Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2009., 21:03   #21
Ja tam ljetujem već par godina i super mi je.
Ima pješćana plaža Soline. A navečer je najbolje na rivi ima puno barova i to... par noćnih klubova, par di se mješaju kokteli, sve u svemu meni nije loše
 
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 22:23   #22
naj naj naj dosadnije misto na svitu. za babe i djedice i malu dicu...nigdje se za nas mlade nema di za izac zato svi i radimo ko psi kad pocne sezona al kada dode jesen - gibam. jedva cekam. to je selendra di ni duha nema
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 01:30   #23
zamisli da sad ovo neki turist pročita !? pa oćep nam uništit turističku sezonu ? oćeš sjebat državu, da bankrotira
 
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 01:50   #24
ovo da je najdosadniji grad na svitu ne bih se bas složio
ja ljetujem u okolici pa sam u biogradu skoro svaki dan bio
lijepo je, ima se sta za vidit(kao sto je neko rekao ima u blizini 3 nacionalna parka, postoje nekakve brodice za organizirani prijevoz na kornate...)

sto se tice noćnog zivota, on svakako nije za neku pohvalu, na rivi i plazi soline postoji dosta barova gdje se navecer moze dobro zabaviti(i nije istina da se sve zatvara u 11), ali da je biograd mjesto za ludi noćni provod i nije

blizu je pakoštana, vodica pa i zadra gdje je takva ponuda puno bolja, tako da uopće nije loše

sto se tice trgovackih centara, ima jedan na ulazu u biograd(kad se prođe kroz podvožnjak) odmah s lijeve strane...
1 x 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 22:04   #25
kaj i 1x2 lako je vama reci kada vi ne zivite tamo vec 13 godina. biograd je selendra. lako je vama koji dva tri puta smocite dupence u more i vama lijepo pa dajte budimo realni, u biogradu se nema sto vidit. tu jedva (ako i to ako mozes, onda zahvaljivaj bogu ) mozes momka / curu nac a o ostalom da i ne pricamo. posao jedva da di i nades i to jedino po ljeti.
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 22:09   #26
dobro da se ima sto vidit -izvan- biograda tu se slazem i ja. ali ovako mislim na sami biograd e to no, no. a da bi izasa u zadar i tako to ipak moras imat nesto vise para nego za obican izlazak u mjestu prebivalista-u ovom slucaju biograd
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 22:16   #27
o sablasnoj dosadi po zimi da i ne pricamo. natovarila sam ove zime mali miljun depresija na sebe od dosade. niti jednog prijatelja nemam svi su posli studirat u zg. osjecala sam se ko da je vrime stalo.
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 22:22   #28
ja ljetujem inace na pagu ali svake godine odem u biograd i mogu reci da mi je biograd daleko bolji od samog grada paga.. zrce me ionako nikad nije privlacilo...

ugl. biograd ima vise zivota nego recimo grad Pag... iako se to sve svede na isto.. u svakom slucaju imam dobro misljenje
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 22:50   #29
Lijepo je u Biogradu, dvije godine ljetujem s dragim tamo i bas sam pomislila kako bi bilo lijepo jedno vrijeme (jesen ili proljece i kad nema turista) provesti tako na moru. Svida mi se eksterijer, ima svugdje blizu ducan ili kiosk. Istina je da to nije mjesto za ljude koji idu na more radi partijanja i sl. Super je sto su blizu Zadar i Vodice i Filip i Jakov...najbolje Vransko jezero i Krka- to se mora obavezno posjetiti. Sto se tice plaza, od ovih nabrojanih poznatijih, meni je odlicna Crvena Luka (oko 4 km od Biograda). Mi smo to pjesacili pa isli uz obalu, pa malo po sumi. Tamo je pjescana plaza i nema toliko ljudi jer hotel tamo ne radi pa ljudi ni ne idu toliko tamo na plazu.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 23:08   #30
ma svi vi koji toliko obozavate biograd: necu se prepirat al cu reci vlastito misljenje - ne volim biograd - nisam baba.
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 23:08   #31
ako cu rec svoje misljenje divlja ruzo.. prvo i osnovno za mene ne postoji nijedan grad na moru koji bi zadovoljio moj nacin zabave.. nigdje nema alternativnih kafica i klubova.. s obzirom da sam svjesna da je to tako bitno mi je da barem imam negdje za izaci neovisno kakva je muzika (sve mogu podnjet osim cajki)..

iz zagreba sam i zagreb je zasad jedini grad koji pruza onakvu vrstu muzike i zabave kakva meni pase... s obzirom da skoro cijeli zivot ljetujem na pagu koji mi je s vremenom dopizdio iako ga volim realna sam kad kazem da tamo nema zabave osim na zrcu.. a zrce je ocito ono sto je tebi dobro?

tamo ne bih krocila... iako je zadar veci on mi je recimo dosadan..biograd je manji i to je njegova car, a opet ima sve sto je potrebno..hrpa kafica, imas di otic jest, imas klubova pa makar i onih na plazi...
cijelo vrijeme ponavljas kako nisi baba.. ono sto mi se cini da ti sama sebe tako smatras da pljujes po vlastitom gradu... ja se mogu zabaviti ako treba i u najvecoj rupi na svijetu dok imam bar neko drustvo.. i to nema veze s biogradom, pagom i drugim otocima i gradovima nego to ima veze s osobom koja je dosla na more..

naravno ako si bracni par s djetetom da neces navecer ic van pa i da imas gdje (u smislu izlazaka do sitnih nocnih sati).. uvijek postoje plaze za cuganje, mozes cugat kod sebe u apartmanu...mozes otici u tih nekoliko klubova i tamo se zabavit ili otic do obliznjeg grada di mozda ima bolja zabava..

meni osobno to nije problem... kikakm eto ja bas planiram s dragim otici posjetiti Krku
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 23:09   #32
ako cu rec svoje misljenje divlja ruzo.. prvo i osnovno za mene ne postoji nijedan grad na moru koji bi zadovoljio moj nacin zabave.. nigdje nema alternativnih kafica i klubova.. s obzirom da sam svjesna da je to tako bitno mi je da barem imam negdje za izaci neovisno kakva je muzika (sve mogu podnjet osim cajki)..

iz zagreba sam i zagreb je zasad jedini grad koji pruza onakvu vrstu muzike i zabave kakva meni pase... s obzirom da skoro cijeli zivot ljetujem na pagu koji mi je s vremenom dopizdio iako ga volim realna sam kad kazem da tamo nema zabave osim na zrcu.. a zrce je ocito ono sto je tebi dobro?

tamo ne bih krocila... iako je zadar veci on mi je recimo dosadan..biograd je manji i to je njegova car, a opet ima sve sto je potrebno..hrpa kafica, imas di otic jest, imas klubova pa makar i onih na plazi...
cijelo vrijeme ponavljas kako nisi baba.. ono sto mi se cini da ti sama sebe tako smatras da pljujes po vlastitom gradu... ja se mogu zabaviti ako treba i u najvecoj rupi na svijetu dok imam bar neko drustvo.. i to nema veze s biogradom, pagom i drugim otocima i gradovima nego to ima veze s osobom koja je dosla na more..

naravno ako si bracni par s djetetom da neces navecer ic van pa i da imas gdje (u smislu izlazaka do sitnih nocnih sati).. uvijek postoje plaze za cuganje, mozes cugat kod sebe u apartmanu...mozes otici u tih nekoliko klubova i tamo se zabavit ili otic do obliznjeg grada di mozda ima bolja zabava..

meni osobno to nije problem... kikakm eto ja bas planiram s dragim otici posjetiti Krku
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 14:30   #33
ja sam bila ove godine s dečkom u biogradu. grad je ok, ali nekako preobiteljski..
mi smo se kupali na plaži soline, voda je dosta prljava tamo ali je to jedina pješčana koju smo našli..
ok su mi oni kafići tamo uz tu plažu, mi smo svaki dan ručali tamo i cijene su stvarno jeftine.
navečer je dosadno jer se nema kuda izaći, pa smo svaku večer radili isto - šetali po gradu, sjeli u kafić i to je to..
i još jedna zamjerka je što se u gradu baš i neka nekaj za razgledati..
al dobro, mirno je mjesto, lijepo, nije loše za obitelji sa djecom ili za one koji žele miran odmor
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 18:41   #34
Joj, evo nam se famozni Biograd opustosio.. Nema nigdje nikog... Uf, kako li ce biti samo za nesto manje od tjedan dana.... Bojim se i pomisliti...
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 23:50   #35
ja sam jos uvijek na moru i naravno da je sve opustoseno.. daj nemoj zivjet u iluziji da je samo biograd opustosen..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 02:24   #36
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ja sam jos uvijek na moru i naravno da je sve opustoseno.. daj nemoj zivjet u iluziji da je samo biograd opustosen..
jako si me utjesila...
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:26   #37
znam da nisam

rješenje seli u neki veci grad
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 16:48   #38
Turistima i posjetiteljima naravno simpatican i zgodan gradic. A sto kaze divljaruza zimi pust i nigdi nikoga. Biograd zbog svoje velicine dili sudbinu svih slicnih gradica u HR. Ima i iznimki naravno pa se u nekim gradicima od 15 000 ljudi moze naci bolja zabava nego u nekima od 60 000 npr.
Divljaruzo nebi se slozija da ti za izlazak u ZD triba puno vise para, samo za bus i pice uz dobro volju naravno.
__________________
Pristojno ureden potpis
solo_zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 13:56   #39
o jebo ti pas majku i ko te dade meni selo glupo tu ni majmuni ne bi tili zivit
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 00:30   #40
ajme pustosi moja a di san ja to dosla. pa ljudi ovo je ocajno, ovo je nenormalno. imam osjecaj kao da je vrijeme stalo. nista se ne dogada, sve miruje, sve je tako tiho. ko da sam na psihijatriji, vec su me pocele vatat fobije enmrem vise. ovo je ludnica di najjaci ostaju. kakvo je to misto? kao da sam dosla u divljinu. stvarno mi je jako neugodno po ulici prosetat jer stvarno nema nigdje nikoga i vec je postalo sablasno...
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.