Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 21:29   #3401
obaviještena sam, privatno i diskretno, da vam ovo nije chat tema pa molim moderatore da me prebace di mi je mjesto. hvala. i oprostite.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:31   #3402
Quote:
Circus Octanis kaže: Pogledaj post
Vettel najbolji..Hamilton najbrži...Alonso..ne znam. Po trenutnoj situaciji se ne može odrediti
i tebi vettel najbolji? zakaj?
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Alonso najbolje prelazi iz boljih u lošije momčadi, Vettel najbolje gubi živce, pokazuje prst i namjerno sudara protivnike, Hamilton se toliko dobro ševi da mu curi ispada boja.
kakva boja, to je neka interna bolidna?
aj dobro guglat ću, da ne ispadne da sam došla samo upitnike saditi tu.
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Za mene ti je dost da pogledaš nick i cut koji su isti još od 2008
Ak još nisi skužila ko je meni najbolji onda vrit
a dobro, sorry, nisam te odmah baš tak dobro pogledala. tek sam sad skužila cut.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 23:19   #3403
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
nakon svih tih odvoženih krugova mene iskreno čudi da svi oni još I prije ne popucaju ko kokice.

nego da vas pitam. tko je najbolji vozač današnjice? hamilton, alonso ili vettel?
ja zapravo ne poznajem te momke I ovo su mi izdiktirali kako se piše ali u pitanju je oklada I ja bih tu uložila neke novce. pa mi treba pomoć.
Hamilton
Plus: instinkti, refleksi, sirova brzina
Minus: glava, živci, motivacija

Alonso
Plus: inteligencija, proračunatost, pouzdanost
Minus: prgava narav, baksuz

Vettel
Plus: sreća
Minus: mekan
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 00:58   #3404
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
nakon svih tih odvoženih krugova mene iskreno čudi da svi oni još I prije ne popucaju ko kokice.

nego da vas pitam. tko je najbolji vozač današnjice? hamilton, alonso ili vettel?
ja zapravo ne poznajem te momke I ovo su mi izdiktirali kako se piše ali u pitanju je oklada I ja bih tu uložila neke novce. pa mi treba pomoć.
1. Vettel
2. Hamilton
3. Alonso
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:54   #3405
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
kakva boja, to je neka interna bolidna?
aj dobro guglat ću, da ne ispadne da sam došla samo upitnike saditi tu.
Aha, proguglaj Hamovu djevojku, i vidjet ćeš. Ne onu micu macu, to je davno prošlo. Ovu sada.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 10:54   #3406
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
nakon svih tih odvoženih krugova mene iskreno čudi da svi oni još I prije ne popucaju ko kokice.

nego da vas pitam. tko je najbolji vozač današnjice? hamilton, alonso ili vettel?
ja zapravo ne poznajem te momke I ovo su mi izdiktirali kako se piše ali u pitanju je oklada I ja bih tu uložila neke novce. pa mi treba pomoć.
Najvise pobjeda, najvise polea, najvise postolja, najvise krugova u vodstvu?

Tko bi to mogao biti + najteze momcadske kolege od svih u karijeri, tko bi to mogao biti?

Pusti Tibija i njegovo laprdanje o broju naslova
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:20   #3407
Ako Fetel ove godine pobedi Hama priznacu mu da je bolji od njega.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:52   #3408
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ako Fetel ove godine pobedi Hama priznacu mu da je bolji od njega.
To sam i ja rekao, medutim nis od toga, osim ako Hamilton odlazi iz Mercedesa , u tom slucaju gubi naslov i duel protiv Bottasa!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:58   #3409
Ma super ste, Vettel je bolji od Hama samo ako ga pobijedi u slabijem autu.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 15:36   #3410
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ma super ste, Vettel je bolji od Hama samo ako ga pobijedi u slabijem autu.
I otkud ti ideja da bu to dost
Uredno se bu nakon toga desila kolektivna amnezija ko i 2010, 2012 pa čak i 2011...i počela bu priča o ultra dominantnom ferrariu
To kaj je Hamilton popušil naslove 2010 i 2012 od Vettela u bržem bolidu od Vettelovog, i još i gore popušio i od Alonsa se danas uredno zaboravlja...
Al to se danas naravno ne broji, pa ne vidim zakaj li bi se brojila i ova sezona

A da ne pričamo da je imal neke sitne šanse čak i 2011, al ta sezona se takaj ne broji...to kaj ga je Button razvalio i bio viceprvak te sezone u istom bolidu se uredno zaboravlja

Ja sam recimo prilično ziher da bi Vettel jako teško uzeo sve naslove u te tri sezone protiv Alonsa u McLarenu...
I baš zato nisam apsolutno siguran ko je najbolji Alonso ili Vettel, mislim da je Vettel al samo mislim....
No itekak jesam apsolutno siguran da je Hamilton najlošiji od njih tri i to bez ikakve dileme.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 17:19   #3411
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Ma super ste, Vettel je bolji od Hama samo ako ga pobijedi u slabijem autu.
Manje-vise auti su podjednaki.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:35   #3412
Pazi ti stručjaka: auti su manje više jednaki.
S obzirom da sumnjam da itko ovdje misli da je Bottas vrhunska katerorija vozača (u okviru F1), a isti je uspio ove godine dvaput pobijediti te tako ostvariti svoje dvije jedine pobjede u životu, dozvoli da zaključim da je Mercedes više jednak, a Ferrari manje.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 19:12   #3413
Znaci ako Hamilton uzme titulu to je jer je imao brzi bolid a ako Fetel uzme titulu to je jer je bolji vozac. Pravedno nema sta
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 19:19   #3414
Ja nikad nisam propitivao Hamiltonovo vrhunsko vozacko umijece.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 23:15   #3415
Quote:
Life on Mars kaže: Pogledaj post
Pazi ti stručjaka: auti su manje više jednaki.
S obzirom da sumnjam da itko ovdje misli da je Bottas vrhunska katerorija vozača (u okviru F1), a isti je uspio ove godine dvaput pobijediti te tako ostvariti svoje dvije jedine pobjede u životu, dozvoli da zaključim da je Mercedes više jednak, a Ferrari manje.
Bottas nije vrhunski vozac?, hmm zanimljivo sto sve necu saznati, mislim njegova karijera u f1 i prije f1 govori nesto drugo, ali neka nebitno

Nego koliko ono Bottas ima postolja sa Williamsom?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 23:16   #3416
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Znaci ako Hamilton uzme titulu to je jer je imao brzi bolid a ako Fetel uzme titulu to je jer je bolji vozac. Pravedno nema sta
Pravednost fanbojcica, kaj si ocekival?, za njih smo mi navijaci i fanbojcici a oni realisti
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 23:28   #3417
Ok je Bottas, ali u F1 konkurenciji ne spada među vrhunske. Neki od najuglednijih forumaša ovdje su to puno puta naglašavali. Recimo ti.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 23:58   #3418
Bottas je solidan vozač i ništa više od toga. Posrećilo mu se (čitaj: Toto) da je sjeo u najbolji bolid. Inače bi teško ikad došao do PP-a ili pobjede u karijeri.
Ova sezona zasad pokazuje da je Vettel u lošijem bolidu u vodstvu u prvenstvu. I to dovoljno govori o odnosu snaga između njega i Hamiltona.
Međutoa, tu je još jedan vozač kojeg forumašica nije spomenula: Verstappen.
On je najvjerojatnije na vrhu.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 01:36   #3419
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Bottas je solidan vozač i ništa više od toga. Posrećilo mu se (čitaj: Toto) da je sjeo u najbolji bolid. Inače bi teško ikad došao do PP-a ili pobjede u karijeri.
Ova sezona zasad pokazuje da je Vettel u lošijem bolidu u vodstvu u prvenstvu. I to dovoljno govori o odnosu snaga između njega i Hamiltona.
Međutoa, tu je još jedan vozač kojeg forumašica nije spomenula: Verstappen.
On je najvjerojatnije na vrhu.
Vettel ne sjedi u losijem bolidu tj nije sjedio,u prcoj cetvrtini sezone Vettel je imao boljo bolid, Mercedes se sad malo podigao ali ne dovoljno jos da bi ga proglasavali instantno boljim od Ferrarija, u drugom djelu sezone ce vjerojatno biti bolji.

U prvim utrkama sezone i kasnije Ferrarije je bio ili bolji ili al pair sa Mercedesom, Vettel je svoju prednost stekao zbog igara okolnosti, nikako svojim umijecem, Vec dva puta nije uspio na stati proci Bottasa , Bottas je upravo u borbi protiv Vettela osvojio svoje pobjede, + Mercedes mu je dao poklon u prosloj i predprosloj utrci a Hamilton zaostaje samo 20 bodova, nece to dugo trajati.

Sto se tice Vestappena on jos nije pokazao nista vise nego da je velicanstveno brz i agresivan vozac, bilonje jos takvih u pocijesti koji su izgorjeli.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 04:37   #3420
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Bottas nije vrhunski vozac?, hmm zanimljivo sto sve necu saznati, mislim njegova karijera u f1 i prije f1 govori nesto drugo, ali neka nebitno

Nego koliko ono Bottas ima postolja sa Williamsom?
Ma da za tebe bu i Palmer vrhunski vozač ak se nađe kraj Hamiltona
Nisili ti dragi još lani i na početku sezone mudrovao o tome kak bu Bottas pometen, žestoko pometen u Mercedesu ili se to meni samo čini
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.