Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li za promociju i ispadanje u forum.hr Fantasy ligi?
Da 20 64.52%
Ne 11 35.48%
Glasovatelji: 31. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 13:57   #8361
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
I na ESPN-u možeš.
Za ESPN i kažem.Šta će mi pobogu Bryant

Nisam igrao tamo,ali s obzirom što ostali pričaju mislim da je yahoo nešto bolji.I bili su ti neki problemi sa draftom što kazes...Jednostavno je yahoo nekako jednostavniji i pregledniji čini mi se.

I svaka čast ako si imala zadnji pick,a Towns je toliko nisko pao na draftu Čak i u ligi sa samo 10 igrača to je dobitak na lotu.



Evo nove promjene i u trecoj.Druga ligo pratimo vas u stopu
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:01   #8362
Moj niskodraftirani kontingent igrača iz Sacramenta (Hield, Fox,Labisseire) sinoć fino pridonio ekipi.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:04   #8363
Igram ja ESPN, nas par frendova, ali mali je to broj ekipa, tako da su u timu vecinom zvijezde.
Ako bi neko jos htio, mozemo napraviti novu ligu, sto vise ljudi to bolje.
Rodman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 16:10   #8364
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Za ESPN i kažem.Šta će mi pobogu Bryant

Nisam igrao tamo,ali s obzirom što ostali pričaju mislim da je yahoo nešto bolji.I bili su ti neki problemi sa draftom što kazes...Jednostavno je yahoo nekako jednostavniji i pregledniji čini mi se.

I svaka čast ako si imala zadnji pick,a Towns je toliko nisko pao na draftu Čak i u ligi sa samo 10 igrača to je dobitak na lotu.



Evo nove promjene i u trecoj.Druga ligo pratimo vas u stopu
Pardon krivo shvatih.

Meni je tako svejedno gdje se igra dok god se igra.

Stvarno sam imala sreće.

Da mi vidiš draft mislio bi da sam imala daleko bolji pick od zadnjeg. Previše su se pograbili svi za KD-a, Hardena, Westbrooka, Antetokounmpo i to, a nekako su svi zanemarili Townsa, Kyrie-a i neke jako dobre igrače. Npr. Otto Porter Jr., B. Beal, Kemba Walker, George Hill i sl. su dobri pickovi koje su svi zanemarili, a donose stvarno dobre bodove.

Npr. Gortat mi je sinoć donio 53 boda a bio mi je neki 9-10 pick i nitko ga nije htio. A takvih pickova ima kolko hoćeš, koji uredno donose 30-ak/40-ak bodova.

Quote:
Rodman kaže: Pogledaj post
Igram ja ESPN, nas par frendova, ali mali je to broj ekipa, tako da su u timu vecinom zvijezde.
Ako bi neko jos htio, mozemo napraviti novu ligu, sto vise ljudi to bolje.
Nas je 10 taman fino i imamo head to head setting, svako 10 aktivnih igrača + 3 koja ne igraju u tjednu.
 
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:37   #8365
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
...i sl. su dobri pickovi koje su svi zanemarili, a donose stvarno dobre bodove.

Npr. Gortat mi je sinoć donio 53 boda a bio mi je neki 9-10 pick i nitko ga nije htio. A takvih pickova ima kolko hoćeš, koji uredno donose 30-ak/40-ak bodova.
A to je points liga znaci.Ove ovdje su prema kategorijama.9 komada.Osobno mi je to zanimljivije jer je teže za igrat.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 22:00   #8366
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
A to je points liga znaci.Ove ovdje su prema kategorijama.9 komada.Osobno mi je to zanimljivije jer je teže za igrat.
Ma svaka kategorija se boduje, tipa triple double, blokovi, asistencije itd. ne znam da li je to isto, koliko sam bila upućena navodno su jako slični i yahoo i espn i da se na obje stranice liga može urediti kakva će biti, broj igrača ,bodovanje itd. Ne znam full mi je to zanimljivo sva sam se uživila a na kraju dana mogu frendu nabijat na nos kad ga razvalim u fantasyu.
 
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:02   #8367
Payton,M.Turner,A.Gordon,Smart...posrale mi se ozljede na dobar tjedan Da ne spominjem da mi je Seth od prvog dana out.Prošle godine na drugom forumu ista priča.Ozljede mi se Durant,Griffin i Love na duže periode uz još neke manje razvikane igrače i ispustim prvo mjesto koje sam cijele sezone držao.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:43   #8368
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Ma svaka kategorija se boduje, tipa triple double, blokovi, asistencije itd. ne znam da li je to isto, koliko sam bila upućena navodno su jako slični i yahoo i espn i da se na obje stranice liga može urediti kakva će biti, broj igrača ,bodovanje itd. Ne znam full mi je to zanimljivo sva sam se uživila a na kraju dana mogu frendu nabijat na nos kad ga razvalim u fantasyu.
Možeš,da.Ima različitih tipova liga.

A bodovanje TDa mi nema baš smisla jer je malo igrača koji ostvaraju TD.Ono sto si draftao na početku to je uglavnom to.Ne mozes među free agentima nać igrača koji će ti dić bodove za TD.
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:30   #8369
Rutinski jucer zaboravia namistit ekipu, Harden na klupi cestitke Bregani na pobjedi u prvom kolu.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 07:25   #8370
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Payton,M.Turner,A.Gordon,Smart...posrale mi se ozljede na dobar tjedan
Uspio uzet 5-3 usprkos svim ovim problemima Uz to još mi je i Seth Curry izvan pogona od prvog dana bio.

Hvala za Bosnu koji je Carrolla otpustio
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:51   #8371
U prvom kolu pobjeda protiv uvijek neugodnog dyp-a.
A sad lokalni derbi protiv davljenika Chire.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 11:07   #8372
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
Rutinski jucer zaboravia namistit ekipu, Harden na klupi cestitke Bregani na pobjedi u prvom kolu.

Poslano sa mog HUAWEI SCL-L21 koristeći Tapatalk
Uzeo si TO radi toga na kraju, al da .. dobra borba
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:11   #8373
Iritira malo sto nitko kontra ponudu za trejd ne šalje.Ili bar odgovori u onoj poruci kad odbije.Ako pošaljem nesto (često bilo šta) znači da sam zainteresiran za tog igraca pa da vidimo sta druga osoba trazi i jel se mozemo dogovorit.Ili nitko ne zeli mijenjat ništa
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 19:19   #8374
Tek sad vidim ovu tablicu...jel moguce da se računaju bodovi po kategorijama,a ne pobjeda-poraz? Da sam to znao totalno bi drugačiji draft odradio,ne bi namjerno ciljao oslabit pojedine kategorije da druge usavrsim
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:05   #8375
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Tek sad vidim ovu tablicu...jel moguce da se računaju bodovi po kategorijama,a ne pobjeda-poraz?
Nije moguće, to je samo neki bug u vašoj ligi.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:22   #8376
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Iritira malo sto nitko kontra ponudu za trejd ne šalje.Ili bar odgovori u onoj poruci kad odbije.Ako pošaljem nesto (često bilo šta) znači da sam zainteresiran za tog igraca pa da vidimo sta druga osoba trazi i jel se mozemo dogovorit.Ili nitko ne zeli mijenjat ništa
tek je prvi tjedan, smiri se malo ljudi su draftali igrače vjerojatno s nekim razlogom ... te je glupo da se odrekneš nekoga već prvi tjedan samo zato da bi napravio trade ...
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:40   #8377
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post
Iritira malo sto nitko kontra ponudu za trejd ne šalje.Ili bar odgovori u onoj poruci kad odbije.Ako pošaljem nesto (često bilo šta) znači da sam zainteresiran za tog igraca pa da vidimo sta druga osoba trazi i jel se mozemo dogovorit.Ili nitko ne zeli mijenjat ništa
ja po običaju ne volin minjat ništa prva dva-tri tjedna

posebno ne Collinsa

ovisno o situaciji, možda bude nešto kasnije
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 23:58   #8378
Quote:
kiki.smb kaže: Pogledaj post
tek je prvi tjedan, smiri se malo ljudi su draftali igrače vjerojatno s nekim razlogom ... te je glupo da se odrekneš nekoga već prvi tjedan samo zato da bi napravio trade ...
Ma nisam ni slao za ove top igrače baš jer znam da se ljudi njih teško odriču.Nego za tipove koji su birani u drugom dijelu drafta.Ono,nije mi zanimljvo kad bas nikakav odgovor ne dobijem nego samo odbijena ponuda Al mozda jos ekipe igra vise liga kao Rondo sto je pisao pa ne stignu sve...
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
ja po običaju ne volin minjat ništa prva dva-tri tjedna

posebno ne Collinsa

ovisno o situaciji, možda bude nešto kasnije
Ubrao sam ja Collinsa u drugoj ligi pa sam djelomicno zadovoljan
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Nije moguće, to je samo neki bug u vašoj ligi.
Nisam bio svjestan toga prije početka lige.Ranije sam igrao po ovom drugom sistemu pa sam mislio da je i ovdje tako.Kako to onda ide ako bi imao više dobivenih MU-ova od nekoga,a slabiju "gol razliku"?Jel onda suparnik iznad mene na tablici?
__________________
...Perché per noi niente è mai normale. Né sconfitta né vittoria. Che tanto è sempre la stessa storia...
Leeds United is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 07:36   #8379
Druga liga pokupila sve playeve Sunsa jutros u 6.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 08:12   #8380
Quote:
Leeds United kaže: Pogledaj post

Nisam bio svjestan toga prije početka lige.Ranije sam igrao po ovom drugom sistemu pa sam mislio da je i ovdje tako.Kako to onda ide ako bi imao više dobivenih MU-ova od nekoga,a slabiju "gol razliku"?Jel onda suparnik iznad mene na tablici?
ne znam kako je sad, ali prvih par sezona smo igrali na "gol-razliku" ako se sjećam, i meni je to bilo super. bivši šahovski sistem, 9-0 je puno bolje od 5-4. inače, prije bilo kojeg drafta se raspitaj za pravila lige, a ne se žalit nakon
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.