Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2002., 10:33   #21
Quote:
Originally posted by Septembar

pa ocito da nisu niti ce ikad biti. djelim sa njim ono najdagocjenije u zivotu: princezu. da nije tako, bila ba na drugoj hemisferi vjerojatno. sad smo tu gdje smo- preblizu.
ali opet kazem, zar je to razlog da ne idem dalje?
jasno je meni da djelite ono najdragocjenije ali to nema veze sa tvojim osjecajima vezanim za njega kao muskarca...on je vec dugo samo otac tvoga djeteta.
i trebas ici dalje, ali i on ima na to pravo.
zamjerila si mu zelju da osnuje novu obitelj. budi iskrena sa sobom i razluci je li to bio osjecaj vezan iskljucivo za vase dijete, ili si ga dozivjela osobno, kao zena koju on jos uvijek moze povrijediti. o tome sam pisala....
nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 11:50   #22
Tvoj sadasnji je sebican, ljubomoran, i ne vjeruje ti.

Jesi li sigurna da to hoces?
carobnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 12:38   #23
mislim da su Lebowsi i T.C. dali prave savjete. Cemu inat? trep trep je odlican nacin da se stvari dovedu na svoje mjesto.

Jos bih dodao da nisi trebala objasnjavati svom sadasnjem zasto ti se gadi bivsi, dapace spominjati ga sto manje i rjedje *radije se ugrizi za jezik* a umjesto proslosti pricajte o zanimljivim stvarima koje biste mogli napraviti u buducnosti...npr.

Quote:
i nije ti rekao da se ne ponasas prema njemu onako kako on zamislja da se zena ponasa u drustvu osobe do kojoj joj je stalo... "

kako znas, jeste tacno to rekao!!!
a po meni je bas suprotno!!! mislim da se ponasam bas kako spada. nisam zaljubljena u njega ono bezumno do neba, nego ga volim s obje noge na zemlji.
ocito je covjek neki romantican tip pa vise voli da iskrice frcaju i sladoled se topi u vasoj blizini nego ljubav s obje noge na zemlji. Nije to nista cudno...i ja sam takav.



MIr i svako dobro!
Sluga Bozji pravi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 16:30   #24
stvarno ne vjerujem
ne

sori sep......ti si nesigurna a ne on
on je znatizeljan i zateleban ,na tvoooooooju srecu dusice

ployka
plojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 21:20   #25
1:0
plojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2002., 23:36   #26
Quote:
Originally posted by nika
jasno je meni da djelite ono najdragocjenije ali to nema veze sa tvojim osjecajima vezanim za njega kao muskarca...on je vec dugo samo otac tvoga djeteta.
i trebas ici dalje, ali i on ima na to pravo.
zamjerila si mu zelju da osnuje novu obitelj. budi iskrena sa sobom i razluci je li to bio osjecaj vezan iskljucivo za vase dijete, ili si ga dozivjela osobno, kao zena koju on jos uvijek moze povrijediti. o tome sam pisala....
narode hvala svima, pomogli ste mi da se kanaliziram

danas sam se molila bogu, bukvalno! bila sam u crkvi sa princezom, bilo je nesto za djecu i svetog nikolu. iskoristila sam priliku da probam zaroniti dublje u sebe, naci onu zatrpanu duhovnu vrijednost sto znam da imam, govorila sam si neke svoje "mantre" pustila sam i neke suze... nekako se oslobodila otrova.

i slucaj (ili bolje receno visa sila) je htio da samo pol sata nakon tog, sretnem bivseg i njegovu trudnu buducu po prvi put. bila sam tako cool, nekako sam se osjecala prozraceno. upoznali smo se, cestitala sam joj za prinovu (!!!) prospikali par osnovnih i razisli.
jos uvijek imam smile na licu.

nedugo nakon tog sam sa buducim pricala, tako fino, smireno i razlozno, da sam zadivljena. oluja se smirila. brojimo dane do sljedeceg praznicnog susreta

i jos imam smajlija

"...i s duhom tvojim"
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 00:04   #27
Smile

sretno sept i gustaj u tom dobrom feelingu
nika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 15:50   #28
Sept...vjeruj mi, oni u stvari samo osjećaju naš nemir! I čini mi se da reagiraš k'o i ja: napadaš kad te pikne gdje boli! A onda bol mine...i može pikat do mile volje!
Sanjar61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 15:56   #29
Quote:
Originally posted by Septembar
nedugo nakon tog sam sa buducim pricala, tako fino, smireno i razlozno, da sam zadivljena. oluja se smirila. brojimo dane do sljedeceg praznicnog susreta

i jos imam smajlija

"...i s duhom tvojim"
To, stara!

Pokušaj manje misliti na ono što je bilo i više sanjariti o onome što će za praznike biti
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 02:09   #30
Bok!

Javljam se iz buducnosti i mogu vam rec da nikaj nije bolje, tj. i gore je, politicari su jos vece sranje, ljudi se vise kurvaju, cijene su vise a place.. e pa polovica ih nit ne prima.

Savjetujem da ostanete u proslosti, tam je bolje.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 02:18   #31
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Bok!

Javljam se iz buducnosti i mogu vam rec da nikaj nije bolje, tj. i gore je, politicari su jos vece sranje, ljudi se vise kurvaju, cijene su vise a place.. e pa polovica ih nit ne prima.

Savjetujem da ostanete u proslosti, tam je bolje.
Pa ti si Marty McFly!
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.