Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 12:20   #21
Predobra glumica, rijetko se nađu takve
Kao Teresa Mendoza je rasturila, vjerujem da, kad bi se telemundove telenovele natjecale u ''TvyNovelas'' serija, a i sama Kate bi pokupili hrpetinu nagrada
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:51   #22
Da, mene je jednostavno kupila ulogom u Reini i od tada je veoma cijenim kao glumicu Stvarno ima glumački talent

Teresa Mendoza rulz

I slažem se s tobom @Alejandro, kad bi Telemundove telenovele imale neku dodjelu nagradu kao što su "Premios TvyNovelas", LRDS bi garant pobrala najviše nagrada, među onima i najbitnije za najbolju glavnu žensku ulogu i najbolju telenovelu, stvarno bi to zaslužila

I evo jedne fotke Kate u nadolazećem holivudskom filmu K-11. Da ne piše da je to ona ja je ne bih niti prepoznao Stvarno su je poružnili do maksimuma, fakat izgleda ko transvestit Al dobro postoji još takvih slučajeva kao naprimjer Charlize Theron u filmu "Monster"

__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 11:55   #23
Kate je mene osvojila ulogom Terese i nijedna druga glumica nebi tako genijalno odglumila taj lik kao ona.

Kate stvarno izgleda neprepoznatljivo na ovoj slici.
__________________
Bez obzira koliko ozbiljnost život zahtijeva od tebe,uvijek je potreban prijatelj s kojim se možeš glupirati!
dommy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 16:32   #24
Prejebena glumica, gledao sam je prvi put u LRDS i osvojila me glumom od prve, a kasnije i ljepotom Def sam postao njen fan

A na ovoj slici gore meni ipak liči na nju, mislim da kad bi ju ovak vidio negdje drugdje, ipak prepoznao ili posumnjap da je to ona. ali fakat kak su je "poružnili"
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 16:47   #25
Meni je isto na listi najdražih i najboljih glumica A od Reine sam i ja definitivno njezin fan
Ako je ona "Kraljica telenovela" koja dolazi kod nas, definitivno bi se isplatilo ići i vidjeti je uživo, a i usput malo porazgovarati s njom, ja bih bio u sedmom nebu

Ja baš i ne bih prepoznao da je to ona na fotki, jedino možda po tijelu i tetovažama koje ima
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 16:57   #26
baš se sjetila Laži pa našla jedan poster i iza kamera



[SLIKA OBRISANA]

x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 17:00   #27
Ja se nadam da će nam i Mentiru uskoro pustiti. Prije me nije zanimala jer nisam znao Kate, a Eckera ne volim, ali sada mijenjam mišljenje
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 17:02   #28
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da će nam i Mentiru uskoro pustiti. Prije me nije zanimala jer nisam znao Kate, a Eckera ne volim, ali sada mijenjam mišljenje
ufffff on je dobar u toj seriji(dobro ja sam žena pa znaš).Ali njih dvoje su bili super par i baš mi je ova serija ostala jedna od najboljih i nije imala hrpu nastavaka.Tako da bi bilo cool da to puste
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 17:03   #29
I ja se iskreno nadam da će je reprizirat

Kao prvo, jedna i jedina Kate del Castillo
Kao drugo, prezanimljiva priča, mada ju znam iz CME-a koji sam pogledao u potpunosti, ali usporedbe radi... A i broj epizoda, 100

@x files agent, odlične fotke
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 17:06   #30
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ufffff on je dobar u toj seriji(dobro ja sam žena pa znaš).Ali njih dvoje su bili super par i baš mi je ova serija ostala jedna od najboljih i nij eimala hrpu nastavaka.Tako da bilo bi cool da to puste
Meni je on bezvezan ali dobro, svako ima svoje mišljenje. malo nastavaka je veliki plus za seriju, a i čitao sam samo dobre komentare, da je serija dinamična i brza (+ Kate ), gledao sam scene iz serije i nadam se da ćemo je u dogleno vrijeme moći pratiti
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 17:10   #31
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Meni je on bezvezan atiti
iskreno sad sam i ja vidla da se neka serija vrti s njim i meni je bezvezen sad ali govorim za prije kad je bio mlađi

a za Kate sam već rekla da je strašno simpa u toj ulozi i ne glumi neku cmoljavu žensku
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 12:01   #32
Kate svaka ti čast na ulozi Terese Mendoze, rasturila si ulogu svoje karijere. Za mene žena, majka ( OK za ovo nisam siguran ), ali definitivno kraljica
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:01   #33
Slažem se definitivno Kate stvarno svaka čast na ulozi Terese Mendoze, koja je bila uloga karijere. Također, za mene definitvno dostojno nazvana La Reina
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 19:20   #34
obožavala sam je kao dijete, i odjednom je nestala iz telenovela...u kraljici je bila kraljica, od prve do zadnje epke sam joj skidala kapu, glumi bolje od pola samoprozvanih glumica u mehiku...
i ja bi opet la mentiru,,,,,i neko je gore reko da bi je uspoređivao sa CME...ni slično. cme je predosadna, i monotona..u lm se sve brzo rješavalo
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 20:09   #35
Odlična je Kate....

Gledao sam je u Laži,u Pravo na rođenje,i naravno kao Reinu,i u svim ulogama je bila super..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 20:09   #36
Ne znam da li sam dala komentar na ovu temu tako da ću sada.

Meni ona nikada nije spadala među ljepše latino glumice, nije mi bila čak ni simpatična, ali priznajem da je odlična glumica. Rasturila je u LRDS tako da je i mene kupila za sva vremena, i prava je šteta što sam morala odustati od serije zbog meni prekasnog termina, i nadam se da ću krajem godine (sumnjam da ću stići ranije) uspjeti nadoknaditi propuštene epke.

Osim u LRDS sam ju gledala u La mentiri koja meni nije ostala u sjećanju kao naj naj telenovela 90-ih, vjerojatno i zato što je počela odmah nakon La usurpadore koju sam obožavala, a svjesna sam da je kvalitetna telenovela, tada sam ipak bila dijete i imala sam drugačiji ukus. Ali da ju Doma odluči reprizirati, gledala bih obavezno, i sigurna sam da bih promijenila mišljenje o samoj telenoveli. A kaj se tiče usporedbe sa CME, teško mi je reći, ali rijetko kad remake nadmaši original, a i La mentira je upola kraća od CME, tako da sigurno nema odugovlaćenja, dok mi CME lagano počinje biti dosadan, bez veze su produžili seriju. Skoro se sve riješilo, uhitili su Finu, glavni par se pomirio. Ovo ranjavanje mladenaca je bilo totalno nepotrebno, kao i vraćanje Alvara. Serija bi ispala bolja da su samo slijedili La mentiru, a ne da su krenuli u skroz drugom smjeru, i da nisu veliku pažnju dali sporednim likovima.

I još sam Kate gledala samo u El derecho de nacer koja mi se nikako, ama baš nikako nije sviđala, čak je jedna od lošijih telenovela koje sam gledala, i prva je na HTV-u od koje sam odustala, i vjerojatno mi i zbog te uloge Kate ne spada među omiljene glumice, jer se serije dosta dobro sjećam i ostala mi je u jako lošem sjećanju, za razliku od La mentire koje se ne sjećam baš dobro, i zato bih voljela reprizu da se podsjetim.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 11:05   #37
ja sam znala za kete del castillo, iako nisam gledala la mentiru, ali sam zato strastveni fan telenovela. kad bi mi ju netko spomenuo.., mogla sam samo frknut nosom i reći ništa posebno...

ali onda je u moj život ušla LRDS , vjerojatno s razlogom da se cijeli život divim liku terese mendoze i glumici kate del castillo koja ju je savršeno utjelovila .
tako da definitivno i sebe svrstavam u grupu : kate del castillo fan forever!
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 13:22   #38
Quote:
šajeta kaže: Pogledaj post
ali onda je u moj život ušla LRDS , vjerojatno s razlogom da se cijeli život divim liku terese mendoze i glumici kate del castillo koja ju je savršeno utjelovila .
tako da definitivno i sebe svrstavam u grupu : kate del castillo fan forever!
Potpis I ja sebe nakon njene uloge u Reini svrstavam u Kate del Castillo fan forever
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 14:15   #39
I ja se definitivno pridružujem fanovima Kate
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 00:51   #40
Tako bih volio da se netko sjeti otkupiti još neku telenovelu sa Kate u glavnoj ulozi.
Gledao sam La Mentiru i El Derecho de nacer,a odlična je i Ramona iz 2000. u kojoj je glumila sa Eduardom Palomom. Nema ni puno epizoda samo 69. Pogledao sam prvu epizodu još prije i svidjela mi se. Ma svaka serija u kojoj glumi Kate je odlična tako da bih ja sada,nakon što je Reina završila volio gledati još neku seriju sa Kate u glavnoj ulozi.
__________________
Bez obzira koliko ozbiljnost život zahtijeva od tebe,uvijek je potreban prijatelj s kojim se možeš glupirati!
dommy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.