Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 15:19   #3341
Meni Toš stvarno nije niš posebno, gori od Vinceka po meni
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 17:24   #3342
Mi cemo isto jednom (kad turisti odu) do Crikve isprobat Tos, bas me zanima. Vincek je tesko nadmasit, al treba uzet u obzir da su slasticarne inace na ovom podrucju apsolutna konfekcija i totalno ne vrijedne spomena. Osim par tih novih koje se ful trude i bas su ok
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 18:28   #3343
Vincek je teško nadmašit?

meni je Vincek teška konfekcija
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:31   #3344
onda znas kako je nama u ovim krajevima kad nam je vincek letvica koju je tesko preskociti

al ne ozbiljno. do ove godine nije postojala niti jedna slasticarnica u kojoj bi se mogao pojesti fini kolac ili torta, sladoledi svi s istim okusom. i sad se pojavilo par njih koji odskacu i vrijedi potrosit kune tamo (al za neke stvari Vincek ih jos uvijek sisa). al dobro, offtopic smo s tim
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:51   #3345
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
onda znas kako je nama u ovim krajevima kad nam je vincek letvica koju je tesko preskociti

al ne ozbiljno. do ove godine nije postojala niti jedna slasticarnica u kojoj bi se mogao pojesti fini kolac ili torta, sladoledi svi s istim okusom. i sad se pojavilo par njih koji odskacu i vrijedi potrosit kune tamo (al za neke stvari Vincek ih jos uvijek sisa). al dobro, offtopic smo s tim
pa niste bas off, dobro je zanti gdje jesti i gdje ne jesti slatko po obali/otocima
slasticarne mi i nisu bas mjesto za jest prek ljeta, em deblja, em me brine nacin pripravka i cuvanja kolaca, pogotovo jajolikih.
sladolede isprobavamo, al i tu sam oprezna.


na danima cokolade su bili neki sladoledi gustolato , nesto, ima ih po istri, rijeci sigurno. bar mi je tak teta na standu rekla.

nedavno sam u splitu probala LUkin sladoled, i definitivno je njam , a i kolaci i torte su mi se cinili primamljivi, sigurno bolji nego vincek (ne izgledaju konfekcijski)
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:07   #3346
luku iz splita svi hvale na gastru tak da se valjda isplati probati ak se nađeš u blizini. o vinceku ne bih. jedino kaj sam tam mogla pojesti je tamna čoksa.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:25   #3347
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
luku iz splita svi hvale na gastru tak da se valjda isplati probati ak se nađeš u blizini. o vinceku ne bih. jedino kaj sam tam mogla pojesti je tamna čoksa.
definitivno se isplati.
skup je, al prefin
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 00:13   #3348
Nadam se sa nisam off.

Jesu li bebi (11 mj.) potrebne gacice/pelene za kupanje?
Dosad sam ju kupala golu.

Ne idemo kad je najveca guzva, pazim da je more cisto...ali svejedno ne znam postoji li neki rizik?
Uglavnom ne vidjam puno golih beba, pa sam u nedoumici.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 01:28   #3349
moj se kupao gol.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 08:08   #3350
ok, ako je vincek bolji ne idemo tamo
ali fakat da, ne idemo bas u slasticarne na moru, samo sladoled

za kupanje, moja se gola kupala, vani bi joj gacice obukla da ne sjedi s golom guzom po podu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 08:47   #3351
Lukin sladoled je mrak, zbog njega se vozim 30 km po gužvi
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 08:55   #3352
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Nadam se sa nisam off.

Jesu li bebi (11 mj.) potrebne gacice/pelene za kupanje?
Dosad sam ju kupala golu.

Ne idemo kad je najveca guzva, pazim da je more cisto...ali svejedno ne znam postoji li neki rizik?
Uglavnom ne vidjam puno golih beba, pa sam u nedoumici.
ja sma joj stavljala pelene ako taj dan jos nije kakala.
pogotovo u toj ranoj dobi, dok je jos intenzivno dojila i kakala nekoliko puta dnevno.
nekak mi nije bas prizor da lovim plutajuce govno po moru.

inace, gace su skroz nepotrebne.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 09:34   #3353
Mi smo kupili dvoje kupaće . jedne sam planirala da ima u vodi, jedne kad izađe... ali kad smo bili u lipnju na moru, nekak je isplao da je cijelo vrijeme bio gol. Na kraju mu se rit jako osipala jer je tako gol sjedio po svuda pa mislim da ćemo ga kupati golog, a kad izađe van iz vode onda ću mu staviti gaćice, čisto iz higijenskih razloga.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 12:37   #3354
u vodi uvijek goli, izvan vode uvijek u gacicama.

oboje su uvijek kakali (kakaju) ujutro kad se probude i navecer prije spavanja tako da nikad nema opasnosti od nepredvidjenih plutajucih objekata u moru.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 19:49   #3355
Hvala svima

Ona uglavnom ima predvidljiv raspored kakanja tako da mi to ne predstavlja neku brigu, koliko to moze li zaradit kakvu infekciju. A ne bi se ni oko toga brinula, da mi drugi nisu stavili bubu u uho.

Meni je najnormalnije da se tako mala kupa gola, ali stajaznam, kad vidim da jedna med.sestra kupa svoju u peleni jer "ne zna koliko je more sporko", odma se i sama isto zapitam
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 20:57   #3356
Goli u moru, a na plazi isto do onda kad su zbog zelje da budu kao vrsnjaci pozeljeli kupace - znaci s 3,5
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 10:00   #3357
jao, koliko sam se plutajućih kakica nalovila u moru...

u moru goli, vani obučeni.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 09:22   #3358
Mi smo se vratili s ljetovanja i baš sam se sjetila ove teme

zaključila sam da je nama zaista najvažnije da smo na ljetovanju odmah do mora smješteni, da ima puno hlada i da nije hladno more (nikako ne volim područja gdje ima puno izvora pa je more uvijek hladno).

Otkrila sam da je dojenje na plaži skroz jednostavno, i nismo dobili niti jedan ružan pogled a kamoli komentar (znam da je to nekim mamama briga)

Nama je plaža umjesto dnevnog boravka, duboki hlad je od jutra pa do 18h i onda zaista prilagodimo sve svojim željama.
Malena je spavala u kolicima po par sati dnevno, ali samo ako ju šećemo, pa smo puno šetali, i po zvizdanu, srećom i za to ima hlada

Stariji nije htio puno u more, ali sve je puno djece pa su igrali nogomet na ulici , vozili romobile, igrali se skrivača i lovice, družili se u dječjem parkiću (odmah do plaže). Isto je sve u hladu pa su po cijele dane vani.

minus je što je dosta daleko za putovati, smještaj nije jeftin, ne možete bez auta (za pedijatra, ljekarnu, poštu, špežu...) ima dućančić ali tamo su cijene boli glava, za roditelje samo jedan ugostiteljski objekt (ali može se tamo ok jesti pa ne moraš kuhati ako ne želiš).

Meni sad nedostaje zvuk valova koji se čuje u kući, naročito navečer kad sve utihne. I orkestar zrikavaca dok se šećem....
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 10:53   #3359
E sad još navedi gdje ste to bili (može na PM)
IgorVG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 12:36   #3360
Mene živcira more s decom, kak god okreneš. Ima 2 godine, ne može bit na miru 5 min. Uglavnom trčimo za njom. Ručnik-plićak-ručnik-pličak-malo po stijenama.. i tako u krug.

Uopće nebitno što nosiš na plažu jer je uvijek tuđa igračka zanimljivija
Nosili smo i plivalice oko ruku, šlauf, brodić... na kraju ništa nije koristila, ako pliva - pliva sa nama tako da ju držim ispod pazuha a ona "pliva".
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.