Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2004., 09:06   #1
Koje vas stvari odbijaju na prvom spoju?

Eto pitanje, a mene bas zanima koliko vi cure smatrate odbojnim ako neko prdi na prvom spoju? Mislim uzmite u obzir da je covjek pojeo nesto sto ga eto tjera da prdi jer bi se u protivnom izvijao od bolova u zelucu...koliko vas to odbije od njega, izadjete li i na drugi spoj sa prdljivcem?
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 09:17   #2
Re: Koje vas stvari odbijaju na prvom spoju?

Quote:
StetoCina kaže:
Eto pitanje, a mene bas zanima koliko vi cure smatrate odbojnim ako neko prdi na prvom spoju? Mislim uzmite u obzir da je covjek pojeo nesto sto ga eto tjera da prdi jer bi se u protivnom izvijao od bolova u zelucu...koliko vas to odbije od njega, izadjete li i na drugi spoj sa prdljivcem?
Nevjerovatno,stetni ali ti uvijek uzmes sebe za primjer...
Ako bas moram odem na wc,ak nema trpim ili ispustam tihomire...kako se veza razvija to tije sve vise dozvoljeno prdenje...a na kraju prdnes di i kad god zelis.....
Mene od cura odbija kad mi ONA pocnepricat lovacke price o svojim pijanstvima i sranjima,,,jebemti ko da ja nemam svoje,,i mojih mi je dosta a kamoli jos njene da slusam..Za to postoji odabrano drustvo.Ne volim kad pusi i kad mi ppuse dim u lice....Pa ak se hoce poljubit nakon cigare i kafe...Dobro i ne volim hladne cure,koje se prema meni odnose kao prema kamenu na cesti....
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 09:19   #3
pa cek al onda bi non stop bio na wc-u prdio
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 09:43   #4
nije bio spoj, nego u drustvu.... i da nije prnuo ne bih ga ni primjetila
siram on fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 09:46   #5
Quote:
siram on fire kaže:
nije bio spoj, nego u drustvu.... i da nije prnuo ne bih ga ni primjetila


Vis kak covjek zna..vidim da i on ima istu strategiju...
__________________
Aaaa,otic cemo mi u taj staracki,pa cemo da se kupamo kada prahne!!Ovako moras svakog ljeta.Tamo ne bi prosao bez dva put sedmicno...jeeee......Drugi jebu a ti se Muzafere kupaj,,eto kako ti je to..
divlji_Muzafer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 09:49   #6
Ja neću o crijevnoj flori i fauni.

Koma mi je kad tip ima zmazane nokte, masnu kosu, zmazane cipele i ak se uopce nije potrudio zbigecat barem malo zbog cinjenice da ide na spojak samnom.
Mogu stolerirat svasta, al daj mi nemoj pricat kak si karo neku malicku prošlu večer na veš mašini u frendovoj kupaoni i nemoj se okretat za drugim ženama u bircu.
Užasno mi je glupo kad tip ne zna komunicirat i suti ko neka biljka. Ono pitas ga nes, a on ti odgovara sa :da, ne, možda idobro. Jebem ti mater mutavu!Koma je i kad previše priča i koncentriran je na sebe samog.
I najgore, nemoj mi mahat ljučevima od auta jer ću ti iskopat oči s njima da mi posluže kao kuglice za bor.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 09:51   #7
Quote:
siram on fire kaže:
nije bio spoj, nego u drustvu.... i da nije prnuo ne bih ga ni primjetila
Haahahahaha
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:16   #8
Što me odbija? Hmmm... hlače mrkva kroja, krunica na retrovizoru, dugačak nokat na malom prstu (tzv. uhočistač) i tak...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:17   #9
a ja mislio da taj nokat ima neko znacenje kod pedera i pedofila
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:29   #10
a ja mislijo kod kontrolora u busu
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:31   #11
Quote:
BabyNicky kaže:
Ja neću o crijevnoj flori i fauni.

Koma mi je kad tip ima zmazane nokte, masnu kosu, zmazane cipele i ak se uopce nije potrudio zbigecat barem malo zbog cinjenice da ide na spojak samnom.
Mogu stolerirat svasta, al daj mi nemoj pricat kak si karo neku malicku prošlu večer na veš mašini u frendovoj kupaoni i nemoj se okretat za drugim ženama u bircu.
Užasno mi je glupo kad tip ne zna komunicirat i suti ko neka biljka. Ono pitas ga nes, a on ti odgovara sa :da, ne, možda idobro. Jebem ti mater mutavu!Koma je i kad previše priča i koncentriran je na sebe samog.
I najgore, nemoj mi mahat ljučevima od auta jer ću ti iskopat oči s njima da mi posluže kao kuglice za bor.
Woooo... puca agresiva, a? Vidiš, ja nemam auto, pa sam izvan opasnosti. Imam ključ od bicikla! Samo je mali, i lako se slomi. Ključ, ne bicikl.

Meni je veeeliki minus ako vidim da cura puši. Ja ne pušim tako da mi to smeta, ne toliko zbog dima jer su pubovi itak obično zadimljeni, nego zbog eventualnog razvoja situacije... netko je jednom rekao, "poljubit curu koja puši je isto kao i polizat pepeljaru".
A de ne pričamo kak bi bilo da je odvedem fino van na čisti zrak a ona izvuče golemu cigaru i dobro je... hmm...
..no da, gdje sam stao? Uglavnom pušačice, cure koje su opsjednute s tim što nosim, i cure s kojima se totalno ne kopčam. Mora znat Tolkiena. Mora.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:45   #12
Quote:
Gaudrath kaže:
... netko je jednom rekao, "poljubit curu koja puši je isto kao i polizat pepeljaru".
Bogme, ovi moji su i te kako voljeli "lizat pepeljaru". Sad - možda je key point u tome što su i oni bili pušači.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:47   #13
Quote:
te@ kaže:
Bogme, ovi moji su i te kako voljeli "lizat pepeljaru". Sad - možda je key point u tome što su i oni bili pušači.
ma nije to pravilo...nekad fakat je tak, a nekad i nije
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:57   #14
Mislim, kao pušač nastojim bit maksimalno korektna prema nepušačima. Znači u prostoriji gdje se ne puši - neću zapalit cigaretu, isto važi i ako me netko zamoli i kaže mi da ga to smeta.

Al da ću se odreć cigara, ma koliko bile štetne, zato jer mi se netko sviđa - a on to ne trpi - nou vej. Ako ću i kada ću jednog dana odbaciti cigarete, onda ću to napraviti prvenstveno zbog sebe i zbog svog zdravlja, a ne zbog nekog drugog.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 10:59   #15
Mora znat Tolkiena. Mora. [/B][/QUOTE]


Eto, vidis. Ja zanm za super lika, zgodan, sexy, pametan, simapa, sve 5, blablablapričašbezveze....
Išao je na milijardu spojeva i mislim da ekšili još nema curu. Zašto?
Zato kaj ni jedna ne zna nabrojat prvu postavu lakersa, nicksa, Utah Jazza i inih NBA klubova. Ne znaš ko je u finalu, što je to doigravanje-odbij šećeru.
WTF?
Mislim da neki ljudi malo previše očekuju. Jebem ti, ja sam u jednom periodu svog života bila opterećena šminkom, a moj tadašnji nije znao razliku između sjenila i sjajila. Pa je naučio a ja sam preživjela taj šok.
Ljudi su tak stisnuti i ne žele se niti malo prilagoditi. Jebote, gledat ću ja s tobom šicu, al onda isto tako očekujem da ideš samnom u šoping. I nosiš mi vrećice po mogućnosti. Love is really nice feeling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 11:01   #16
Quote:
BabyNicky kaže:
Ljudi su tak stisnuti i ne žele se niti malo prilagoditi. Jebote, gledat ću ja s tobom šicu, al onda isto tako očekujem da ideš samnom u šoping. I nosiš mi vrećice po mogućnosti. Love is really nice feeling.
Može štagod al u šoping ne idem
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 11:06   #17
Quote:
Musatom kaže:
Može štagod al u šoping ne idem
Samo se ti tješi. Tako se i ovaj moj kleo, a da ga vidiš sad kad nosi vrećice s placa. Onako - poriluk i grincajg vire, sunce sija, a on me sa smješkom gleda...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 11:11   #18
Quote:
te@ kaže:
Samo se ti tješi. Tako se i ovaj moj kleo, a da ga vidiš sad kad nosi vrećice s placa. Onako - poriluk i grincajg vire, sunce sija, a on me sa smješkom gleda...
Ma sa smješkom bi te....
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 11:32   #19
da to je...egoizam do bola
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 11:55   #20
Mene odbija kad naruči nešto skupo, kad se ne smije mojim besmrtnim pošalicama i kad ne da pičke.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.