Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2012., 18:33   #21
Curke, ima li koja kontakt podatke od Borisa, e-mail ili broj moba?
Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 13:52   #22
Quote:
Exclusive kaže: Pogledaj post
Curke, ima li koja kontakt podatke od Borisa, e-mail ili broj moba?
091 1816 233 broj od Pvlina. Imam njegovu vjenčanicu, presavršena je. Na svadbi su svi poludjeli za njom. U njegovim haljinama se osjećaš nestvarno, kao vila.
morana145 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 12:33   #23
Ovo mi je tako drago cuti
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 15:11   #24
I meni je radio vjenčanicu. I spasio me jer mi se ništa pod milim Bogom nije sviđalo po salonima. Ja sam htjela nešto jednostavno, a opet da je bogato.

Došla sam k njemu u zadnji tren, donijela pozivnice i neke detalje da vidi što mi se sviđa i rekla doslovno: "Eto, to sam ja. Hoću nešto jednostavno i da mi smanjiš guzice i sise ." Uz napomenu da on baš i ne radi jednostavne haljine, rekao da će dati sve od sebe. I napravio mi je haljinu iz snova, točno onako kako sam ja nekako zamišljala iako nisam imala pojma što hoću. Ali to je bilo to - totalno me pročitao. I da, vidjelo se da je njegova, odmah su me na svadbi pitali je li to Pavlin.

I nije jeftin, ali nije ni prebolesno skup. Neke vjenčanice (prvo nošenje) su se iznajmljivale za cijenu koliko sam ja dala za tu vjenčanicu.

Pedantan je (više nego sam ja to tražila od njega) i stvarno je pazio na svaki detalj i da ta haljina na meni baš lijepo sjedne (što nije baš jednostavno jer sam ekstremni pješčani sat u većoj i višoj kategoriji). Čak mi je i grudnjak prepravljao.

Ma baš je čovik, kako bismo mi u Dalmaciji rekli.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 15:23   #25
Kioko, koliko si platila vjenčanicu?
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 10:34   #26
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
Kioko, koliko si platila vjenčanicu?
Oko 6500 kn. Uglavnom oko te cifre (bilo je to prije 4 godine pa mi se malo bluraju cijene, ali tu negdje). Znam da mi je sestra sličnu cifru platila za prvo nošenje u Penelope.

I znam da se nisam onesvijestila kad sam čula cifru (kaže on unaprijed okvirnu cijenu).

Upoznala curu koja je svoju vjenčanicu kod njega platila oko 4500 kn (ali ona je sitnija od mene, ja sam baš komad žene, i njena je bila do ispod koljena, ali cijela u čipki i slojevima... ma prekrasna ).

On ti naplaćuje po utrošenom materijalu, a ja sam visoka i krupna i haljina mi je išla u slojevima pa je bilo stvarno dosta materijala. I stvarno koristi samo birane materijale.

Podnošljive su cijene. Ne mogu reći povoljne jer za povoljno se ode u Sinj (znam da dolje iznajmljuju vjenčanice za stvarno neke niske cijene). Ali da, za nešto po mjeri i po željama, i tako pedantno... mislim da nije preskup uopće.
Kioko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 09:43   #27
Hvala
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2013., 10:04   #28
Bok svima, idem na neko vjenčanje i oduvijek sam htjela njegovu haljinu (nadam se i vjenčanicu jednog dana), prekrasne su! Da li zna netko kakve su cjene koktel/svečanih haljina?
asja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2013., 22:02   #29
od 4,000 do max 14,000 i to za masivne krinoline s puno čipke. Prosjek duge koktel haljine je 6-8,000 kn.
vila Amalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2023., 22:15   #30
Izvlačim temu iz naftalina... da li netko ima recentnije informacije o cijenama vjenčanica?
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.