Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2015., 15:56   #1081
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
jel utorak prvi dan, bude vec svega, ili je to smao otvorenje?
ima svega, naravno, ali prvi dan + vikend je najveca navala.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2015., 18:19   #1082
Hm... Moje je iskustvo drukcije. S obzirom da je meni interliber posao na neki nacin, mi bismo uvijek isli prvi dan ujutro vidjeti sto trebamo. Usput, naravno kupis za sebe ako naletis ili ciljano skoknes na stand pa ne moras vise u guzvu. I to jutro bi stvarno u miru pogledali sve, popili kofi i nazad eventualno u ured.
A standovi se dovrsavaju noc prije pa se protegne i na sljedeci dan ako se ne stigne. Zna faliti svasta, ali zakamuflira se to, kao u svakom poslu .
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 11:33   #1083
ja ću ove godine nadopuniti kolekciju larousse enciklopedija za djecu (vitezovi, dinosauri i dijete) i kupiti nešto o crtanju/učenju crtanja (ovo što je elly stavila mi se čini zgodno)

edit: još sam se sjetila i slikopriča te životinjske abecede.

Zadnje uređivanje tisi : 08.11.2015. at 11:44.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 11:42   #1084
Prošle godine sam propustila Interliber (bebolina je imala 2-3 tjedna), tako da ga baš željno iščekujem. Idemo za vikend, bebolina ide s tatom na Inovu pa u goste dok ja haračim po štandovima.

Hvala vama koje dijelite popise, pregledavam ih i bilježim. Može koja preporuka za 12-24 mj.?
muzikalno prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 13:35   #1085
Pozor, pozor

Ako cete kupovati nesto od Ibis grafike (npr nesto od Julie Donaldson) na njihovom webu je kupon kojeg isprintate i imate onda jos dodatnih 10% na kupnju.

Krenula sam streberski slagati popis, da nesto ne smetnem s uma Ukljucujuci izdavaca i na kojem je standu

Nego, gledam reklamu neku na webu za slikovnicu koja ima neki posebni nacin za uspavati djecu... izdavac je Fokus, zove se "Zeko koji zeli zaspati". Netko imao da podijeli dojmove?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 14:13   #1086
tnx na info!

moooram kupiti Malog majmuna u velikoj brizi, to MI () je jedna od najdrazih slikovnica.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 14:27   #1087
I ja, i ja Kad sam mu prvi put citala i dosla do zadnje stranice mali mi je spontano uletio u zagrljaj s onim "maaaaamaaaaaa" ,a ja sam se rascmoljila ko kisna godina S godinama sam napredovala, sad se samo grlimo na kraju bez (mojih) suza To je bas moja i njegova knjiga i obecala sam mu je i na hrvatskom (ima englesku koju sam mu kupila u Londonu), a muz i on imaju kao svoju "Pogodi koliko te volim".

I ovu novu sa glistom bi uzela. Nemamo je u knjiznici (jos) i nemam pojma kakva je i za koji uzrast, al ono - to je J. Donaldson, s tim ne mozes fulat
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 15:03   #1088
drage mame koje imate visegodisnje iskustvo odlaska i shoppinga na interliberu zanima me jel vi uz popise knjiga imate i okvirnu cijenu koliko te iste knjigice inace kostaju pa vidite da se isplati tamo uzeti i kupite ili kupite te knjigice bez obzira sto se na interliberu prodaju po istoj cijeni kao i inace?
__________________
D - 2009 - mamin mis
G - 2014 - princeza
Ksenija1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 15:16   #1089
iskreno - ne.

cijene nekih slikovnica/knjiga znam (uglavnom algoritam-profil), pa mogu usporediti, ali daleko od toga da znam apsolutno sve cijene s popisa jer nemam bas vremena inace obilaziti knjizare.

interliber mi dodje kao mini izlet gdje si uzmem malo vise vremena pa uzivam u listanju gomile knjiga na jednom mjestu.
ako prodjem jeftinije (a najcesce prodjem), to mi je samo dodatni plus.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 20:28   #1090
Quote:
Ksenija1982 kaže: Pogledaj post
drage mame koje imate visegodisnje iskustvo odlaska i shoppinga na interliberu zanima me jel vi uz popise knjiga imate i okvirnu cijenu koliko te iste knjigice inace kostaju pa vidite da se isplati tamo uzeti i kupite ili kupite te knjigice bez obzira sto se na interliberu prodaju po istoj cijeni kao i inace?
slikovnice ne znam, ali ja, ako idem na interliber, onda uzimam strucnu literaturu, koja je uvijek znacajno snizena, a cijene znam jer se najcesce radi o knjigama koje mjesecima, a nekad i godinama vrebam.

djecje najcesce posudjujemo u knjiznici, osim ako mi nesto ne zapne za oko, pa kupim impulzivno...sto bi se na interliberu moglo dogoditi, i to je dobro da nisam isla zadnje tri gdoine
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 21:43   #1091
kasparavicius ima nove knjige

medvjedovanje

i mackica iz snova

u katalogu knjiznica je nema , brijem da cu kupiti na interliberu
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 22:38   #1092
o jebemu, tko će namaknuti novca za sve to

kasparavičius
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 15:54   #1093
MOJA MALA ENCIKLOPEDIJA LAROUSSE - SVEMIR
To se navodno više ne tiska... Ne razumijem zašto, tako je dobra. Nema je za kupiti nigdje.

Uglavnom, moje pitanje je: bi li ju netko prodao? Možda ste prerasli....

Moj mali štreberko je već lud jer ju ima u vrtiću, ali njemu treba doma, da može na miru sve to naučiti.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 22:18   #1094
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
MOJA MALA ENCIKLOPEDIJA LAROUSSE - SVEMIR
To se navodno više ne tiska... Ne razumijem zašto, tako je dobra. Nema je za kupiti nigdje.

Uglavnom, moje pitanje je: bi li ju netko prodao? Možda ste prerasli....

Moj mali štreberko je već lud jer ju ima u vrtiću, ali njemu treba doma, da može na miru sve to naučiti.
mislim da je to zato jer se pluton tamo spominje ko planet, a vise nije
(mi smo citali nekoliko tih svemirskih, u svima se spominjao, osim u jednoj. ja ga i dalje smatram planetom, al valjda enciklopedije to ne smiju pisati)

inace, na interliberu su laraousse na 22 ili 25kn (ne znams ada tocno)
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:17   #1095
[QUOTE=Lei;56148139

I ovu novu sa glistom bi uzela. Nemamo je u knjiznici (jos) i nemam pojma kakva je i za koji uzrast, al ono - to je J. Donaldson, s tim ne mozes fulat [/QUOTE]

Nema. Ali bit ce od 13. Tad stize.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:20   #1096
ja sam u profilu gledala neku o svemiru bas lijepu, stranice se dizu u 3d i bas je fora. al je bila nesto skuplja pa ju (jos) nisam kupila. i sad si hocu stavit na popis za interiliber i naravno na njihovom webu niceg pametnog ne pronalazim zna li netko naziv mozda?
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:34   #1097
Ne znam gdje postaviti ovo pitanje, pa pitam ovdje.

Molim vas link do neke knjige o procesu učenja, o mentalnim mapama, o tome kako uz učenje razvijati moć razmišljanja; i kako motivirati djecu u nižim razredima na učenje.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:39   #1098
o mentalnim mapama znam da tony buzan ima knjige. vjerojatno ih svaka knjižara drži, a moguće i knjižnice.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 23:47   #1099
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
o mentalnim mapama znam da tony buzan ima knjige. vjerojatno ih svaka knjižara drži, a moguće i knjižnice.
Mana učenja pomoću mentalnih mapa je što se mora jako puno crtkati. Ja sam jako slabovidan. Imam 2 nečaka kojie poradi tog hendikepa jednostavno nebi mogao valjano podučiti toj tehnici, a i ne znam koliko tu tehniku baš mogu savladati djeca u nižim razredima osnovnih škola.

Znam engleski, pa knjiga može bit i na engleskom. Samo da se dade skinut. Ali najbolje bi iblo ako je na našem jeziku.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 10:26   #1100
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
mislim da je to zato jer se pluton tamo spominje ko planet, a vise nije
(mi smo citali nekoliko tih svemirskih, u svima se spominjao, osim u jednoj. ja ga i dalje smatram planetom, al valjda enciklopedije to ne smiju pisati)

inace, na interliberu su laraousse na 22 ili 25kn (ne znams ada tocno)
Misliš da ih ima na interliberu?
Nije mi važna cijena, inače koštaju 50-ak kuna, to mi je ok.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.