Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2007., 23:49   #41
a daj mischa sta si tako otrovna, PMS?
nije da su neki profi pokreti ali cura se zabavlja, a ja vjerujem da moze ona i bolje kad nema kamere
sipka je super

btw. mischa, posalji nam ti koji svoj filmic
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 23:52   #42
Quote:
Mischa kaže:
Ai fiksne sipke ne stoje non stop u dnevnom boravku npr..one se takodjer odšerafe i spreme sa strane..i radje cu dati za fiksnu sipku 600kn sa montazom..nego 136 funti i jos da riskiram svoj zivot..
jeli ovo "600 kn" bio lapsus ili?
inace otovrena sam za sve opcije, samo bih voljela detaljan opis postavljanja te fiksne sipke, a ako je samo 600 kn-strava!
jos reci gdje se moze nabavit i odmah ju narucujem!
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 23:56   #43
Nisam otrovna, nego samo kazem..nije jedina koja zna na sipci raditi odredjene stvari..

Sto se tice sipke..moja frendica ju je nedavno ugradila i platila je 600kn sa montazom..izbusi ti se jedna rupa u stropu, koja se pokriva..te jedna u parketu, koja se opet pokriva sa parketom..i kad zavrsis sa plesom, fino sipku odserafis i namjestis si boravak kao da sipke nikada nie bilo..

Moram ju pitati za br.od frajera pa ti posaljem
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 00:04   #44
ma meni je u biti problem sto zivim u kuci, na vrhu i iznad nema ploce, strop je mekan, ni sama neznam od cega, vjerojatno nesto tipo knaufa jer je gore tavan po kojem se vecim dijelom nesmije hodati da se ne propadne dolje
mozda kad bi sa moglo samo u pod ugradit a u strop samo provizorno, tek-toliko?
vjerojatno ne....
inace 600 kn zvuci stvarno super, osobito za sipku koja je fixna a opet moze se maknut kad hoces....ma nis, nabavi ti taj broj i ako imas volje stavi koju slicicu ili neki site gdje se to moze pogledati, to bi bilo jos od najvece pomoci

thanx
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 09:33   #45
Quote:
Mischa kaže:
Hm, da...zasto skaces po toj sipci, pa nije ti neprijatelj??

Kad se spustas dolje..zasto skocis na nju..zasto se ne popnes elegantno do vrha pa se ne spustis..zasto ne napravis koju zmiju..krijesnicu..ili nesto drugo..

Ne kopcam..fakat ne kuzim..malo prelagane elemente na videu radis..
Ova cura na filmiću je početnica. Ide na s factor 3 mjeseca. S obzirom na to mislim da super radi.
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 10:40   #46
Samo da još nadodam da postoji razlika između jeftinih šipki i x-pole šipke. X-pole ima takvu površinu da se ruke uopće ne kližu nego se bez problema može držati na njoj (naravno ako se ima dovoljno snage u rukama) a prilikom plesa ne povlači kožu (npr. na nogama).
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 10:45   #47
X pole i s factor su 2 razlicite stvari..

Sto se tice s faktora..na prvom stupnju se radi krijesnica, bas kao i pola boce..i ako ide na s faktor, onda zna da sipka nije neprijatelj i da se po njoj ne skace..to joj je uostalom instruktorica, sigurna sam, ponovila milijon puta..

Daj mi reci..jel mozda tvoja seka dobila tu sipku na poklon od decka za nesto??
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 10:54   #48
Quote:
Mischa kaže:
X pole i s factor su 2 razlicite stvari..

Sto se tice s faktora..na prvom stupnju se radi krijesnica, bas kao i pola boce..i ako ide na s faktor, onda zna da sipka nije neprijatelj i da se po njoj ne skace..to joj je uostalom instruktorica, sigurna sam, ponovila milijon puta..

Daj mi reci..jel mozda tvoja seka dobila tu sipku na poklon od decka za nesto??
Ma zna ta cura sve to raditi ali je malo sramežljiva pred kamerom i onaj trenutak nije niti sama znala šta da radi. Uostalom to joj je bio prvi put da radi na šipki koja se sama vrti. Moja seka si je tu šipku sama kupila. A cura koja ide s njom na s factor je tu šipku dobila na poklon od svog dečka. Šta je poznaješ?
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 10:59   #49
Da, e vidis..toj curi je A. rekla da nije pametno po tom se pentrati, jer da nije sigurno..a mislim da je ona kompetentna osoba za tako nesto..ne znam tu curu..ali sam bila tamo kad su pricale o tome..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 11:02   #50
Da, e vidis..toj curi je A. rekla da nije pametno po tom se pentrati, jer da nije sigurno..a mislim da je ona kompetentna osoba za tako nesto..ne znam tu curu..ali sam bila tamo kad su pricale o tome..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 12:39   #51
Seka je opet!
CURA SE NEMA KAMO PENTRAT JER JE NIZAK STROP! Na spining modu je i malo je teže penjat se! I cura se samo bezveze zabavljala uživala i opuštala nije sve u nekim pokretima. Bitno je da se zabavljaš! Zna ona i bow and arrow, crussifix, scorpio! Ma puno toga samo što je to bio prvi put na mojoj šipki.
Neda mi se prevađat imena pokreta jer mi je to glupo pa koristim nazive pokreta od cura iz engleske!
Ja mislim Mischa da se mi znamo ako si iz Rijeke!

Mica maca čak i da hočeš fiksnu staviti ja mislim da ne možeš! Hm ne preostaje ti ništa drugo nego prodat kuču i kupiti drugu! hahaha! Je li imaš grede u sropu?

E sada sam se sjetila da sam naišla na neki sajt iz Danske koji isto prodaju šipke koje se ne strebaju fiksitat za pod i strop rade na sličnom principu ali je u jednom komadu i možeš naručiti u svim bojama koje hočeš! Kada nađem link ču postat!
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 13:19   #52
Seka od Lele, nisam iz Rijeke, tako da sumnjam da se znamo
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 13:46   #53
Mislila sam da jesi jer je jednoj curi u Rijeci dečko kupio šipku za 600 kn.
Takve šipke o kakvim ti pričaš imamo u fitness centru, ok su ali naše su imale manu i nisu bile toliko stabilne pa smo ih morali dati da nam nešto još nadograde!
Je li ideš na kakve treninge ili se sama učiš?
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 13:51   #54
Godinu dana idem vec na s-faktor..ali tu u Zagrebu..no, jedna frendica ide u Rijeci na "sfaktor"
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 14:03   #55
Možda je znam! Kako se zove?
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 14:23   #56
Ivana, a prezime ne bih javno..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 14:25   #57
pošalji mi prezime u privatnoj poruci! Znam ja puno Ivana! Imaš li kakve filmiće da vidim?
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 17:40   #58
Opet seka od lele!
Mica maca sada sam se sjetila da imaš šipke ali sa platformom , to znači da ne moraš bušiti ništa nego su ti od drva napravljen podij koji mora biti određene veličine i šipka u sredini. Malo se šipka savija kada se vrtiš po njoj ali dosta njih je ima za nastup ako je strop previsok. Nije tako teško za napraviti ako znaš nekoga tko je vješt sa rukama. Ima negdje i nacrte kako napraviti pa kada nađem ti pošaljem!
__________________
Maltezeri
Lela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 20:08   #59
hvala lela (again)
ja pojma nisam imala da u rijeci ima S-factor skola, mislila sam da je to zasada samo u ZG...anyway, vjesam se po raznim sipkama odmalena iz gusta i stvarno mi nije bitno da budem neki ekspert htjela bih tu sipku samo zato da se doma dobro zabavim a usput i malo pokrenem
i ja sam pikirala na te sipke s postoljem, to mi je odmah palo na pamet zbog problematicnog stropa ali pitam se koliko bi tek onda to sve skupa kostalo...hm....kucu necu prodati haha, ali mislim da cu kroz godinu-dvije ionako preseliti na "za sipku adekvatnije mjesto"
mozda i imam koju gredu, sutra cu se popet na tavan malo da vidim kako to gore tocno izgleda, da ne srusim jos kucu s tom sipkom sto bi obzirom na moju masu moglo biti izgledno
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 20:29   #60
Samo bih htjela nesto reci..i ne, ne grintam..pravi, orginalni i licencirani s faktor postoji samo u Zagrebu..u Rijeci i ostalim gradovima to su samo varijante na temu..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.