Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2009., 16:23   #41
Quote:
Dexter nije lud kaže: Pogledaj post
Imam free domenu...koja nema porihtavanje DSN ova
gdje si je uzeo?
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 17:42   #42
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
gdje si je uzeo?

http://www.kickme.to/

Problem je u tome što sam regeao i druge free domene - ovijek ista stva; otvora mi se početna stranica hostinga na mojoj adresi.
Dexter nije lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 19:20   #43
kickme zaboravi

[SLIKA OBRISANA]

odi na www.co.cc, regaj domenu besplatno i postavi name servere (domain settings > Set up > Please domain setup now) u tvojem slucaju ns01.000webhost.com i ns02.000webhost.com
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 08:01   #44
www.co.cc mi ukinuo račun jer sam pokušuo (nakon neuspjelog povezivanja sa hostingom) otvoriti još jednu domenu.

Jedino ako ima još kakva bolja freedomena kao co.cc. Jer sam ih probao dosta a od svih samo sam u co.cc našao porihtavanje DSN.
Ako nema, najmanji problem mi je platiti - to su nikakve svote a 100 puta je jednostavnije.
Dexter nije lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 13:24   #45
Quote:
Dexter nije lud kaže: Pogledaj post
www.co.cc mi ukinuo račun jer sam pokušuo (nakon neuspjelog povezivanja sa hostingom) otvoriti još jednu domenu.

Jedino ako ima još kakva bolja freedomena kao co.cc. Jer sam ih probao dosta a od svih samo sam u co.cc našao porihtavanje DSN.

a jel ti cekas 24-48 h prije nedgo sto se vide rezultati? tj da domena upucuje na 000webhost? ili si 5 mi nakon toga vidio da se nis ne dogada...

imas jos dot.tk, ali nisam ziher da mozes ukucati name servere vec da samo subdomenu
i freedomain.co.nr, ali oni traze da stavis malu reklamicu na stranicu...

Quote:
Dexter nije lud kaže: Pogledaj post
Ako nema, najmanji problem mi je platiti - to su nikakve svote a 100 puta je jednostavnije.
a onda odi radije uplatiti i rijesi se problema
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 14:36   #46
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
a jel ti cekas 24-48 h prije nedgo sto se vide rezultati? tj da domena upucuje na 000webhost? ili si 5 mi nakon toga vidio da se nis ne dogada...

imas jos [email protected], ali nisam ziher da mozes ukucati name servere vec da samo subdomenu
i freedomain.co.nr, ali oni traze da stavis malu reklamicu na stranicu...



a onda odi radije uplatiti i rijesi se problema
Ma čekao sam, ima od toga već 5 dana. Budem probao još ove koje nisam.
Ak ne ide platiti ču domenu a možda hosting, danas se zezam sa sklempanim stranicama a sutra mi možda bude trebala kvalitetnija usluga za nešto ozbiljnije.

Puno ti hvala!
I svaka čast na održavanju ovoga pdf-a. Ja sam evo zahvaljući vašim upisima najprije shvatio kako web funkcionira.
Dexter nije lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 13:13   #47
Question Pitanja za ISP

Bog svima,
Dakle, totalni sam pocetnik, i u web-u i na forumu (prvi put da sam se registrirala na neki forum ). Naravno nisam sigurna da je ovo uopce dobro mjesto za pitat to sto imam pitat pa se ispricavam ako sam pogrijesila.
Studiram Web development i trebam za ispit napisati neku vrstu referata u kojem bi izmedu ostalog trebala navesti sto ja mislim koja bi pitanja trebalo postaviti ISP vezano uz hosting moje aplikacije. U zamisljenom scenariju ja sam developer koji je kreirao e-commerce site za jednu kompaniju i sad bih trebala 'informirati' vlasnika te kompanije o opciji hostinga sa nekim ISP-om. Ja imam neke ideje koja pitanja postaviti potencijalnom ISP, ali kako nemam nikakvog stvarnog iskustva s tim ...

Da li netko ima vremena 'prezentirati' svoje znanje i iskustvo na tu temu.
Veliko hvala
gordanto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 01:35   #48
Molim pomoć

Dragi znalci, ovako, otvaram obrt, htjela bih napraviti web stranicu.
Dakle pročitala sam da ću imati pravo na besplatnu domenu. To je ok, sad me zanima koliko se plaća hosting i što još.. Kako to sve ide, procedura i kome se i koliko plaća, jer nisam baš upućena, a mislim sve sama napraviti. Također koji je najjednostavniji a besplatni program za napraviti web stranicu?
Hvala vama koji ste spremni pomoći
Astrid & Co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 15:33   #49
Quote:
novi_mrvelj kaže: Pogledaj post
najbolji free hosting sa php-om mysql-om osnovnim standardima i puno mjesta za stranice !!!!!!!!!!
https://www.web-hosting.work/besplatni-web-hosting
mirko2004 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.