Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2007., 12:03   #1
IVORA

Jeli tko išao u školu informatike Ivora? Kakva su iskustva za smjer web dizajn i dali se isplati ?
Suzanaa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 12:19   #2
ja sam išao u ivoru za dizajnera.

koliko znaš o dizajnu i što očekuješ od predavanja?
Ja sam bio u situaciji da je u grupi bilo par starijih koji su konstantno kočili progres grupe tako da flash(koji smo morali radit 20 sati) nismo radili ni 2 sata.
ja sam se nekak snašao pa sam zbog stalnog učenja doma otišao ispred u gradivu i radio na predavanjima solo s predavačem..i naučio me stvarno puno toga...
a inače...naučit ćeš neke osnove,dobit ćeš smjernice za daljnje učenje i rad doma ...da ćeš bit dizajnerka nakon tečaja, to nećeš.al ok, to nećeš nigdje..Web dizajn danas je živi užas i bez barem 1god intezivnog učenja nećeš bit ni prosjek.
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 18:27   #3
Evo ja sam išao i još idem u Ivoru u Karlovac..............još dva predavanja i gotov sam sa tečajem....
Rašo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 18:39   #4
Quote:
Rašo kaže: Pogledaj post
Evo ja sam išao i još idem u Ivoru u Karlovac..............još dva predavanja i gotov sam sa tečajem....
a tecaj koji?
lol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2007., 18:50   #5
Webdizajn........
Rašo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 19:35   #6
Kolko si naučio na tom smjeru
Jura-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 19:07   #7
ma gle ako sam ne zapneš ništa od toga....a naučiš ešto i tako sve u svemu nije loše.
Rašo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 21:51   #8
a kolko si platio? Ja sad čitam knjigu izrada weba-abeceda za webmastere od luke abrusa. Knjiga je perfektna po meni. Sve lijepo objasni. Neide u detalje ali zato sve pojasni. To je ono što mi sad treba.
Jura-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 22:53   #9
ma da ako se ne misliš baviti profesionalno s webom onda ti nije potebno bubnuti 4600 kn.............tako da uzmeš prave knjige i deri.
Npr uzmeš knjigu php,photoshop za web,i ovu osnovnu imaš.
A imaš toga na netu more samo moraš znati engleski.....znači netreba ti niti to....html i css naučiš na netu......
Rašo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 09:15   #10
Onak, ja imam 14 god. i mene to zanima. Sad učim osnove. Možda za koju godinu budem i radio starnice za neke pare. Al smatram da sam rano počeo i da imam vremena. Imam neke ideje o web-siteovima kojih baš i nema na hrv. internetskoj sceni al to šta ja sam smislio , za to trebam baze podataka i progrmiranje o čemu neznam ni osnove. tak da. moram radit. A poslije ću naravno ako to još budem radio ić na tečajeve da mi to bude potvrda. Imam još vremena. Ja znam engleski. ali mi je lakše na hrvatskom. premda sam html prešo na w3schools.com i imo na testu 20/20. smatram da još neznam html u potpunosti i na tom radim. sretno meni.
Jura-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 11:28   #11
twbi ne trebaju nikakvi tečajevi.Imaš osnove, sada lagano kreni u kompliciranije stvari, hvala bogu vremena imaš
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 12:15   #12
a imam pitanje. kad svaladm u potpunosti html i css na šta da se onda bacim
Jura-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 19:01   #13
ovisno kako se budu stvari kretale..ali definitivno neki jezik..PHP naprimjer...

Zadnje uređivanje Wrbhhh : 03.07.2010. at 18:52. Reason: maknut quote izbrisanog posta i chat
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 02:48   #14
Samo php.......odi onda raditi npr svoj CMS...
Rašo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 12:24   #15
ivora je kata'faking'strofa...
bili su otvorili u kc, i odma zatvorili.. dovoljno je reč da su nas sj* za četvrtinu sati, kompjuteri i programi užas živi,, koštalo preko 5000čuna.. završili prije gotovo 2mjeseca i još ništa od diplome!
hladno nepreporučam... hrpa nespobnjakoviča kojima je bitno samo izvuče pare.. za ostalo ih briga!
rađe sami krenite učit po tutorijalima pa onda dok več krenete izrađivati stranice i zarađivat na tome ak vam bude do diplome bacite novac za taj komad papira.....
dzonni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 09:56   #16
Quote:
dzonni kaže: Pogledaj post
ivora je kata'faking'strofa...
bili su otvorili u kc, i odma zatvorili.. dovoljno je reč da su nas sj* za četvrtinu sati, kompjuteri i programi užas živi,, koštalo preko 5000čuna.. završili prije gotovo 2mjeseca i još ništa od diplome!
hladno nepreporučam... hrpa nespobnjakoviča kojima je bitno samo izvuče pare.. za ostalo ih briga!
rađe sami krenite učit po tutorijalima pa onda dok več krenete izrađivati stranice i zarađivat na tome ak vam bude do diplome bacite novac za taj komad papira.....
Ja idem na Web dizajn i grafički i mogu reći da je super i da preporučam ostalima.Predavači su super i znaju pokazati i naučiti one koji žele. Svi su vrlo vrlo ljubazni od predavača do voditeljice koja sve to vodi(Mime)
Natanael is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 13:53   #17
imaš išta referenci da vidim kako si naučio
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 16:19   #18
Quote:
PeGO kaže: Pogledaj post
imaš išta referenci da vidim kako si naučio
Tek učim dva mjeseca, ali sam zadovoljan za sada sa onim što učim. To je za mene potpuno novi svijet, ali vidim i da oni mlađi koji su polaznici da su jako zadovoljni i predavačima i gradivom.Završili smo upravo na Grafičkom Photoshop i počeli smo Ilustrator, a na Webu smo trenutno prekinuli dreamweawer i počeli smo Photoshop. Učili smo HTML i CSS.
Kad sam išao na prvo predavanje otišao sam u knjižaru da kupim bilježnicu za predavanje i tada mi kaže prodavačica da je njezina prijateljica završila Grafički u Ivori i da je našla posao u Zagrebu kao Grafički dizajner. Znači da se nešto nauči u školi i da ljudi to mogu iskoristiti u poslu, životu.
Natanael is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 01:15   #19
100% neki član IVORE, uči sam bogati, ja sam u tjedan dana naucio dosta o kodiranju html/css, a photoshop vjjezbam jedno godinu ipo i tek sam zadnjih par dana se uhvatio pen tool i to sam poceo savladavat, prika bitna je samo volja
tk.nike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 10:51   #20
Quote:
tk.nike kaže: Pogledaj post
100% neki član IVORE, uči sam bogati, ja sam u tjedan dana naucio dosta o kodiranju html/css, a photoshop vjjezbam jedno godinu ipo i tek sam zadnjih par dana se uhvatio pen tool i to sam poceo savladavat, prika bitna je samo volja
tako je care. to što je ona našla posao ko grafički dizajner, mogla je i bez ivore...bitne su reference, koje koliko vidim ni ti (ne mislim na tk.nike) nemaš a TEK 2 mjeseca radiš :S
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.