Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2012., 15:41   #141
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...ti/625294.aspx priča se nastavlja. HSS politička kurvetian prve klase. stvarno je pitanje što je i tom posrnulom i zločinačkom HDZ-u da organizira sastanke sa jednom neparlamentarnom strankom i kurvom zaraženom svim virusima zvanoj HSS. trebali su pozvati i magistra Đapića i tzv. HSP.
HDZ vuče normalan potez ! Samostalno ne mogu pobijediti ! HSS ima 1 zastupnika i parlamentarna je stranka ! U našem izbornom cirkusu Friščić je prepustio mandat Bajsu ! Nije mi poznato da je Friščić podnio zahtjev da on postane zastupnik umjesto Bajsa ! Ako ga aktivira Friščić , mogu se dogovoriti da zastupnik bude Hrga ! Iz Sabora mi je vraćeno pismo koje sam poslao zastupniku Bajsu ! Na koverti su napisali da Bajs više nije zastupnik !

U priči sa HSS bitna je koalicija HDZ i HSS u smislu osvajanja broja zastupnika ! Ta koalicija će u svim izbornim jedinicama preći izborni prag i tako osvojiti više zastupnika ! U slučaju da formiraju Vladu uz potporu još nekih stranaka , tada se dijele fotelje i trošenje novca , od direktorskih mjesta u javnim poduzećima , pa do ministarskih fotelja !

Valjda im slogan neće biti ; Sve za Hrvatsku !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 17:07   #142
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Samo HDZ HSS spašava od marginalizacije. HSS i HSLS sami nemaju biračkog potencijala za prelazak izbornog praga.

Očekujem da će Ruža Tomašić i Danijel Srb isto ući u koaliciju sa HDZom Karamarka.
to sigurno jer HDZ upravlja HSP-om još od 1993. kada su Karamarkovi učitelji postavili Đapića za preCednika.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 18:42   #143
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post

Očekujem da će Ruža Tomašić i Danijel Srb isto ući u koaliciju sa HDZom Karamarka.
Problem je HSP što je Ruža Tomašić osnovala HSP dr. Ante Starčević , tu još ima pravaških stranaka u imenima !

Na takav su način razbili svoje birače i samo je Tomašić u svojoj izbornoj jedinici prešla prag od 5 % i postala zastupnica !

Njihova snaga može biti da se pravaši ujedine za jednu listu i samostalno idu na izbore ! Šanse su za ovo male jer su se zbog liderstva uglavnom sami uništili !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 20:00   #144
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Problem je HSP što je Ruža Tomašić osnovala HSP dr. Ante Starčević , tu još ima pravaških stranaka u imenima !

Na takav su način razbili svoje birače i samo je Tomašić u svojoj izbornoj jedinici prešla prag od 5 % i postala zastupnica !

Njihova snaga može biti da se pravaši ujedine za jednu listu i samostalno idu na izbore ! Šanse su za ovo male jer su se zbog liderstva uglavnom sami uništili !
A prešla ga je samo zato jer je koalirala sa HČSP-om šteta što osoba koja prikriva naredbodavce ubojstva Ante Paradžika danas predstavlja pravaše. Jer dotična je suučesnik tog ubojstva jer prikriva naredbodavce.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 22:39   #145
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
A prešla ga je samo zato jer je koalirala sa HČSP-om šteta što osoba koja prikriva naredbodavce ubojstva Ante Paradžika danas predstavlja pravaše. Jer dotična je suučesnik tog ubojstva jer prikriva naredbodavce.
Znam da je na toj izbornoj jedinici bila u koaliciji sa HČSP , a na ostalim su išli sa 2 pravaške liste koje su napravili od HSP ! Bio sam na zadnjim izborima nestranački kandidat na listi jedne male stranke ! Rekao sam predsjedniku te stranke da su šanse za prelaz 5 % nemoguće , isto sam rekao i kandidatima iz HSP da neće preći izborni prag , kandidatima HSS sam rekao da će u Slavoniji biti poraženi !

Neki su me poslije pitali za realnost prognoze ? Medijski su birači bili dresirani da se sruši HDZ ! Išlo se da ih zamijeni nesposobni SDP sa nekoliko ( 3 ) stranke !

Tu nije došlo do rasipanja glasova i matematika je odradila svoje ! Jedino mi nije jasno zašto je Kosorica išla u koaliciju sa bracom i sekom ? Ako to nije zbog financiranje kampanje od strane brace , tu su napravili promašaj !

HSS ima puno ogranaka i još podosta članova ! U koaliciji sa HDZ prelaze izborni prag i imati će više zastupnika ! HSS u toj koaliciji ne smije dopustiti da na liste idu njihovi dokazano nesposobni ministri i zastupnici !
Moraju promijeniti priču o selu i poljoprivredi , moraju se obratiti i gradskom stanovništvu itd.
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 22:48   #146
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Znam da je na toj izbornoj jedinici bila u koaliciji sa HČSP , a na ostalim su išli sa 2 pravaške liste koje su napravili od HSP ! Bio sam na zadnjim izborima nestranački kandidat na listi jedne male stranke ! Rekao sam predsjedniku te stranke da su šanse za prelaz 5 % nemoguće , isto sam rekao i kandidatima iz HSP da neće preći izborni prag , kandidatima HSS sam rekao da će u Slavoniji biti poraženi !

Neki su me poslije pitali za realnost prognoze ? Medijski su birači bili dresirani da se sruši HDZ ! Išlo se da ih zamijeni nesposobni SDP sa nekoliko ( 3 ) stranke !

Tu nije došlo do rasipanja glasova i matematika je odradila svoje ! Jedino mi nije jasno zašto je Kosorica išla u koaliciju sa bracom i sekom ? Ako to nije zbog financiranje kampanje od strane brace , tu su napravili promašaj !

HSS ima puno ogranaka i još podosta članova ! U koaliciji sa HDZ prelaze izborni prag i imati će više zastupnika ! HSS u toj koaliciji ne smije dopustiti da na liste idu njihovi dokazano nesposobni ministri i zastupnici !
Moraju promijeniti priču o selu i poljoprivredi , moraju se obratiti i gradskom stanovništvu itd.
Čime se HSS može obratiti građanstvu?
Bolje im je, da poboljšaju vezu sa ruralnim stanovništvom.
HSS je na izborima pokazao, koliko u gradovima ima podršku. U Splitu je čak estradni pjevač Vuco dobio više glasova od HSS-a.

A da HSS ima veliko članstvo, u to ne sumnljam. Koliko sam čuo, imaju oko 50.000 članova, više od SDP-a i HNS-a, manje od HDZ-a. Po rezultatima na izborima 2011. se može zaključiti da čak obiteljski članovi HSSovaca ne glasaju za tu stranku. Stoga ne vidim baš neku korist od velikog članstva.

Zadnje uređivanje DJTcro : 11.07.2012. at 22:53.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 23:08   #147
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Čime se HSS može obratiti građanstvu?
Bolje im je, da poboljšaju vezu sa ruralnim stanovništvom.
HSS je na izborima pokazao, koliko u gradovima ima podršku. U Splitu je čak estradni pjevač Vuco dobio više glasova od HSS-a.

A da HSS ima veliko članstvo, u to ne sumnljam. Koliko sam čuo, imaju oko 50.000 članova, više od SDP-a i HNS-a, manje od HDZ-a. Po rezultatima na izborima 2011. se može zaključiti da čak obiteljski članovi HSSovaca ne glasaju za tu stranku. Stoga ne vidim baš neku korist od velikog članstva.
1. HSS je zahvaljujući Pankretiću u Vladi SDP od 2001 a potom i HDZ , napravili izuzetno veliku štetu u poljoprivredi ! Mali ljudi na ruralnom području su to shvatili i na zadnjim izborima ih kaznili ! Nitko nema priču za gradsko stanovništvo !

2. Gradsko stanovništvo , ali i dio seoskog bez industrijskog razvoja nema radnih mjesta i nema novaca ! Idući izbori trebali bi se voditi oko gospodarstva , drugačijeg teritorijalnog ustroja i tema bitnih za život građana !

_ Plan 21 , ako nije izbrisan na internetu je obični pamflet i demagogija !
Ako imate vremena pročitajte prodavanje magle u području poljoprivrede !
Nisu napisali > doprinos > ministra Pankretića i Ingrid Antičević kojoj je jezik brži od pameti ! Da pamet ne > napreže > uzela je Beogradski Zakon o nasljeđivanju u kojem nisu napisane posebne odredbe za zemlju , pa to drugarica Ingrid nije mogla prepisati ! 2001. dao sam Mesiću dio prijevoda Nizozemskog , kojeg treba preuzeti koa jedan od bitnih Zakona u zemlji Hrvata na brdovitom Balkanu ! Kao vlasnik zemlje ja sam ZA njihovo rješenje , a PROTIV napisanog u Beogradu !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 20:57   #148
Branko Hrg: Kad stanemo na noge moguća je koalicija s HSP-om, HSLS-om ili HDZ-om
Ne navija za neuspjeh vladajućih ili za prijevremene izbore: Svima bi nam bilo bolje da uspiju!
-----------
http://www.politikaplus.com/novost/6...-om-ili-HDZ-om

STVARANJE DESNOG BLOKA
Davor Gjenero: HSS će postati regionalno krilo HDZ-a
'HSS je priliku da postane značajna stranka na nacionalnoj razini - propustio. Suradnjom HDZ-a i HDSSB-a Karamarko bi se kompromitirao u Europi.'
-----------
http://www.politikaplus.com/novost/6...no-krilo-HDZ-a
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 15:44   #149
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
[B]

STVARANJE DESNOG BLOKA
Davor Gjenero: HSS će postati regionalno krilo HDZ-a
'HSS je priliku da postane značajna stranka na nacionalnoj razini - propustio. Suradnjom HDZ-a i HDSSB-a Karamarko bi se kompromitirao u Europi.'
-----------
Danas je Bajs u medijima najavio mogućnost vraćanja mandata zastupnika Frščiću iz čega se vidi lakrdija Izbornog zakona ! Za HSS je bitno da ostane parlamentarna stranka ! U koaliciji po sadašnjem promašenom zakonu sa HDZ mogu steći pravo na više zastupnika , kao na primjer braco i seka ( Kerum ) !

Koalicija HDZ i HDSSB u smislu zajedničke liste nije realna , jer vođe HDSSB prebjezi iz HDZ i oni se toga boje da ne izgube biračko tijelo kojem su uspješno prodali priču da su oni > borci > za boljitak Slavonije i Baranje kao i priču o regionalizmu !

Nakon izbora koalicija im u Saboru i Vladi isto ne odgovara , jer bi tada morali realizirati priču koju prodaju !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 19:53   #150
Danas sam poslao predsjednicima parlamentarnih stranaka , uključujući i HSS , prijedlog da se formira Povjerenstvo za pisanje više zakona vezanih za poljoprivredu , zemljište i navodnjavanje ! Zamoljavam članove HSS da se uključe u raspravu i davanje prijedloga o Nacrtu Zakona o poljoprivrednom zemljištu kojeg su napisali u Ministarstvu poljoprivrede ! Nacrt je gori od onog što je Pankretić kao ministar u Račanovoj i Sanaderovoj Vladi napisao i uz pomoć Sabora nametnuo ! Njegov nasljednik Čobanković iz HDZ nije ništa bitno izmijenio u odnosu na Pankretića ! Trojac bez kormilara ; Pankretić , Čobanković i sada Jakovina , moraju imati kormilare koji znaju probleme i rješenja u poljoprivredi !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 08:15   #151
Imali članova HSS na Forumu ?

Sada Ministarstvo poljoprivrede priprema izmjene Zakona o poljoprivrednom zemljištu kojeg su u ime Vlade SDP i HDZ predložili vaš ministar Pankretić i HDZ -Petar Čobanković ! Što mislite možete putem Interneta napisati Ministarstvu poljoprivrede i čitateljima Foruma !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 19:27   #152
Mene zanima gdje je nestao prvi čovjek HSS-a Dalmacije, Ante Markov? Čovjek koji je uništio Slanicu d.d. Murter u privatizaciji, zamračio par jedrilica mita od Elana dok je bio prvi čovjek ACI-a,pa danas ima svoj privatni crni čarter, koji je izvukao 300000 kn poticaja za nepostojeći maslinik na otoku Žutu, koji mu je dao njegov kum B. Pankretić.
aturcinov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 20:20   #153
Quote:
aturcinov kaže: Pogledaj post
Mene zanima gdje je nestao prvi čovjek HSS-a Dalmacije, Ante Markov? Čovjek koji je uništio Slanicu d.d. Murter u privatizaciji, zamračio par jedrilica mita od Elana dok je bio prvi čovjek ACI-a,pa danas ima svoj privatni crni čarter, koji je izvukao 300000 kn poticaja za nepostojeći maslinik na otoku Žutu, koji mu je dao njegov kum B. Pankretić.
otkud si spuknul te informacije? post je strava.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 02:01   #154
Quote:
aturcinov kaže: Pogledaj post
Mene zanima gdje je nestao prvi čovjek HSS-a Dalmacije, Ante Markov? Čovjek koji je uništio Slanicu d.d. Murter u privatizaciji, zamračio par jedrilica mita od Elana dok je bio prvi čovjek ACI-a,pa danas ima svoj privatni crni čarter, koji je izvukao 300000 kn poticaja za nepostojeći maslinik na otoku Žutu, koji mu je dao njegov kum B. Pankretić.
Pa uživa u stečenim plodovima...
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:05   #155
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
Pa uživa u stečenim plodovima...
http://www.jutarnji.hr/markov-sjedi-...kuna-/1022679/

http://www.hsp1861.hr/vijesti3/021010sp.htm

Zadnje uređivanje sesvetćanin : 03.10.2012. at 20:19.
sesvetćanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 20:07   #156
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Imali članova HSS na Forumu ?

Sada Ministarstvo poljoprivrede priprema izmjene Zakona o poljoprivrednom zemljištu kojeg su u ime Vlade SDP i HDZ predložili vaš ministar Pankretić i HDZ -Petar Čobanković ! Što mislite možete putem Interneta napisati Ministarstvu poljoprivrede i čitateljima Foruma !
Petirka je aktivna po forumima, samo se izgleda malo pritajila
sesvetćanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 08:01   #157
Quote:
sesvetćanin kaže: Pogledaj post
Petirka je aktivna po forumima, samo se izgleda malo pritajila
Zamolio bih ju da se aktivira ! Sada ministarstvo poljoprivrede priprema izmjene Zakona o poljoprivrednom zemljištu koje su predložili Pankretić ( HSS ) U Račanovoj i Sanaderovoj Vladi , i Čobanković u Vladi HDZ ! Napisani Nacrt - prijedlog izmjena je gori od autorskog rada Pankretića i Hrvatskog seljačkog saveza , osnovanog od straneke HSS !

HSS ima 1 zastupnika i Ustavnu mogućnost predlaganja zakona ! Imaju razvijene ogranke koji mogu pokušati sa još nekim sakupiti 10 / % potpisa birača i natjerati zastupnike da raspišu referendum o prijedlogu zakona !

Uspjeh HSS i HDZ Zakona je da od 2001 , 182 lokalne vlasti nisu raspisali ni 1 natječaj za državnu zemlju !
Gospodična Petir je kao zastupnica govorila o izumrlim selima , imamo ih 119 , ali nije ništa predložila !

Ako čita ovo , neka se sjeti priče o Židovima i Hrvatima koju sam im ispričao prošle godine u uništenom dijelu Slavonije ! Razlika je između Židova i Hrvata u tome što Židovi i Izraelu od pustinje prave raj , a Hrvati od raja pustinju !

Pod pustinjom mislim na seoski prostor ! Gospodična Petir i HSS mogu napisati posebne članke za državnu i privatnu zemlju u izumrlim selima ! Temeljem toga u tu pustinju možemo vratiti život na bazi poljoprivredne proizvodnje , pčelarstvo , uzgoj ribe gdje ima vode , ili uzgoj divljači u ograđenom prostoru sa dodatnim izvorom od turizma !

Plan 119 može početi iduće godine ! Oni u Planu 21 % poskupljenja ( KUKURIKU ) nemaju veze o poljoprivredi i ništa ne nude !

Što nudi i predlaže HSS ?
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 19:53   #158
'Bezidejnost vrlo opasna za građane'

Predsjednik Hrvatske seljačke stranke (HSS) Branko Hrg na programskoj glavnoj skupštini stranke istaknuo je da je aktualna Vlada prva kojoj proizvodnja hrane i poljoprivreda nisu strateške gospodarske grane. A to su najpotentnije gospodarske grane za razvoj gospodarstva s najmanje ulaganja, kazao je.

Građanima je ruka gurnuta u džep do lakta, pa i dublje, džepovi su nam prazni, džepovi su nam probušeni, ništa se ne događa osim što se vadi i ona zadnja kuna hrvatskim građanima, to je politika ove Vlade. Nije dobra, rekao je Hrg.

Njegovo izvješće o radu HSS-a u 11 mjeseci, koliko je on na čelu stranke, jednoglasno su prihvatila nazočna 824 izaslanika od ukupno 1088 članova. Hrvatsku seljačku stranku zabrinjava stanje u državi i bezidejnost Kukuriku koalicije u osmišljavanju programa koji bi otvarali nova radna mjesta, navodi se u izvješću za razdoblje od 1. veljače do 22. prosinca.

Ističe se da HSS redovito upozorava na probleme, ali i predlaže rješenja od kojih je jedno od najboljih smanjivanje PDV-a na hranu. No umjesto smanjenja, uveden je PDV i na one artikle gdje ga do sada nije bilo. S obzirom na zadnja događanja oko pada kreditnog rejtinga, očito je da ova Vlada definitivno nema nikakvih ideja ni rješenja, što postaje vrlo opasno za građane Hrvatske, kaže se u izvješću.

U izvješću, koje je u pisanom obliku podijeljeno izaslanicima, kaže se kako je HSS trenutačno, prema svim anketama, pozicioniran među prvih pet stranaka, a nedavno su bili pod rubrikom "ostali". Trend pada je zaustavljen, navodi Hrg u izvješću i izražava uvjerenje da će HSS već na idućim parlamentarnim izborima imati svoj klub u Hrvatskom saboru. Za ostvarenje takvih ciljeva, ističe, nužni su dobri rezultati na lokalnim izborima. Ako lokalne organizacije ostvare dobre rezultate, lakše će se ostvariti i na nacionalnoj razini.

Predsjednik Stručnog vijeća HSS-a dr. sc. Damir Novotny predstavio je"Osnovne odrednice programa HSS-a od 2012. do 2016. ističući kako HSS, kao tradicionalna hrvatska stranka političkog centra, svoju doktrinu ovime prilagođava suvremenom okružju i činjenici ulaska Hrvatske u punopravno članstvo EU-a u srpnju 2013. kao jednom od najvećih povijesnih izazova ali i najveće razvojne prilike u novijoj hrvatskoj povijesti.

Hrvatske političke stranke moraju pronaći rješenja za glavne ekonomske i društvene probleme s kojima se hrvatsko društvo sučeljava. To su, rekao je, izlazak iz dugotrajne ekonomske krize i osiguravanje dugoročno održivog ekonomskog rasta, otvaranje prostora za investicije u gospodarstvu i otvaranje novih radnih mjesta, ravnomjernog regionalnog i ruralnog razvoja, reforme javnog sektora, integraciju u veliko europsko tržište te razvoja društva i društvenih djelatnosti u cjelini.

HSS se zalaže za stabilnu monetarnu politiku kojom se osigurava makro-ekonomska stabilnost i stabilnost financijskog sustava, za zaokret u fiskalnoj politici koji će se temeljiti na decentralizaciji fiskalnog sustava, za poreznu reformu kojom će se definirati novi porezni oblici za financiranje lokalne samouprave, uvođenje imovinskog cenzusa kao kriterija prilikom određivanja visine poreza, uvođenje međustope PDV-a u visini od 10 posto na poljoprivredne proizvode i proizvode prehrambeno-prerađivačke industrije, rekao je Novotny.

HSS poštuje temeljne vrijednosti skladnog obiteljskog života kao jamstvo razvoja zdrave ličnosti djece i društva uopće i zalaže se za potporu obitelji uspostavljenoj na zajednici muškarca i žene, rekao je Novotny istaknuvši kako je Hrvatskoj potrebna djelotvorna populacijska politika.

Skupština je rad nastavila raspravom o programu stranke u iduće četiri godine. Programskom glavnom skupštinom HSS ujedno obilježava svoj dan, 108. rođendan stranke.

Uz izaslanike HSS-a tu su i gosti iz drugih stranaka, među kojima i predsjednik HSS-a BiH Marijo Karamatić, potpredsjednik HDZ-a Dražen Bošnjaković, predsjednik HSLS-a Darinko Kosor, zamjenik predsjednice HSP-a dr. Ante Starčević Ivan Tepeš i dopredsjednik HSP-a Pejo Trgovčević. Među gostima su i ravnateljica ureda Zaklade Hanns Seidel Aleksandra Markić Boban, predsjednik Zavjeta za Hrvatsku general Marko Lukić te zajednički kandidat HSS-a, HSLS-a i Zelene liste za gradonačelnika Zagreba na lokalnim izborima Vladimir Ferdelji.

http://hrt.hr/index.php?id=vijesti-clanak&tx_ttnews[tt_news]=194737&tx_ttnews[backPid]=850&cHash=dd829edcf8
-------

HSS je tradicionalna stranka centra? Pa da, taj centristički HSS ide u koaliciju sa onima tko više nudi pozicija. Takva politika je već postala tradicija. Branko Hrg, predsjednik HSSa, je sam maloprije u Dnevniku rekao da on može sa svim strankama koalirati.
Čudi me, što mediji g. Novotnya još uvijek prikazuju kao neovisnog stručnjaka. Žao mi je čitati, da HSLSovac Kosor se mnogo druži sa HDZom, HSSom, HSPom i HSP dr. AS. Ali ta stranka ionako ništa ne vrijedi na političkom tržištu.

Ovo je programski papir HSSa 2012 - 2016

http://www.hss.hr/files/Osnovne%20od...rama%20HSS.pdf

Zadnje uređivanje DJTcro : 22.12.2012. at 20:12.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 03:05   #159
zar oni postoje još?
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 13:51   #160
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
zar oni postoje još?
Nažalost još postoje.

NOVI SAVEZ? LIDERI HDZ-A I HSS-A ODRŽALI PRVI "STRATEGIJSKI" SASTANAK O MOGUĆEM POLITIČKOM SAVEZNIŠTVU

B. Hrg: Analize kažu da je savez HDZ-HSS dobitna kombinacija

U središnjicu HDZ-a T. Karamarko je pozvao B. Hrga kako bi se otvorio put koji žele i europučani – stvaranje nove pobjedničke koalicije

http://www.vecernji.hr/vijesti/b-hrg...-clanak-573813
----------

Baš me zanima, koliko će HDZu koštati vjernost HSSa....
HSSovci imaju veliki apetit, to je poznato.

Reforma političkog sustava je nužno potrebna, da nestanu ove satelitske stranke.

Zadnje uređivanje DJTcro : 25.06.2013. at 14:05.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.