Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2011., 15:14   #61
koliko cesto se odrzavaju ispiti u ministarstvu?
m.a.k.y.5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 16:14   #62
Quote:
fireman93 kaže: Pogledaj post
Dali netko zna koliko je kazna za vožnju brodice bez uvjerenja (dozvole)
ne bih znao ali ti vjerovatno ovisi sto vozis i gdje..ako imas neki mali brod (da nije gliser) i pentu koja nije jaka(oko 5 ks) nece ti nitko nista najvjerovatnije...pogotovo ako si domaci(a ti znas i di ces je voziti pa i koliko policije tamo ima)
Jakov58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 19:53   #63
Quote:
Jakov58 kaže: Pogledaj post
ne bih znao ali ti vjerovatno ovisi sto vozis i gdje..ako imas neki mali brod (da nije gliser) i pentu koja nije jaka(oko 5 ks) nece ti nitko nista najvjerovatnije...pogotovo ako si domaci(a ti znas i di ces je voziti pa i koliko policije tamo ima)
Problem je što sam i ja tražio po zakonima i pravilnici ali nisam nikako našao neki koji to regulira..ali dobro..ne namjeravam voziti ja bez dozvole nego samo pitam, informativno
fireman93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 14:52   #64
da li u Splitu postoji nekakva prijava ili je dovoljno doć bilokoji Ponedjeljak u 15 platit i odgovarat.. Da li treba taksene marke?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Joze Balic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:15   #65
Quote:
Joze Balic kaže: Pogledaj post
da li u Splitu postoji nekakva prijava ili je dovoljno doć bilokoji Ponedjeljak u 15 platit i odgovarat.. Da li treba taksene marke?
Najbolje ti je nazvati kapetaniju i saznati...Ja sam polagao u Zadru za B kategoriju. Imas polaganja u Zadru svaki ponedjeljak i srijedu s tim da dodes u 10 sati uplatiti(u kapetaniju 350kn) i onda se vracas u 13 ili 14 sata opet u kapetaniju s uplatnicom i polazes...ako polozis ides u neki ured gdje ti naprave potvrdu(iskaznicu) da si polozio(i moras poniti sliku, vecu)
Jakov58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 14:48   #66
evo prijatelj mi polaga za a.. Kaže da je bilo dosta ljudi.. Doša kod jednog čovika.. njih dvoje.. jedan iša za B jedan za A.. Prijatelj koji je polaga za A pitalo ga je kako izbjec sudar na moru (stavio je dva broda i sad ti trebas premjestit), a ovoga za B pita svitla i to je to..
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Joze Balic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 10:19   #67
Quote:
Joze Balic kaže: Pogledaj post
evo prijatelj mi polaga za a.. Kaže da je bilo dosta ljudi.. Doša kod jednog čovika.. njih dvoje.. jedan iša za B jedan za A.. Prijatelj koji je polaga za A pitalo ga je kako izbjec sudar na moru (stavio je dva broda i sad ti trebas premjestit), a ovoga za B pita svitla i to je to..
Ja sam polagao za B i pitao me je i svitla i prednost i kartu(mozda jos nesto ali se ne sjecam vise)...Moja ti je preporuka ako ces polagati da polazes za B.
Jakov58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 11:50   #68
Quote:
Jakov58 kaže: Pogledaj post
Ja sam polagao za B i pitao me je i svitla i prednost i kartu(mozda jos nesto ali se ne sjecam vise)...Moja ti je preporuka ako ces polagati da polazes za B.
mislim da je to i sve šta pita.. Možda još vjetrovi i to je to
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Joze Balic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 15:50   #69
uhh ja sutra u 15 idem polagat..
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Joze Balic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 20:04   #70
Quote:
Joze Balic kaže: Pogledaj post
uhh ja sutra u 15 idem polagat..
Sretno..
Javi kako je proslo.
Jakov58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 21:00   #71
Quote:
Jakov58 kaže: Pogledaj post
Sretno..
Javi kako je proslo.
ocu hvala.. samo neznan bi li ucia racunanje kursa.. Valjda me neće zamarat s tim trokutima i šestarima
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Joze Balic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 21:52   #72
Quote:
Joze Balic kaže: Pogledaj post
ocu hvala.. samo neznan bi li ucia racunanje kursa.. Valjda me neće zamarat s tim trokutima i šestarima
Mene nije...ali bolje procitaj..
Jakov58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 22:12   #73
Ja neznam di vi polazete al kad san polaga b kategoriju(Zadar), mene je rešetao sve živo. I sićam se da mi je reka da mu je određivanje kursa i čitanje pozicije na karti kvalifikacijsko pitanje i ako neznaš odma ruši!
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 22:21   #74
Quote:
Disperadun. kaže: Pogledaj post
Ja neznam di vi polazete al kad san polaga b kategoriju(Zadar), mene je rešetao sve živo. I sićam se da mi je reka da mu je određivanje kursa i čitanje pozicije na karti kvalifikacijsko pitanje i ako neznaš odma ruši!

Ja sam polagao u Zadru..priko lita..je pitao me je kartu mozda definiciju kursa(ne sjecam se) ali me nije pila nesto strasno...a kad sam ja polagao bila je neka guzva doslo 20 madara polagati(i oni isli kod nekog starog) mene sva srica dopa ovaj mlad i ja polozia...bia jedan lik isprid mene i kaze mi da je pa vec 2 puta a meni se noge osikle..
ali sve je proslo dobro..
mozda me nije pitao tesko jer jos nisam star pa ono misli mulac vozi elan i tomos 4 konja (a i je )
Jakov58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 07:18   #75
Prema riječima drugih u ST nije tako. Bezveze te pita nešto na brzinu, ako je gužva i jedno pitanje i to je to..
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Joze Balic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 16:08   #76
Evo me.. prošao sam..

1. Što označava žuto,plavo i bijelo?
2. Šta znači npr. slovo M ispod broja na karti (tu sam reka vrsta zemlje pa me pita čega ja reka tla.. brzopletost :d )
3. Stavia mi dva broda jedan nasuprot drugog i reka da ih razmaknem. ja opet brzoplet stavio ulivo pa se ispravio i stavia da ide udesno
4. Pita me što treba napraviti kada se svjetionik ugasi ili se pokvari. Tu sam rekao treba PAN PAN, malo falia pa su mi oni rekli da treba ić SECURITE
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Joze Balic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 17:21   #77
hahahahah D ajde neka..
Jakov58 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 17:27   #78
Quote:
Joze Balic kaže: Pogledaj post
Evo me.. prošao sam..
Bit će ludilo srest te na moru.

Zele1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 21:42   #79
Quote:
Zele1 kaže: Pogledaj post
Bit će ludilo srest te na moru.

kad vidimo nekoga da tetura po moru malo livo,malo desno to je naš Joze
Farymann is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 21:44   #80
Quote:
Farymann kaže: Pogledaj post
kad vidimo nekoga da tetura po moru malo livo,malo desno to je naš Joze
tako je.. pazite se pasarice 4.50m
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Joze Balic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.