Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2009., 15:27   #21
Moje ti je fino za piti. Svi ga hvale i svima je fino tak da mislim da bi i tebi bilo dobro. Al ima negdje 13 % alkohola, ko i uobičajeno.
p3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 19:16   #22
frendica mi donijela iz srbije kupinovo vino bakina tajna - najbolje kupinovo vino koje sam dosada probala....s obzirom da njihovih poizvoda ima u konzumu, jel netko možda vidio...u mojim kvartovskim nema....poslala sam i mail konzumu....

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 19:19   #23
Quote:
p3r0 kaže: Pogledaj post
Moje ti je fino za piti. Svi ga hvale i svima je fino tak da mislim da bi i tebi bilo dobro. Al ima negdje 13 % alkohola, ko i uobičajeno.
meni smeta alkohol i zato ne volim naša vina....tako da uopće ništa ni ne pijem, već napravim narudžbu ako netko ide.....iako sad imam i frendicu iz osijeka, koja često zna ići doma, pa se onda zaleti i preko granice po špežu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 13:15   #24
a zna li tko dobar (provjeren) recept za ovo vino???

jel se radi sa divljim ili pitomim kupinama

ja sam lani radila rakiju od pitomih kupina i super je ispala, amda sam stavljala mjere ofrlje

ali sad bih htjela pravit ovo vino pa me zanima kako ide

pliz help
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 22:57   #25
i mene zanima kako se pravi kupinovo vino
odeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 22:10   #26
ja imam bocu kupinovog vina pa me zanima kakvog je okusa? jel gorko??? s čim da to pijem? onak, samo od sebe ili paše uz neko jelo?
ne razumijem se........ pomoć? čula sam da je dosta jeftino al ne znam di ga ima za nabavit pa ga ne želim bezveze sama otvoriti ako ga neću sama moći popiti..... a ne mogu nekom samo tako ponudit da pije sa mnom to ako ni sama ne znaš šta je i kakvo je.......
proxx_anonimna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 22:13   #27
Quote:
proxx_anonimna kaže: Pogledaj post
ja imam bocu kupinovog vina pa me zanima kakvog je okusa? jel gorko??? s čim da to pijem? onak, samo od sebe ili paše uz neko jelo?
ne razumijem se........ pomoć? čula sam da je dosta jeftino al ne znam di ga ima za nabavit pa ga ne želim bezveze sama otvoriti ako ga neću sama moći popiti..... a ne mogu nekom samo tako ponudit da pije sa mnom to ako ni sama ne znaš šta je i kakvo je.......
slatko i jako. pij ga kao desertno.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2011., 13:37   #28
evo ja sam kupio bocu 0.75, proizvodi cukovic, moslavacka gora. ukusno je, slatkasto, pijem ga tri puta na dan po trecinu deci prije obroka, bas osjecam da mi prija
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 20:58   #29
Molim preporuku za neko fino kupinovo vino
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 23:18   #30
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za neko fino kupinovo vino
evo https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=880

http://www.etrznica.hr/Kupinovo-vocn...atucec-3x0.75l
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 21:09   #31
Hvala!
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 15:29   #32
Vidim post gore, ali meni bi trebalo vino sutea ujutro pa je kasno da naručujem
Ima neko preporuku za neko koje mogu kupit sutra negdje? Ili ovo gore, ali na nekoj lokaciji u Zagrebu?
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 15:47   #33
Thumbs up

Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za neko fino kupinovo vino
Preporučujem kupinovo vino OPG Jeger - dok nisam probao vjerovao sam da sva kupinova vina moraju biti kisela, barem tako tvrdi većina koja je probala neko kupinovo vino. Nakon kupinovog vina OPG Jger iz Šaga (kod Osijeka), shvatio sam da postoje fina kupinova vina i ostali napitci koji i nisu baš tako fini, a zovu se isto
stardust-tracer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 19:52   #34
Pozdrav!

Bavimo se proizvodnjom kupinovog vina - Moslavačko vinogorje (Gornja Gračenica, nedaleko od Kutine). Vrlo kvalitetno vino, potpuno prirodno i bez ikakvih dodataka, čiste kupine i šećer (mala ekološka proizvodnja - cca 400 l godišnje).

Cjene:

Butelja 0.75 l --> 40 kn
Boca 1 l --> 50 kn

Zainteresirani neka se jave na broj mobitela 091/8866224

Moguća primopredaja u Zagrebu.
p3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 15:56   #35
Imam jedno bedasto pitanje, ali možda mi netko može pomoći. Kupila sam Malinovo vino, otvorila ga, čuo se mali "bop" kao kad otvaram pjenušac, nije smrdilo, ali kad sam ga probala, na jeziku sam osjetila balončiće kao kod pića bogatim CO2.

S obzirom da nikad prije nisam probala malinovo vino, može mi netko objasnit jel taj okus normalan, ili je vino pokvareno?
frida_merkuri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2020., 12:00   #36
Zanima me kupinovo vino, znači li i za njega kao što se kaže za vina da je bolje da čim duže stoji, ili je bolje kupovati svježe proizvedeno?
koliko je zdravije u odnosu na klasično od grožđa? S obzirom da se kupine ne šprica kemikalijama, jedino čitam da znaju dodavati šećer, pa me zanima ima li netko da proizvodi zdravstveno kvalitetnija i gdje se mogu nabaviti?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2022., 05:59   #37
Ja sam osobno probao piti par puta i mogu reći samo pohvale.
Moslavačka Gora!
bavarac90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2022., 15:07   #38
Ali to vino se ne pije kako se prohtije volji.
To je samo za zdravlje.
Morag O Dunegan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2022., 23:36   #39
zašto? otkad to?
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2022., 00:24   #40
Od nikad. Ako os zdravlje jedi kupine, ak ti je kupinovo vino fino, pij vino ali ideja da se nesto sa 12-15% otrova u sastavu pije radi zdravlja nema puno smisla.
bLah. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.