Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2008., 03:13   #281
Arrow ZA BLACK MANA!!!

Ma daj sta se opterecujes sa ljudima koji neznaju ni sta pricaju .....

Bas je cool taj versace meni se svida takav bijeli za cure...ali je dosta skup jer ima zlata i dijamanata u njemu!!

Ono sto si zadnje napisao je istina....tako i ja kazem....chanel i dior imaju cool satove... samo eto to su high fashion satovi kojima je mehanizam i sve ostalo stvarno na vrhuncu ali naravno da je rolex iznad njih!!!
manuela88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 08:14   #282
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
ps. poslao sam ti detaljniji komentar u privatnoj poruci da ne zamaramo ostatak nebitnim detaljima
Nisam ju primio.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 22:14   #283
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Moj novi sat - meni je samo bitno da je lijep, hehe

http://www.akkermans-juwelier.nl/ima...DZ5101test.jpg
Žena mi je vidjela sat i jako joj se sviđa a kako joj je roćkas uskoro ubo bi joj ga ak nije skup pa please reci koliko su ga platila i gdje .Thanks
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 20:10   #284
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Nisam ju primio.
kako nisi? u poslanim stavkama mi stoji
mozda sam na nekoj ignore listi
kad smo kod versacea... click here
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 20:51   #285
Thumbs up

Mislim da su satovi modnih marki bezveze, mada mozda sam u krivu. Trenutno imam Tag Heuer Carrera i to mi je drugi sat od Taga-a. Imao sam i Citizen Eco Drive, Seiko, Casio, Tissot, ali nekako mi se najvise svida Tag. Cak sam razmisljao o kupnji Rolex Daytona ali nisam bas taj tip i opeta se odlucio za Tag.
Kupnjom sata od proizvodaca koji proizvode satove duze vrjeme kupujete i originalan mehanizam a ovo sve ostalo kao ovi modnih dizajnera to je mehanizam koji je izasao kao jogurt na traci u prozivodnji. Nekazem da su ti satovi losiji ali nemogu se uspodrediti sa drugim proizvodacima kao recimo naprimjer Tissot. Naprimjer moze se kupiti i najobocniji sat koji ce pokazivati tocno vrjeme i raditi vjecnost prije ikakvih problema.
Sat je ujedno modni status kao i simbolni status u drustvu. Imao sam priliku biti kraj ljudi koji izgledaju koda nemaju lipe u depu ali po satu mozete prepoznati da on ne zica cigaru po cesti. Vas dobar sat na ruci biti ce prepoznat od onih koji znaju nesto o njima i o tome.
Kod nas nije zahvalno kupovati satove (kao i druge stvari), pogotovo skuplje, jer su cijene prenapuhane i prevelike od stvarne vrjednosti sata.
Postoje i replike kvalitetnih satova a i njihove cijene variraju od vjerodostojnosti kopije pa do samog mehanizma. Prave vjerodostojne kopije mogu se samo prepoznati ako se otvori kuciste i vidi mehanizam. Ako se radi o satu male vrjednosti sigurno nije kopija jer njegovo kopiranje bi bilo skuplje nego originalan sat. Vrjednost kopije zavisi od mehanizma najvise i to dali je japanski, talijanski ili svicarski a cijene dobrih kopija krecu se od 30 do 50 posto prave cijene sata. Kopije kojima cjena je ispod 30 posto od originalne cijene sata su lose kvalitete.
Dakle ima u svjetu satova za svakoga ponesto pa ko voli nek izvoli
canttouchthisss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 21:39   #286
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
kako nisi? u poslanim stavkama mi stoji
mozda sam na nekoj ignore listi
A daaaa, viš, to je problem. Sad sam te maknuo.
Daj please, sad pošalji.
Hvala!
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:11   #287
jel znate koliko dodje ovaj sat?? ???http://click4you.com/split/main.do?l...17240&layout=2


btw. jesi sretan?? :-)
unknown19g is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:14   #288
Unknown, ne dernjaj se
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 09:34   #289
Ovako,razmišljam o kupnji sata preko interneta. Točnije,neki od Seiko modela,jedini su koji mi se sviđaju ispod 5k kn što je limit,a kad se bude imalo više past će neki Zenith.




Najvjerovatnije jedan od ova dva gore. Gledao sam ih malo po Zagrebu,sat koji u americi ima službeno preporučenu maloprodajnu cijenu od 730$ oni ovdje prodaju za 5200kn,u avenue mallu. Tolike marže im neću financirati. Na onom linku koji je method dao,gemnation, taj isti sat je 590$.
Sad,kolko je to pametno s obzirom na razne kopije i replike i te stvari,da li je netko kupovao sat preko interneta,ima li kakvih iskustava? Meni to sve izgleda uredno i ok,al nisam upućen pa u biti nemam pojma.

Gdje u Zagrebu imaju Seiko satove,malo više tih 'premier' modela,jer u Avenue Mallu sam vidio sam taj jedan,htio bi ih malo uživo pogledati prije nego naručim ?!

Edit: Još nešto,prolazi li to carinu bez problema ili mogu očekivati da će mi opaliti trošarinu+pdv na tu cijenu? Vjerovatno će paket biti označen kao gift,manja vrijednost i to,ali kolko je uobičajeno da otvaraju te skuplje pakete? Naručivao sam par stvari s ebaya,doduše nikad ništa ovako skupo,sve je prošlo bez problema i carina.

Zadnje uređivanje Marakeš : 16.05.2008. at 10:56.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 12:05   #290
Gemnation ti authorized Dealer, ili ti ga ovalšteni diler za sve satove na svojoj stranici. Ukoliko ti se neda naručivati sat iz SAD-a, idi na seikowatches.com potraži popis authorized Dealer-a u europi i naruči preko njih.

Što se tiče replika, probaj nači taj sat kao repliku, bubni u google seiko replica watches i potraži ga. Ne mogu ti točno odgovoriti jel ima replika za taj sat, jer takvu liniju satova baš i ne pratim. Ali ukoliko kupuješ preko weba, od authorized Dealer -a onda straha nema.

Još jedno, carina 10% i PDV se obračunavaju, + troškovi papirologije cca 150-200kn. makar to nikad neznaš kako je ko tamo raspoložen. Nema veze što piše gift na paketu, to je prije prolazilo, sada nula bodova
Method is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 12:36   #291
Jel naplaćuju i trošarinu na satove (30%) pri carinjenju? Koji cijenu uzimaju kao referentnu,cijenu u računu,hr cijenu ili idu provjeravat na ebay? Prodavatelj kaže da smanji cijenu na računu za intenacionalne pošiljke,pa neznam šta da očekujem od naše carine.

Evo,ovog drugog sam našao kao repliku. Može li se ikako ocijeniti da li je sat replika pomoću nekog serijskog broja,supersize slike mehanizma ili nečeg sličnog?

Edit:našao i prvog. Jebemu.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 13:19   #292
što se tiče trošarine, nebih znao, da ti sad nedam krivu informaciju. Probaj nazvati, ima negdje broj za upite vezano za carinu pa možeš tamo dobiti sve informacije.

Gle dok kupuješ preko dilera koji je odobren od strane seika, nemaš straha. Makar, svaki sat koji je iznad nekih 3-4 soma kuna ja nebih naručivao preko neta.
Isplati ti se ici do austrije, tamo su nešto jefnitij satovi, isprobaš ga na licu mjesta i ziher si da si kupio original. Premier seika ima u svakoj malo boljoj urarnici tamo , tako da ga sigurno budeš našao. A kao referentnu cijenu uzimaju prvo onu koja je u Hr, a ako je nema, onda traže na službenim stranicama

Što se tiče replika, nažalost počele su se pojavljivati stvarno dobre kopije. Sad neznam kakve si ti našao, ali imao sam u ruci BreitlingSuperocean Steelfish repliku koja je stvarno jako dobro napravljena. Helium escape valve, unikatni serijski broj, identične oznake, identična kopča, unutra nije neki čajna mehanizam nego swiss ETA i još navodno ima WR od 1000m (malo sam tu skeptičan). Jedino što ga odaje je slaba boja na pokazivačima sata koja reagira sa suncem i svjetli u mraku, i naranvo mehanizam.

Tako da, ukoliko kupiš dobru repliku ili trebaš dobro oko, ili otvarat iza sat
Method is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 13:57   #293
http://www.watches-brand.com/Replica-Seiko-13958.html našao ovdje. Da znam da se neću osjećat lažno dok ga nosim,bi ga kupio.

Inače,hvala puno na odgovorima.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 03:44   #294
NEZNALICE!!!!!

Sta vrijedi sto se neces osjecati lazno kada znas da nosis nesto sto nije orginal i to je bezveze!!
manuela88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 12:39   #295
'..i to je bezveze!!'

Ok,hvala na savjetu.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 18:34   #296
Jaguar satovi

eto zanima me kakav vam se cini brand Jaguar satovi, tocnije model j615, sve kritike su dobro dosle
alkopun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 05:17   #297
Arrow ---$$$---

Svatko ima svoj ukus pa tako i izbor...mozda tebi ne smetaju laznjaci!
Ja sam vise tip koji ce nositi ili pravo ili nista....normalno da si ne moze svatko priustiti neki bolji sat jer su stvarno malo skuplji ali bolje si onda kupi onaj sat za koliko ti mislis da mozes najvise izdvojiti....i uzivaj u njemu...ali stvarno ne vidim foru ako nije pravi!
Znaci kada ti netko da kompliment za sat jer misli da je pravi kako ces se zapravo osjecati?? Cool jer ta osoba misli da je pravi ili bezveze jer znas da je laznjak i da zapravo to nije rolex?
manuela88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 09:08   #298
slažem se, ja bi radije nosio original G-shock nego fake breitling
Method is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 12:13   #299
Quote:
alkopun kaže: Pogledaj post
eto zanima me kakav vam se cini brand Jaguar satovi, tocnije model j615, sve kritike su dobro dosle
dajte ljudi ak imate kakvog znanja o satovima molim vas da mi kazete kaj mislite o tom brandu, thnx
alkopun is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 12:40   #300
Quote:
manuela88 kaže: Pogledaj post
Svatko ima svoj ukus pa tako i izbor...mozda tebi ne smetaju laznjaci!
Ja sam vise tip koji ce nositi ili pravo ili nista....normalno da si ne moze svatko priustiti neki bolji sat jer su stvarno malo skuplji ali bolje si onda kupi onaj sat za koliko ti mislis da mozes najvise izdvojiti....i uzivaj u njemu...ali stvarno ne vidim foru ako nije pravi!
Znaci kada ti netko da kompliment za sat jer misli da je pravi kako ces se zapravo osjecati?? Cool jer ta osoba misli da je pravi ili bezveze jer znas da je laznjak i da zapravo to nije rolex?
Pa slažem se s tobom,ne znam gdje si isčitala suprotno. Samo mi je bezveze plaćati duplu cijenu hrvatskim urarima za sat. Kad se sve zbroji,više mi se isplati otići u London na odmor 4-5 dana,avion+smještaj+ troškovi + sat će me doći jednako kao da sat kupujem ovdje. A u to nije uključen povrat VATa,koji je 17.5%. Go figure.
Marakeš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.