Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2010., 15:15   #61
Ovakva ti je situacija, onih par stanova što se prodalo 2008 su useljeni a za druge stanove su navodno preuzeli dugove slovenski investitori koji čekaju "bolja vremena".
Po mojoj procjeni je oko 80% stanova prazno.
Imaš u blizini par manjih investitora koji grade dosta kvalitetno, ja sam prošle godine od jednoga uzeo stan i jako sam zadovoljan.
Kod njih su ti cijene oko 1300 eura što naravno nije fiksno.
vpolje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 15:27   #62
aha tako znači...jel imas mozda linkove za te druge investitore u velikom polju?
čisto da se upoznamo prvo preko weba o njima prije nego odemo pogledati situaciju na terenu
mrmrskralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 16:55   #63
pozdrav,
i mene zanimaju ti drugi investitoru i velikom polju, jer ovo naselje vecinom prazno bas ne izgleda previse kvalitetno.

HVALA!
micke is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 18:55   #64
Quote:
mrmrskralj kaže: Pogledaj post
aha tako znači...jel imas mozda linkove za te druge investitore u velikom polju?
čisto da se upoznamo prvo preko weba o njima prije nego odemo pogledati situaciju na terenu
udjes u velko polje i sa svih zgrada vise plakati stanovi,stanovi i broj moba
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 14:35   #65
meni je poznanik kupio kod zadar investa, malo je prodanih, a po novom se može i rentati s pravom kupnje..šteta da je recesija to uništila i da se slabo prodaje, jer cijene su 4-500€ po m2 manje od Pašalića, a bolja je povezanost i dobra kvaliteta. kvart ima potencijal..

mrmrskralj - proguglaj malo, vidio sam da i ona izdavačka kuća V.B.Z. gradi tamo stanove, samo nema ništa na netu...
palikuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 15:14   #66
Quote:
mrmrskralj kaže: Pogledaj post
aha tako znači...jel imas mozda linkove za te druge investitore u velikom polju?
čisto da se upoznamo prvo preko weba o njima prije nego odemo pogledati situaciju na terenu
To su ti mali investitori, većina ih niti nema web stranice nego prodaju preko agencija, kad bude ljepše vrijeme budem se prošetao po kvartu i napišem ti kontakte.
vpolje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 15:20   #67
Quote:
palikuća kaže: Pogledaj post
meni je poznanik kupio kod zadar investa, malo je prodanih, a po novom se može i rentati s pravom kupnje..šteta da je recesija to uništila i da se slabo prodaje, jer cijene su 4-500€ po m2 manje od Pašalića, a bolja je povezanost i dobra kvaliteta. kvart ima potencijal..
Mislim da recesija nema puno veze sa slabom prodajom nego je više u pitanju cijena od 1900 eura za onakve tlocrte.
Okolne zgrade izgradnja 2008. i 2009. su sve rasprodane.
vpolje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 21:30   #68
Quote:
vpolje1 kaže: Pogledaj post
Mislim da recesija nema puno veze sa slabom prodajom nego je više u pitanju cijena od 1900 eura za onakve tlocrte.
Okolne zgrade izgradnja 2008. i 2009. su sve rasprodane.
1900? misliš kod Pašalića? kod zadar investa su 1490€ po m2, a koliko sam vidio, vis a vis tlocrta, stvar je da nema malih stanova, uglavnom komforni stanovi s vrtom i/ili terasama..a to teško da će netko u ovo doba to platiti na toj lokaciji..ali osobno bi rađe 60m2 komforni s jednom spavačom sobom u polju + vrt ili terasa, nego 40-50m2 u središću ili tipa mravinjaku na folci od pionira, a da ne velim za prečko i sl..stvar ukusa i orijentacije na grad (obitelj, posao..) iako se slažem da bi cijene trebale biti popularnije..
palikuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 22:13   #69
aha radi se o malim investitorima, a nista onda cemo morati na teren posjetiti malo to naselje...vpolje1 tnx, ali ne trebas se zamarati i pisati brojeve, kako nema nista na webu ionako cemo morati doci tamo da pogledamo zgrade

znaci cijene su za zadar invest oko 1500 sada? a pasalicevi u odri 1900 ako sam dobro shvatio? ako je tako onda mi se ovi cine primamljiviji, a i lokacija mi je nesto bolja...jedino je cudno sto je naselje prazno i kako je netko napisao cak ni javne rasvjete nema (?!)

a cijena tih manjih investitora u velikom polju je oko 1300 jelda? kako ste zadovoljni kvalitetom gradnje (vpolje1 ako sam dobro skuzio ti si tamo kupio)?
mrmrskralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 23:54   #70
Quote:
palikuća kaže: Pogledaj post
1900? misliš kod Pašalića? kod zadar investa su 1490€ po m2, a koliko sam vidio, vis a vis tlocrta, stvar je da nema malih stanova, uglavnom komforni stanovi s vrtom i/ili terasama..a to teško da će netko u ovo doba to platiti na toj lokaciji..ali osobno bi rađe 60m2 komforni s jednom spavačom sobom u polju + vrt ili terasa, nego 40-50m2 u središću ili tipa mravinjaku na folci od pionira, a da ne velim za prečko i sl..stvar ukusa i orijentacije na grad (obitelj, posao..) iako se slažem da bi cijene trebale biti popularnije..
Invest Zadar je počeo sa 1900 eura 2008. godine, prije godinu dana su srušili na 1800 ovdje piše, sada su cijene u prosjeku 1700 eura kod zane što je po meni još uvijek 30% iznad realne vrijednosti.
vpolje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 00:05   #71
Quote:
mrmrskralj kaže: Pogledaj post
aha radi se o malim investitorima, a nista onda cemo morati na teren posjetiti malo to naselje...vpolje1 tnx, ali ne trebas se zamarati i pisati brojeve, kako nema nista na webu ionako cemo morati doci tamo da pogledamo zgrade

znaci cijene su za zadar invest oko 1500 sada? a pasalicevi u odri 1900 ako sam dobro shvatio? ako je tako onda mi se ovi cine primamljiviji, a i lokacija mi je nesto bolja...jedino je cudno sto je naselje prazno i kako je netko napisao cak ni javne rasvjete nema (?!)

a cijena tih manjih investitora u velikom polju je oko 1300 jelda? kako ste zadovoljni kvalitetom gradnje (vpolje1 ako sam dobro skuzio ti si tamo kupio)?
1800 je kod pašalića, ali osobno ne bi nikad uzeo tamo jer je loša gradnja i slabo je prometno povezano. Da ne pričam da je pored naselja farma konja.

Ja sam jako zadovoljan gradnjom, dobio sam vrhunsku PVC stolariju, prvoklasni parket i pločice, klimu, protuprovalna koja nisu kineska...
vpolje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 17:03   #72
Quote:
vpolje1 kaže: Pogledaj post
Invest Zadar je počeo sa 1900 eura 2008. godine, prije godinu dana su srušili na 1800 ovdje piše, sada su cijene u prosjeku 1700 eura kod zane što je po meni još uvijek 30% iznad realne vrijednosti.
to je što piše na zidu, kad malo bolje proguglaš onda vidiš da je akcija 1490€ po m2, svojedobno je bilo i akcija 1430€ za m2 s za stanove s vrtom..
palikuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 17:07   #73
Ako imaš kakav link koji to dokazuje slobodno ga postaj ovdje.
vpolje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 17:16   #74
Quote:
vpolje1 kaže: Pogledaj post
Ako imaš kakav link koji to dokazuje slobodno ga postaj ovdje.
bio je oglas u novinama, jutarnji, kad ide prilog nekretnine..i tamo je bila spomenuta cijena i mogučnost najma s pravom kupnje..to je novost koliko sam vidio..
palikuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 17:19   #75
Najam stana s pravom kupnje!
Prilika mjeseca! Dvosoban, trosoban i četverosoban stan - 1.490,00 €/m2.

evo na glavnoj stranici http://centarnekretnina.net/
palikuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 18:00   #76
Odlično, napokon su skužili da su pretjerali sa cijenom.
Sad još da skinu 200 eura i zamjene kineska protuprovalna vrata pa će se možda i početi prodavati.
vpolje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:52   #77
Ispravak netočnog navoda

Quote:
vpolje1 kaže: Pogledaj post
Odlično, napokon su skužili da su pretjerali sa cijenom.
Sad još da skinu 200 eura i zamjene kineska protuprovalna vrata pa će se možda i početi prodavati.
Protuprovalna vrata Veliko Polje Invest Zadar - proizvodnja "Marin oprema" iz Dugopolja - Republika Hrvatska.
viva13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 11:02   #78
Ja mislim kupiti stan u feng šui naselju... Šta mislite jel bi išlo za 1300 €/m2...?

Ili da jednostavno nazovem i pitam?!
Histrion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:21   #79
Quote:
Histrion kaže: Pogledaj post
Ja mislim kupiti stan u feng šui naselju... Šta mislite jel bi išlo za 1300 €/m2...?

Ili da jednostavno nazovem i pitam?!
jesi zvao? imaš kakve info?

to si mislio na zd invest?...mislim da je bolje da ideš na noge tamo, pogledaš stanove neke i tak..pa onda veliš da si spreman dati 1300 i vidiš kak diše..?
palikuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 17:53   #80
Quote:
Histrion kaže: Pogledaj post
Ja mislim kupiti stan u feng šui naselju... Šta mislite jel bi išlo za 1300 €/m2...?

Ili da jednostavno nazovem i pitam?!
mislim da nece dati tako nisko...u svakom slucaju, kao sto kaze palikuca, najbolje ti je otici do njih pa pitati...sumnjam da ce ti preko telefona snizavati cijenu, to je uvijek u 4 oka

javi ako sta uspijes
mrmrskralj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.