Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2008., 20:39   #1
Exclamation Photoshop

zanima me dal se može photoshop skinutiu s neta,i ako znate možda link..i koliko košta??
__________________
..princes..
ivonchy_16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 21:11   #2
1.) Od kad Photoshop ima veze s web programiranjem?
2.) Može!
3.) www.adobe.com
4.) 999 USD
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 21:12   #3
Photoshop CS3 košta 650 američkih dolara, a CS3 Extended 999 dolara. Mislim da legalno ne možeš skinuti punu verziju, nego moraš kupiti program od ovlaštenog distributera.
__________________
Zdrav razum najbolje je raspoređena stvar na svijetu, svatko misli da ga ima dovoljno.
tutorial is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 23:56   #4
Trail verzija koja se skida je puna. Samo trebaš licencu kupiti preko interneta ili telefona.
HexMaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 20:16   #5
kako???

Instalirao sam cs3,ali vec se 2-3 sata mucim s tim sto ne mogu naci stavku koja uključuje povecavanje slike na kutovima...
moze li mi itko pomoci?
znam ono preko alatne trake: image->image size->...
ali treba mi fino podesavanje s misom.
Hitno mi je..help please.
__________________
live for today,'couse tomorrow you might not be here..live fast,live 4 speed..
2nko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 21:08   #6
Ne znam baš na što misliš, ali istovremeno pritisni Ctrl i T. To će ti omogućiti resize slike kontroliran mišem.
__________________
Zdrav razum najbolje je raspoređena stvar na svijetu, svatko misli da ga ima dovoljno.
tutorial is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 00:56   #7
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
Instalirao sam cs3,ali vec se 2-3 sata mucim s tim sto ne mogu naci stavku koja uključuje povecavanje slike na kutovima...
moze li mi itko pomoci?
znam ono preko alatne trake: image->image size->...
ali treba mi fino podesavanje s misom.
Hitno mi je..help please.
Nema toga.

Imas za Layer ali max je vecina slike.

Edit -> Free transform.
__________________
Sta drugi traze na internetu.
Fruska Gora suze lije sto Bin Laden Srbin nije
strjela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 11:04   #8
Quote:
2nko kaže: Pogledaj post
Instalirao sam cs3,ali vec se 2-3 sata mucim s tim sto ne mogu naci stavku koja uključuje povecavanje slike na kutovima...
moze li mi itko pomoci?
znam ono preko alatne trake: image->image size->...
ali treba mi fino podesavanje s misom.
Hitno mi je..help please.
Nitko te nije najbolje shvatio što želiš, ali ako si mislio na canvas size (povećanje ili smanjenje "platna") onda jednostavno image > canvas size.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 18:46   #9
tnx pips,uhodao sam se..krenilo mi je.tutorial mi je dao tocan odgovor. trazio sam Ctrl + T kraticu. prije sam obrade slika radio preko ACDSee,ali sam zbog potrebe trebao bolji program i poceo sam s photoshopom..snasa sam se nekako.hvala na pomoci.
__________________
live for today,'couse tomorrow you might not be here..live fast,live 4 speed..
2nko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 10:09   #10
Photoshop CS3 hrvatski

http://rapidshare.com/files/15021938...3_hrvatski.rar

super stvar za photoshop , upute na hrvatskom
stankomaruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 21:23   #11
Da li mi netko može pomoći. Imam skenirani papir sa tekstom i pozadina je siva a ja bi htjela da bude skroz bijela tako da je mogu isprintati.. Da li netko zna kako da ju promijenim u photoshopu?
leptirica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 13:43   #12
Quote:
leptirica13 kaže: Pogledaj post
Da li mi netko može pomoći. Imam skenirani papir sa tekstom i pozadina je siva a ja bi htjela da bude skroz bijela tako da je mogu isprintati.. Da li netko zna kako da ju promijenim u photoshopu?
Mislim da ti ja mogu pomoc ajd posalji file
_vip_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 10:48   #13
imam jedno pitanje, pa ako mi netko može pomoći bila bi vrlo zahvalna....
ovako, zasto mi se događa kad skinem neku sliku s neta (npr. 300X300) i place-am je u photoshop, mi ispada jako sitno, skoro pa je nevidljiva. U čemu sam pogriješila?
__________________
tićica
pukachu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 13:18   #14
Jesi li u donjem lijevom kutu postavila da ti je slika 100% ???
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 14:10   #15
Quote:
pukachu kaže: Pogledaj post
imam jedno pitanje, pa ako mi netko može pomoći bila bi vrlo zahvalna....
ovako, zasto mi se događa kad skinem neku sliku s neta (npr. 300X300) i place-am je u photoshop, mi ispada jako sitno, skoro pa je nevidljiva. U čemu sam pogriješila?
Mislim da ju je autor zaštitio, pa onda imaš jedno vrlo jednostavno riješenje ako nisi riješila problem tj ako od zodiaka prijedlog nije upalio.

Odi na tu sliku na webu da ti je prikaže u orginalnoj veličin (300x300px u ovom slučaju); pritisni print screen u Photoshopu će ti ga automatki staviti u clipboard; stinsni CTRL+N i otvoriti će ti prozor za novi dokument provjeri jer ti rezolucija namještena na 72(može i viša biti ali ova ti je dobra i za print); klikni enter, pritisni kombinaciju tipki CTRL+V i prebaciti će ti cijelu sliku weba zajedno sa slikom koju si željela povećaj na 100% koristi crop tool koji ti se nalazi u tool baru sa lijeve strane i samo cropaj sliku ovo ostalo će nestati i voila imaš sliku koju si željela.

Dosta kompliciranija metoda ali uvjek će ti upaliti ako dođeš u slične probleme poput ovih.
dragan0020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 16:23   #16
hvala puno
__________________
tićica
pukachu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 21:45   #17
Quote:
Dosta kompliciranija metoda ali uvjek će ti upaliti ako dođeš u slične probleme poput ovih.
Nije ništa to komplicirano, samo je teže za objasnit. Meni i pretpostavljam tebi je to dvi minute posla. Print, CTRL+N (automatski odredi širinu i visinu) i CTRL+V i onda režeš ili croppaš
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2009., 10:11   #18
BOOK

Imam jedno pitanje ovako:

Na youtubeu sam gledao kako neki čovjek od Paris Hilton napravi Angelinu Jolije pa neznam s kojim je to photoshop-om napravljeno ima puno vrsta neznam koj je pravi.

Molim vas ako znate da mi odgovorite jer me to jako zanima!

Hvala Unaprijed ! ! !
3DMARIO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2009., 11:27   #19
Quote:
3DMARIO kaže: Pogledaj post
BOOK

Imam jedno pitanje ovako:

Na youtubeu sam gledao kako neki čovjek od Paris Hilton napravi Angelinu Jolije pa neznam s kojim je to photoshop-om napravljeno ima puno vrsta neznam koj je pravi.

Molim vas ako znate da mi odgovorite jer me to jako zanima!

Hvala Unaprijed ! ! !
Ako se ne varam mislim da nije stvar u photoshop-u nego u znanju koji taj čovjek posjeduje u vezi photoshopa. Ako instaliras najnoviji (mislim da ti je to Photoshop CS4) mislim da neces imat problema u vezi programa, ali u vezi ove čarobne transformacije, mislim da ce biti problema.
Nike581 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 01:57   #20
Arrow Izrezivanje dijelova slike na fotografijama...

Pozz... Eo ovako... Za sve one koji se bave i spremni su pomoći imam pitanje..
Kako da na slikama izrežem samo dio koji želim Ali ne da se vidi pozadina neko samo određeni oblik (treba mi za dizajn), npr ovako:
kako da na ovoj slici izrežem samo ovog lika desno, ne da se išta drugo vidi

http://img3.imageshack.us/img3/9407/unterfeuer1.jpg

jel ima neki alaz u photoshopu il bilo di ... svi savjeti su welcomen.. Hvala!

Zadnje uređivanje Sebosp : 01.07.2009. at 02:26.
Sebosp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.