valjda toliko proci i do iduceg kruga. Mozda i nesto duze s obzirom na godisnje odmore i nas 'radni' narod

Ono sto me iznenadilo na testiranju su godine kandidata. Vecina je bila +35.
Svifters243 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:41   #4073
Quote:
Svifters243 kaže: Pogledaj post
I ja sam bila na testiranju. Ni meni nisu rekli kad ce se javiti. No nekako ocekujem da ce nas kontaktirati u roku mjesec dana, tako nekako je proslo od natjecaja do testiranja pa ce valjda toliko proci i do iduceg kruga. Mozda i nesto duze s obzirom na godisnje odmore i nas 'radni' narod

Ono sto me iznenadilo na testiranju su godine kandidata. Vecina je bila +35.
Još uvijek ništa..

I meni je bilo neobično da je bilo više starijih ljudi. Nisam još bila na testiranju na kojem je bio takav omjer godina.
muuunpaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 20:12   #4074
Quote:
Pa1010 kaže: Pogledaj post
Kolike su plaće prodavača na benzinskoj postaji u INA-i?
Nedovoljne s obzirom na to koliko obaveza imaš i koliko je radno mjesto stresno. Ako radiš u tri smjene onda imaš 3800 kuna plus troškovi puta. Na benzinskom postajama koje rade u dvije smjene oko 3000 kuna. U franšizama koliko ti voditelj odluči dati, uglavnom je to hrvatski minimalac + troškovi puta. Sve u svemu, jadna firma u kojoj se na tebi izdrkavaju na sve moguće načine i traže bolesno previše s obzirom na to koliko su spremni dati. Ali opet, u Hrvatskoj je jako puno takvih.

Pozitivna stvar je to što ako si ljubazan i uslužan, dnevno bez problema zaradiš stotinjak kuna u napojnicama. Ako si lopov, a devedeset posto radnika na benzinskim postajama jesu, da se okrenuti fina lova krađom goriva, kupovinom pojedinih artikala u trgovačkim centrima i preprodajom istih na benzinskoj postaji te mijenjanjem eura strancima za vrijeme turističke sezone što je uglavnom praksa djelatnika na autocestama. Prethodno navedenim se bez problema da zaraditi 5000+ kuna DNEVNO. Šefovi postaja uglavnom podržavaju takav modus operandi budući da imaju velik udio u tome.

Poštenje i trud su plaćeni minimalno. Krade se na svim razinama. Ako si sposoban slagat, izvuć se od posla i ukrast, vrijediš. Voditelji su uglavnom nesposobni obavljati svoj posao na adekvatan način pa se trude biti autoritet silom i verbalnim iživljavanjem nad djelatnicima. Za vrijeme stažiranja, prisustvovao sam događaju u kojem je jedan od voditelja nezadovoljan time kako je složena polica u dućanu istresao sadržaj iste na pod i djelatnike natjerao da ju, na koljenima, pred njim ponovno slažu. Složit ćemo se da postoje civiliziraniji načini za riješit takve situacije, probajte zamisliti kako se jadno i poniženo osjećaju ljudi dok u strahu da ne izgube posao moraju na koljenima puzat pred poslodavcem. To je samo jedan od mnogih primjera psihofizičkog terora nad radnicima. Upravu za mobing boli kurac dok god benzinska postaja ispunjava kvote i dok god ima ljudi spremnih zauzeti radna mjesta kad prethodnima dopizdi i odluče dati otkaz.

I onda se netko pita zašto nam većina poduzeća odlazi u kurac i zašto ljudi idu raditi van Hrvatske.
lycantrophy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:20   #4075
Bok,
zanima me zna li netko kolike su plaće u INA za posao ''vodeći inženjer proizvodnih procesa'', zahtjeva 240 ECTS bodova, razina zaposlenja: viši ekspert (???) (i neznam od kud im taj minimum od 240 ECTS, zar nije logičnije 180 ECTS-VŠS i 300 ECTS-VSS)
P.S. Bio natječaj krajem 7. mj. a selekcijski intervju krajem 8 mj. mene pozvali nakon intervjua na upoznavanje s poslom ... tj dobio sam posao ali sam odustao nakon što sam malo razmislio (a i nakon što sam pročitao par vrlo negativnih iskustava u ranijim postovima na ovoj temi)

nadam se da netko zna nešto više o tome, a jako me zanima jer sam ga im'o (taj posao mislim) ....
rebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 10:50   #4076
Quote:
Cruspies kaže: Pogledaj post
ja sam bivši zaposlenik ine s više od 10 godina radnog iskustva. Otišao sam svojevoljno jer to što se tamo dešava više nisam mogao izdržati.
Ako nemate vezu ili ako niste zgodna mlada koka spremna sjest na olinjali Q, nemojte se niti prijavljivati jer se rad u ini ne cijeni niti najmanje. Plaća za maldog inženjera je 5500kn i ne raste, dok stari koji ne rade ništa ili jako malo imaju od 9.000 jer su to naslijedili iz prošlosti, posla ima i preko glave i to beznačajnog posla (u stilu vođenje evidencija o vođenju evidencija radi vođenja evidencija) i od posla se ne dobiva apsolutno nikakvog korisnog iskustva, vrhunac znanja koje možete steći je vođenje evidencija u excelu, svi nešto luduju i glume managere i određuju nemoguće rokove (tipa šalju u petak uvečer da bude rješeno u pon. ujutro), psihički pritisak je normalni način razgovora kao i omalovažavanje, za ispunjavanje ciljeva se dobije omalovažavanje u obliku ocjene 2 koja znači da si, eto, odradio svoje ali mogao si i bolje a za ubijanje od posla se dobije 3 što znači da si napravio sve što se tražilo od tebe. 4 i 5 dobivaju samo šefovi i manageri. sindikati ne služe ničemu tj. svrha su samom sebi i jedino što su "pomogli" je da su olakšali poslodavcu da otpusti ljude uz otpremninu.
Čisto kao dodatni info: istraživanje u firmi je mrtvo, rafinerije isto, prerađuje se samo uvozna nafta i tu i tamo vagon domaće, postrojenja su pred raspadom, mlade i perspektivne ljude iz GROWWW programa, koji su zaposleni jer su bili najbolji na godini, se šalje u pi*dojebine po slavoniji da čame i trunu bez da nauče išta o ičemu jer postrojenja vode podobni i neuki kmetovi, stoga ako ste mladi zaboravite posao i familiju, il curu/dečka čak, viđat će te ga jednom tjedno kad se vratite s terena ili ako ste toliko bogati da će te moći putovati svaki dan iz slavonije i nazad, rukovodstvo krade van svake pameti i ponašaju se ko feudalci te redovito snube friško zaposlene djevojke itd itd...

mislim da je slijedeća velika afera u stilu agrokora upravo ina jer u toj firmi jedino što valja su frizirana izvješća o zdravlju firme koja su takva jer rukovodstvo dobiva masne bonuse ako uspije prikazati firmu funkcionalnom

ako vas zanima nešto specifično, samo pitajte, sve znam u detalje
e takve recenzije se traže
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 07:34   #4077
Da li je itko dobio povratnu informaciju nakon razgovora za poziciju - specijalist za nabavu i trgovinu naftom?
Svifters243 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 10:53   #4078
Quote:
Svifters243 kaže: Pogledaj post
Da li je itko dobio povratnu informaciju nakon razgovora za poziciju - specijalist za nabavu i trgovinu naftom?
Navodno nisu našli nikoga odgovarajućega i biti će novi krug uskoro.
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 19:01   #4079
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
Navodno nisu našli nikoga odgovarajućega i biti će novi krug uskoro.
To su ti javili ili?
Ja nisam dobila jos nikakvu povratnu info :/
Svifters243 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 18:30   #4080
Quote:
lycantrophy kaže: Pogledaj post
Nedovoljne s obzirom na to koliko obaveza imaš i koliko je radno mjesto stresno. Ako radiš u tri smjene onda imaš 3800 kuna plus troškovi puta. Na benzinskom postajama koje rade u dvije smjene oko 3000 kuna. U franšizama koliko ti voditelj odluči dati, uglavnom je to hrvatski minimalac + troškovi puta. Sve u svemu, jadna firma u kojoj se na tebi izdrkavaju na sve moguće načine i traže bolesno previše s obzirom na to koliko su spremni dati. Ali opet, u Hrvatskoj je jako puno takvih.

Pozitivna stvar je to što ako si ljubazan i uslužan, dnevno bez problema zaradiš stotinjak kuna u napojnicama. Ako si lopov, a devedeset posto radnika na benzinskim postajama jesu, da se okrenuti fina lova krađom goriva, kupovinom pojedinih artikala u trgovačkim centrima i preprodajom istih na benzinskoj postaji te mijenjanjem eura strancima za vrijeme turističke sezone što je uglavnom praksa djelatnika na autocestama. Prethodno navedenim se bez problema da zaraditi 5000+ kuna DNEVNO. Šefovi postaja uglavnom podržavaju takav modus operandi budući da imaju velik udio u tome.

Poštenje i trud su plaćeni minimalno. Krade se na svim razinama. Ako si sposoban slagat, izvuć se od posla i ukrast, vrijediš. Voditelji su uglavnom nesposobni obavljati svoj posao na adekvatan način pa se trude biti autoritet silom i verbalnim iživljavanjem nad djelatnicima. Za vrijeme stažiranja, prisustvovao sam događaju u kojem je jedan od voditelja nezadovoljan time kako je složena polica u dućanu istresao sadržaj iste na pod i djelatnike natjerao da ju, na koljenima, pred njim ponovno slažu. Složit ćemo se da postoje civiliziraniji načini za riješit takve situacije, probajte zamisliti kako se jadno i poniženo osjećaju ljudi dok u strahu da ne izgube posao moraju na koljenima puzat pred poslodavcem. To je samo jedan od mnogih primjera psihofizičkog terora nad radnicima. Upravu za mobing boli kurac dok god benzinska postaja ispunjava kvote i dok god ima ljudi spremnih zauzeti radna mjesta kad prethodnima dopizdi i odluče dati otkaz.

I onda se netko pita zašto nam većina poduzeća odlazi u kurac i zašto ljudi idu raditi van Hrvatske.
potpisujem sve napisano

također sam čuo da nije rijetkost podmetanje voditelju odnosno lažne tvrdnje voditelja da mu je podmetnuto jer se na temelju poslovanja pumpe mijenjaju voditelji pa ako je loše onda se voditelju trese stolica od čega može profitirati onaj ispod njega ili spušiti ako bude lažno optužen. sve u svemu podosta stresno mjesto za raditi

Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
Navodno nisu našli nikoga odgovarajućega i biti će novi krug uskoro.
koliko znam, to obično kažu kad se javi netko kvalificiraniji od onoga za kog je pozicija bila namijenjena
Cruspies is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.