Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2008., 22:44   #81
Poštovani!

Molio bih Vas da se javite na [email protected] za više informacija.

Zahvaljujem!
BeroFX is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 21:26   #82
Postovanje,
molio bih da se javite na PM!
laki_laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 23:06   #83
...@PM
__________________
For in the final analysis, our most basic common link, is that we all inhabit this small planet, we all breathe the same air, we all cherish our children's futures, and we are all mortal
explorer-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 06:22   #84
Tražim ozbiljne osobe za prodaju Flash Template-a

Evo ukratko, kao što sam naslov govori, tražim ozbiljne osobe koje bi bile voljne surađivati na području prodaje Flash template-a, uz određenu proviziju naravno.
Radi o obradama i preradama template-a, te pronalaženja klijenata na Hrvatskom tržištu. Site postoji sa detaljnim ponudama i cijenama te rokovima izrade, također izrađen u Flash-u.
Svi zainteresirani mogu se javiti privatnom porukom ili na [email protected] za daljnje detaljne informacije.
m:element is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 09:34   #85
potrebam mi php/mysql programer

-potreban mi coder koji ce mi postaviti jednu custom skriptu mozda i jos malo modificirati
-mora znati sa php-om,mysql-om, ajaxom baratat

Platio bih.

hvala
zekoroger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 15:57   #86
Trebam nekoga da mi izradi PHP kod

Postovanje,

Trenutno radim na izradi jednog Internet projekta koji je jako slican gorivo.com projektu. Naime meni treba nesta slicno, ali opet funkcionalno. Projekt se inace sastoji o mogucnostima pretrage voznje bilo kojeg prijevoznog sredstva od startnog odredista do krajnje destinacije sa mogucnoscu upisa rute.
Site se treba sastojati od registracije korisnika, implementacije sustava naplate prilikom registracije ili neceg drugog, postojanje vise korisnickih razina, administracija, kontakt izmedju korisnika, e-mail kontakt i mogucnost pretrage.
Ono sto je najvaznije, nakon sto se registrarani korisnik odluci postaviti oglas o tome s kojim prijevoznim sredstvom vozi odakle dokle,i da upise rutu, i da se taj isti oglas moze lako pronaci preko trazilice, bilo da se radi o konacnom odredistu ili o nekom odredistu unutar rute, kao i o necemo sto onaj tko trazi upise u trazilicu (vrsta prijevoznog sredstva, teret…)
Zamolio bih da mi se javi netko tko moze isprogramirati takav kod, sa svojom cijenom, te da se dalje dogovorimo.

Unaprijed Zahvaljujem,
Ivan, Slav, Brod, e-mail: [email protected]
VDT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 11:19   #87
Quote:
VDT kaže: Pogledaj post
Postovanje,

Trenutno radim na izradi jednog Internet projekta koji je jako slican gorivo.com projektu. Naime meni treba nesta slicno, ali opet funkcionalno. Projekt se inace sastoji o mogucnostima pretrage voznje bilo kojeg prijevoznog sredstva od startnog odredista do krajnje destinacije sa mogucnoscu upisa rute.
Site se treba sastojati od registracije korisnika, implementacije sustava naplate prilikom registracije ili neceg drugog, postojanje vise korisnickih razina, administracija, kontakt izmedju korisnika, e-mail kontakt i mogucnost pretrage.
Ono sto je najvaznije, nakon sto se registrarani korisnik odluci postaviti oglas o tome s kojim prijevoznim sredstvom vozi odakle dokle,i da upise rutu, i da se taj isti oglas moze lako pronaci preko trazilice, bilo da se radi o konacnom odredistu ili o nekom odredistu unutar rute, kao i o necemo sto onaj tko trazi upise u trazilicu (vrsta prijevoznog sredstva, teret…)
Zamolio bih da mi se javi netko tko moze isprogramirati takav kod, sa svojom cijenom, te da se dalje dogovorimo.

Unaprijed Zahvaljujem,
Ivan, Slav, Brod, e-mail: [email protected]
40 000, 50 000 Kn.
Svi koji ti traže manje, ne vjerujem da će tako lako i sretno dovesti projekt do kraja.
bad_url is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 19:25   #88
O pozdrav brodjaninu hehe
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 20:25   #89
Tražim: Programer PHP, Java, MySQL

Tražim programera za honoraran rad na projektu.

Potrebno:
- Odgovornost
- Poštivanje rokova
- Profesionalnost
- Poznavanje rada na dedicated serveru

Nudimo:
- Plačanje po satu
- Timski rad
- Točno definirane zadatke (to do lista)
- Mogućnost stalnnog zaposlenja

Kontakt: Ivica - 033/800-510 (9-15)
mail: ivica @ thegl . eu

U životopisu navesti radna iskustva, željenu plaću po satu te reference.

Pozdrav.
Therapy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 14:28   #90
Tražimo PHP/MySQL znalca za instalaciju modova

Tražimo PHP/MySQL znalca za instalaciju modova
Tražimo osobu koja bi trebala znat php i mysql treba nam da bi nam instalirali neke modove na forum pa ako ima takva osoba nek se javi na [email protected]

Radi se o forumu phpbb 3.0,zauzvrat ne dajemo nista osim ako ima neka zelja mozda se mozemo dogovorit.Nadam se da ce se nac neka dobra dusica...
01forum01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 20:44   #91
Ma ne. Krivo si razumio nosfa (često se to događa ). Postavio si pitanje pregrubo, mislim da bi bilo konkretnije i bolje da si napisao kako to učiniti, a ne da netko to učini za tebe. Recimo da si tako rekao, ja bih ti sada odgovorio, javi mi se na pp. No ajd, nisi mislio ništa loše, siguran sam, javi se na pp pa ću pokušat dati sve od sebe. Napominjem da nemam puno vremena tako da kada pročitam što točno hoćeš (preko pp-a, i adresu foruma) morati ćeš mi dati admin podatke jer to mogu učiniti samo tako.

Ugodan nastavak dana
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 15:49   #92
Trazimo nekog tko se razumije u PHP-nuke (što hitnije)

Ovako trebam sto hitnije nekoga koji se razumije u PHP nuke.Nek se javi na pp.Hvala unaprijed
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 16:11   #93
Što ti treba za taj CMS neka pomoć? Reci što ti treba ovdje.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 16:14   #94
Prvo hvala na odg...Treba mi vise stvari ali virujem nis zahtjevno za tebe.sad napravio sam istu domenu i sve isto samo trebam prebaciti iz jednog php nuke u drugi database.jel kad bi radio to sto mislim izbrisao bi mi se database sa korisnicima...Prije toga detaljno ti mogu na skype ili msn ako imas reci...Naravno ako imas
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:10   #95
ako je tko voljan nek javi na pp.hvala
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:40   #96
Sorry, cijeli dan nisam bio doma, pa sam evo sada vidio poruku.

Ps. Eto me, online sam na skype-u, imaš u profilu moj skype acc..

pozz
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 21:04   #97
okej...
ghostrider44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 17:36   #98
Trazimo PHP, ASP i Flash programere

Programmer

International Digital Marketing Agency is seeking experienced web developers to join a Team that is geographically expanded over several countries.

Successful candidate should know and be able to speak English.

Main requirements:
- ASP (Jscript – primer importance, VBScript – secondary importance)
- PHP (OOP, Templates, Database access)
- SQL (Microsoft SQL 2000/2005, MySQL, PostgreSQL)
- JavaScript
- HTML, XML
- CSS

Not obligatory but would be welcome:
- Flash/AIR/Flex development (not banners and design, pure development)
- Photoshop (transformation to HTML)
- AJAX
- JSP (Java Server Pages, Apache/Tomcat/JBoss/J2EE)
- J2ME
- Oracle
- .NET
- FTP, SSH and UNIX commands
- SVN or CVS (or other Control Version Systems)



Flash animation and programming

Main requirements:
- Advanced knowledge and experience in ActionScript (medium to high complexity Flash programming)
AS 1, 2 and 3, with priority to AS1 and AS2
- Knowledge and experience in Flash animation
- XML
- Adobe Illustrator and Photoshop


Ponude primam na PM.
Project Manager is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 12:48   #99
Dao si što vi tražite (vrlo mnogo, IMHO), a što nudite? Od - do za plaću, beneficije, itd.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 03:25   #100
posao za programera online banke podataka

Namjeravam postaviti portal sa online bankom podataka tipa facebook. Dakle trebaju mi približno iste funkcije koje ima facebook. Prijava na portal, kreiranje vlastitog profila, e-maili, pretraživanje, upload fotografija, formiranje grupa, foruma itd
Nemam pojma o programiranju.
Volio bih surađivati s programerom koji ima iskustva na tom području (referencije) a ne nekog koji se tek uči, budući da se s moje strane radi o ozbiljnom projektu.

Ako ima netko tko je već iskusan na tom području nek mi ostavi e mail (još bolje da ima messenger) i neka razmisli o honoraru.
hvala
kubamanijak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.