Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 19:47   #4701
Kakva vam je Vjera kod 18, ima li tko iskustva. Zena je skroz ugodna al sta se prognoza tice?
I Dina kod 38 cini mi se ?
Sialsia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:44   #4702
Probala sam ovu Selmu što je Ivana1977 preporučila i ostala sam onako paf.... ugodno iznenađena.
Je li je još tko zvao i kakva u vam iskustva?
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 21:41   #4703
Quote:
Sialsia kaže: Pogledaj post
Kakva vam je Vjera kod 18, ima li tko iskustva. Zena je skroz ugodna al sta se prognoza tice?
I Dina kod 38 cini mi se ?
Dinu sam zvala u martu, nista se nije dogodilo kako je rekla. Za vjeru ne znam ali netko ju je vec na forumu hvalio ako se dobro sjecam.
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 16:05   #4704
Tko zeli tarot da mu gledam nek se javi....najbolje razmjena ja tebi-ti meni...
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 19:09   #4705
Bila sam na raspolaganju do sada, ali ne otvaram vise tarot. Za danas dosta. Zatvoreno. Pozdrav
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 07:22   #4706
Selma

Dosta curki mi se javilo vezano za Selmu. Ja sam je kontaktirala dva puta, od prvog poziva imam ostvarenje, a od drugog čekam razvoj situacije.
Ono što želim reći da svatko zove na svoju odgovornost i ako je meni pogodila neke stvari ne znači da će i vama.
Svi znamo da nitko nije univerzalan i da svakome odgovara. No, ono što mogu reći iz svoga iskustva vidi se da žena ima znanje i da pogađa detalje i ne laprda gluposti kako bi sebi nabila minutažu.
__________________
Kad si u govnima do grla bitno je samo jedno - da ti ne klecnu koljena!
ivana1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 10:36   #4707
I ja sam zvala Selmu,ne onu s astrotarot,onu drugu. Zena me toliko iznenadila da je to nevjerojatno. Znaci svaka stvar koju je rekla drzi vodu,ocitala karaktere savrseno i sadasnje stanje. Nadam se da ce biti ostvarenja,barem upola ovo sto je rekla. Iako sada situacija nije idealna. Zena daje cak i datume jer radi i numerologiju pa da cemo vidjeti. Iako koliko vidim po komentarima,ako je to ona stara Selma da ostvarenja imaju svi. Ne zelim se previse nadati zbog sadasnje situacije koja je eto po mom misljenju losa. Pecka me jedino to sto je spomenula dvije kao jos cure oko njega od kojih se on zeli maknuti,boja kose od jedne odgovara mojoj i sad se bojim da iako je sve sto je rekla drzi vodu u potpunosti da mozda ta cura ipak nisam ja,pa se u kartama krivo pokazalo. I ja joj jos kazem mozda sam ja ta te boje kose i ona kaze ne,niste to je netko drugi. Ali ipak me to plasi pomalo.
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:15   #4708
Jel ima itko iskustva s Marijom s astrotarota???
Ta zena je uvijek zauzeta...:
veje is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:57   #4709
Veje, prolistaj unazad ovu temu.. nekih 100 stranica a i u prošloj koja nam je zatvorena marija se spominjala. Mislim da ta osoba zbilja vidi ali ne želi reći svaki detalj . Ima glupe odrednice termina tipa " do rođendana" , je, samo ne znam koje godine... i točno se vidi da je zbilja vrlo moguće vidovita ali govori samo pozitivu i katkad se joj omakne neka sitnica koja ukazuje na to da bi stvar mogla ići teško i po tome je jasno da ona sve zna ali ne želi reć. Ne znam zašto fakat. ja imam iskustvo da sam je ima tome valjda 2 godine zvala i da je vidjela stvari koje nikako ne može tek tako tresnuti ali kad sam je pitala za neku poslovnu stvar i sama sam komentirala da vjerujem da će osobi koja je upletena u priču biti lako razmrsiti vrzino kolo, rekla je samo KAO USPUT: ma šta lako ma kako lako, ne valja mu ovo nikako. I ispada da se vodila vrlo mučna, podla i bezobrazna sudska parnica iz koje je jedva izišao kao pobjednik tj uspio dokazati istinu.

Što se tiče NOVE SELME , napisala sam Ivani u inboks, nisam htjela javno jer se bojim kad nekoga pohvalimo javno , da nastupi takva invazija na tu osobu da je vrlo skoro potpuno "tarot-neupotrebljiva" , dekoncentrirana, razvodnjena. ipak kad već pišete moram i ja da se slažem s isonomiinim napisom, žena je izvrsna.
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 11:58   #4710
I ja sam razgovarala sa ovom Selmom sto ju je Ivana 1977 preporucila i zena je cudo,ostala sam paf jer vidi se da zna jer stvari koje je pricala nemoze tek tako bubnit...ja sam sa ovim svojim bivsim imala neku svađu di je on reka da je to zadnje sta pricamo i taj isti dan sam ju nazvala i kaze ona meni da cemo se vidit i sutra i presutra,nisam joj virovala,mislim pored svega sta je reka kontam nema sanse ali on se stvarno javia i vidili smo se i taj i slijedeci dan...zvala sam ju jos danas u vezi jedne situacije isto vezano za njega da mi malo objasni i dala mi je datume koji su bitni za nas dvoje i savjet kako tribam postupat sa njim a savjet je skroz na mistu jer to znam i sama da tako triba s njim samo sto sam ja brzopleta...u svakom slucaju ja sam prezadovoljna sa Selmom jer zena puno toga vidi i neprica bajke...ako bude ovako kako je rekla a tribalo bi se sve reletivno brzo pocet događat necu vise nikog drugog zvat,lutat s jedne linije na drugu,ostat cu samo pri njoj,a zena mi je i karakterno i energetski sila,sta mislim da je jako bitno...eto obavjestit cu vas ako bude kako je rekla a ako i nebude :-D
suncemojemalo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 12:05   #4711
I napominjem za Selmu, da ja , poučena lošim iskustvom s onom Ivanom koja je dobila i moj broj tlf pa me poslije masirala dok je nisam blokirala , ovoj Selmi u nepovjerenju opće nisam dala točne datume rođenja, tj. okvirno su tu ali nisu točni. Unatoč tome mogu reći da je sve što je rekla točno a i neke stvari najavljene se već zbivaju. Žena je mraaaaaaaaaaak. Hvala Ivani što je preporuči. Svima nama savjetujem da e razumno koristimo jer ćemo iscrpsti ženu pa ostati bez nje kao i bez Rena, Marijane, i puno dobrih a više nepostojećih tarotaša.
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 12:12   #4712
Ja nisam zvala nikog već neko vrijeme, ali sam prekjučer naletjela na svoj post iz 6. mj., onaj period kad je Sonja bila popularna, i vidim da sam napisala kako su mi se sve više manje slagale u priči. A to je da nas čeka obnova kad njemu prođe taj neki depresivni period itd. Stvarno je velika većina imala sličnu priču, samo ispričanu svojim stilom i na svoj način. Vjerovala sam u to jer je u tom periodu to stvarno i bilo aktualno, stres, depresija, udaljavanje, sve je držalo vodu. Međutim ishod nije takav kakav su opisale da će biti, niti ide u tom smjeru, dapače ide u sasvim suprotnom. On je nakon prekida još bio vezan za mene na neki način, ali s vremenom se to skroz istopilo, prebolio je to, krenuo dalje na neki svoj način. Ja sam se s tim ionako dobrim dijelom pomirila, ali se eto smijem sama sebi kad čitam npr. Leline uvide iz 6.-7. mj. (ljubav do neba, bajne emocije i obnova ako ga pustim da riješi sam sa sobom što mora) do kraja 9. mj (nema emocija, on je nepouzdana osoba, neiskren, bolje bi bilo bez njega). Sama sam sebi otežala preboljevanje s tim zivkanjem ali tada mi je to očito bilo potrebno. Više uopće ne bih zvala zbog interesa za budućnost tog odnosa, više me zanima da li bi i sve ostale koje sam tada zvala okrenule priču kao što je i Lela, s obzirom da sam nju od početka 9. mj. jedinu nazvala.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 12:22   #4713
Uf Aritmija, razumijem kako ti je. Meni globalno svi imaju istu priču, pa ili su svi u krivu ili svi u pravu. Anja mi je jednom na divno čudo nekako smuljala i bila nejasna, ali već sljedeći put vratila se u staru priču.. imam naznake točnosti predviđenoga ali vidjet ćemo.
Sretno.
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 12:55   #4714
Hvala, i tebi. Lela doduše jest spominjala neke stvari kao i ostale u tom zadnjem uvidu, no dok Anja npr. to gleda kao početak i promjenu u odnosu, Lela smatra da ako se ta stvar i dogodi, neće puno značiti, i dalje će biti problema i ići po starom, znači nikako. Nisu baš svi bili pozitivni, Reno nije bio, ni Senka krajem 8. mj. Nakon razgovora s njom mi je baš neugodno bilo, ona se nakon otvaranja karata jako iznenadila što je između nas prestala komunikacija (iako je tad bilo oko 3 tjedna u pitanju) i što ja unatoč tome zovem, i kratko i jasno rekla da od toga više nema ništa. Neki detalji su definitivno točni tako da nije lupetala bezveze. No eto, nije mi bilo drago, i mislila sam da su njih dvoje u krivu jer su stvari neko vrijeme bile jako pozitivne, no sada definitivno ide tako kako su oni najavili.
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:00   #4715
Da li je ta “nova Selma” ona “stara Selma” ili sasvim neka druga? Pitam djevojke koje su pocetkom godine razgovarale sa Selmom koju svi hvale. Hvala na odgovoru
pepitachiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:03   #4716
Quote:
pepitachiquita kaže: Pogledaj post
Da li je ta “nova Selma” ona “stara Selma” ili sasvim neka druga? Pitam djevojke koje su pocetkom godine razgovarale sa Selmom koju svi hvale. Hvala na odgovoru
NIJE ISTA definitivno, sve je različito i stil i govor i brzina sve... i dobre su- OBJE.
nensikeksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:05   #4717
Ok, hvala na odgovoru
pepitachiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 13:59   #4718
Zao mi je aritmija sto je tako ispalo na kraju,drzi se samo,vjerujem da te sigurno ceka nesto bolje.
Senka je meni jako dobra,prijavljivala sam vec njezine pogotke. A ova Selma je stvarno cudo,ako cu i zvati to ce biti samo ona ili mozda Senka za neke sitnije stvari. Selma mi je nekako preozbiljna da bi ju zvala za neka kraca,manje bitna pitanja. Drzat cu se njezinih savjeta pa cemo vidjeti,jedino napisala sam gore sto me muci i zbog cega me panika malo hvata. Ali da je zena stvarno odlicna,to je. I necu zvati vise cesto,jednostavno cu cekati sto ce se dogoditi...
Isonomia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:26   #4719
A Insomnia sto je tebi s Anjom, Deni...? Neko vrijeme su ti i one bile favoriti?
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:36   #4720
Nemam pojma o kojoj Selmi pričate, ja zovem onu na 064 510 810, žena je fascinantna. Povezala je priču najbolje od svih. Onda sam krenula čitati ona sva stara otvaranja i sve je dobilo smisla. Uz to što je fascinantna i čita kao iz knjige, nažalost je baš odvratna prema meni. Ne znam da li joj ja idem na živce, ili je prema svima takva. Selma s Denine linije mi je nula, nedavno ju prvi i jedini put zvala. Mlađi glas, bezveze ženska.
miljenica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.