Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2008., 20:15   #21
trošarina

Kolika je trošarina na računarstvu za one koji se upišu po osobnim potrebama Je li moguće da na elektrotehnici otpadne njih 130?
prvić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 21:36   #22
prvo ti neznam, a drugo bi moglo bit moguce
__________________
Kiki: "a mi (modovi) se kolektivno ispricavamo KEKECU"
Kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 22:03   #23
Quote:
prvić kaže: Pogledaj post
Kolika je trošarina na računarstvu za one koji se upišu po osobnim potrebama Je li moguće da na elektrotehnici otpadne njih 130?
Oko 7000 kn
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 23:48   #24
7.370,00 kn čini mi se
E i da... to se mora odma na dan upisa uplatit... dakle ne možete recimo te novce uplatit u 9 misec ili tak onešto, nego baš na upisu...
L'orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 00:42   #25
ja sam čuo da ima neki opasni asistent iz Matematike na prvoj godini...
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 08:51   #26
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
ja sam čuo da ima neki opasni asistent iz Matematike na prvoj godini...
k@ndy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 12:10   #27
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
ja sam čuo da ima neki opasni asistent iz Matematike na prvoj godini...
Istina !
L'orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 13:21   #28
Mislim ići na FESB možet li mi reći koliko ste bodova imali na upisu i koliki je bodovni prag.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 15:24   #29
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
Mislim ići na FESB možet li mi reći koliko ste bodova imali na upisu i koliki je bodovni prag.
Minimalni broj bodova za sveučilišni preddiplomski je 600 bodova, a za stručni studij 500. Za koji te smjer zanima?
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 16:55   #30
Quote:
blade_8699 kaže: Pogledaj post
Minimalni broj bodova za sveučilišni preddiplomski je 600 bodova, a za stručni studij 500. Za koji te smjer zanima?
računarstvo,elektrotehnika tak nest.
koliko si imo bodova ako si upisao na fesb.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 17:53   #31
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
računarstvo,elektrotehnika tak nest.
koliko si imo bodova ako si upisao na fesb.
Za to dvoje će ti trebat dosta bodova, 800 do 1000.
Upisi sutra počinju, na strojarstvu sam na rang listi 112. a upada ih 80, al tako bude svake godine pa uvik bude slobodno bar 10 mjesta.
E, da, imam 626 bodova
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 17:55   #32
Quote:
blade_8699 kaže: Pogledaj post
Za to dvoje će ti trebat dosta bodova, 800 do 1000.
Upisi sutra počinju, na strojarstvu sam na rang listi 112. a upada ih 80, al tako bude svake godine pa uvik bude slobodno bar 10 mjesta.
E, da, imam 626 bodova
mislim upisati jedno od to dvoje
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 22:28   #33
ja san 110 na računarstvu...još mi samo fali da tamo ne upaden a nisan nigdi drugo se prijavio, mislio da sam tamo siguran ko kuća
prlecro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 22:37   #34
ma daj lani je lik šta je bia 180 upa..nemaš straja... upiše se ionako oko 70 ljudi po generaciji...
L'orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 22:58   #35
koji ste vi bili na listi jeste li u ikojem domu ili plaćate stan ili imate stan već ili živie u ST. Koji je na fesb-u najlaksi faks.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 23:28   #36
hm na fesbu najlakši smjer ? teško je to reć... svaki ima neke zahebane predmete

Uglavnom dom je malo ljudi dobilo u spinutu...dosta ih je u učeničkom domu odma kraj fesba...al sobe nisu nešto i djeliš sobu s 2 cimera...a bar ti je fask blizu
A šta se stanova tiča većina ljudi nađe stan u okolnim kvartovima :Gripe,St 3 ,Trestnik,Sućidar... sad ne znam koja je cijena stanova al ono... ne žale se
L'orange is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 00:39   #37
Quote:
L'orange kaže: Pogledaj post
hm na fesbu najlakši smjer ? teško je to reć... svaki ima neke zahebane predmete

Uglavnom dom je malo ljudi dobilo u spinutu...dosta ih je u učeničkom domu odma kraj fesba...al sobe nisu nešto i djeliš sobu s 2 cimera...a bar ti je fask blizu
A šta se stanova tiča većina ljudi nađe stan u okolnim kvartovima :Gripe,St 3 ,Trestnik,Sućidar... sad ne znam koja je cijena stanova al ono... ne žale se
ok,ako netko zna cijenu stanova koliko se koja kreće neka posta.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 12:27   #38
zanima me ako je netko u đačkom domu ili bilo kojem blizu FESB-a moželi se u domu ostati preko ljeta nemislim cijelo ljetio neg nekoliko dana nakon zavrsetka studija, ovaj ako može plaćali se to ako da koliko se plaća.
__________________
Ništa nije komično, sve je tragično. Ništa nije tragično, sve je komično, sve je stvarno, nestvarno, nemoguće, pojmljivo, nepojmljivo. Sve je tegobno, sve je lako.-Eugene Ionesco
Groinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 12:36   #39
Quote:
Groinx kaže: Pogledaj post
zanima me ako je netko u đačkom domu ili bilo kojem blizu FESB-a moželi se u domu ostati preko ljeta nemislim cijelo ljetio neg nekoliko dana nakon zavrsetka studija, ovaj ako može plaćali se to ako da koliko se plaća.
Prvo još ne znam, drugo mislim 1000 kn, i tu ulaze hrana i smještaj
__________________
w.
blade_8699 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:55   #40
Quote:
prvić kaže: Pogledaj post
Kolika je trošarina na računarstvu za one koji se upišu po osobnim potrebama Je li moguće da na elektrotehnici otpadne njih 130?
ove godine poskupia faks...

Quote:
Studenti koji studiraju po osobnim potrebama dužni su priložiti uplatnicu kojom potvrđuju uplatu školarine u iznosu od 8.000,00 kn
L'orange is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.