Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2020., 17:51   #1
Aminokiseline na meteorima

Znači otkrivaju se aminokiseline (takozvani proteini) po "meteorima" kometima i ostaloj krami što leti po "svemiru".

Ajde nek mi neko kaže, sad nek mi kaže da nešto ne more bit pseudoznanstvenija teorija od toga?

Evo sad nek mi kaže........................
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2020., 22:18   #2
Zašto misliš da taj tvoj kreator nije sposoban stvoriti aminokiselinu na meteoritu?
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2020., 21:07   #3
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da taj tvoj kreator nije sposoban stvoriti aminokiselinu na meteoritu?
A otkud ti idea da ja mislim da je kreator u opće stvorio nekakve meteore?
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2020., 21:22   #4
https://www.youtube.com/watch?v=dpmXyJrs7iU&t
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2020., 01:57   #5
O vidi čuda, sad su najednom 360p youtube videa dobar izvor.
Daj se jednom odluči
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2020., 17:14   #6
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Znači otkrivaju se aminokiseline (takozvani proteini) po "meteorima" kometima i ostaloj krami što leti po "svemiru".



Ajde nek mi neko kaže, sad nek mi kaže da nešto ne more bit pseudoznanstvenija teorija od toga?



Evo sad nek mi kaže........................
Sva terminologija ti se u glavi pobrkala i ne razlikuješ znanstvena otkrića i znanstvene hipoteze i teorije od svojih omiljenih alternativnih laprdanja i fantaziranja koja voliš nazivati "teorijama" da bi im dao na težini... Otkriće nečega novog na nekom nebeskom tijelu nije "teorija" ni u kom smislu.
Al dente is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2020., 18:38   #7
Quote:
Al dente kaže: Pogledaj post
Sva terminologija ti se u glavi pobrkala i ne razlikuješ znanstvena otkrića i znanstvene hipoteze i teorije od svojih omiljenih alternativnih laprdanja i fantaziranja koja voliš nazivati "teorijama" da bi im dao na težini... Otkriće nečega novog na nekom nebeskom tijelu nije "teorija" ni u kom smislu.
Ne znam o čemu lupetaš, ali znam da imaš teoriju koju ne možeš dokazati, može netko govoriti i da je otkrio chupacabru, ali dok se ja ne uvjerim u to, oni koji mu vjeruju imaju samo teorije.

Tako da ste vi kuglaši samo teoretičari koji teorije filaju novim teorijama, uvijek bili i ostali.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2020., 18:41   #8
Ajd i kronični lažovi, ali ipak nećemo ići tako daleko u kategorizaciji radi drugih kuglaša koji samo saugaju bajke shaman daddy-ija.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:02.