Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2012., 23:07   #81
piše samo intervju... nema testiranja...
master chef is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 10:50   #82
porezna uprava

Quote:
master chef kaže: Pogledaj post
piše samo intervju... nema testiranja...
samo mi nije jasno, posto je raspon intervjua 10min, sta nas oni to mogu pitati u takvom kratkom vremenu
mariva216 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 10:19   #83
Quote:
mariva216 kaže: Pogledaj post
samo mi nije jasno, posto je raspon intervjua 10min, sta nas oni to mogu pitati u takvom kratkom vremenu
dobar dan, kako ste, recite nešto o sebi, zašto ste se prijavili za ovaj posao, zašto da uzmemo vas kad nemate vezu ili nemate dovoljno jaku vezu itd.
više ljudi je na intervjuu nego što zapravo treba, tako da se sretnici već znaju, a ostali zalutali samo proforme, to je moje mišljenje, eto.
master chef is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 11:25   #84
ej ljudi... ajde molim vas ko je danas bio na razgovoru u poreznoj upravi da napise kak je bilo...jesu pitali i neka stručna pitanja ili samo općenito da kažes nešto o sebi..? hvala
ssanjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 13:50   #85
Quote:
ssanjo kaže: Pogledaj post
ej ljudi... ajde molim vas ko je danas bio na razgovoru u poreznoj upravi da napise kak je bilo...jesu pitali i neka stručna pitanja ili samo općenito da kažes nešto o sebi..? hvala

Bok, bila sam ja danas...nije bilo stručnih pitanja, pričaš o sebi, pitaju te za koje si se pozicije prijavio, prosjek ocjena na faksu i koliko si dugo studirao i pitali su dal sam bila na njihovim web stranicama i što sam čula o poreznoj upravi...i to je to
credica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 09:22   #86
da li itko zna jesu li u Poreznu već primili ( stručno osposobljavanje)?
m.i.c.i.k.a is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 20:26   #87
Quote:
m.i.c.i.k.a kaže: Pogledaj post
da li itko zna jesu li u Poreznu već primili ( stručno osposobljavanje)?
jesu
marinica1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 14:58   #88
Da li je netko pozvan na razgovor u Ministarstvo financija-porezna uprava?
Butterfly29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 15:37   #89
Sutra sam pozvana na razgovor u Poreznu upravu u Osijeku za radno mjesto samostalni upravni referent za poreze. Jel netko zna šta bi mogla očekivati na razgovoru, kakva pitanja?
*Josipa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 12:12   #90
porezna uprava

Ako netko ima saznanja kako izgledaju razgovori za posao u poreznoj upravi bila bi mu zahvalna na informaciji
pietas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 14:53   #91
Quote:
pietas kaže: Pogledaj post
Ako netko ima saznanja kako izgledaju razgovori za posao u poreznoj upravi bila bi mu zahvalna na informaciji
jeli to bio oglas za posao u splitu i sinju, ovaj nedavno? zvali su te na testiranje?
škarpinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 15:21   #92
potpis, i mene zanima intervju u poreznoj upravi, javila se za ispostavu u rijeci, zvali me jučer na mob i zakazali mi razgovor u ponedjeljak. čini mi se da ženska nije spominjala pisano testiranje, samo je rekla razgovor.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 16:52   #93
Ja sam se javila na taj natječaj i to na 4 različita radna mjesta, mislim da je čak isti dan objavljen kad i ASOO...
Ali nitko još ništa mi nije javljao za testiranje...
ivančicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 17:09   #94
Quote:
ivančicaaa kaže: Pogledaj post
Ja sam se javila na taj natječaj i to na 4 različita radna mjesta, mislim da je čak isti dan objavljen kad i ASOO...
Ali nitko još ništa mi nije javljao za testiranje...
Da tako sam i ja, naveo sam 4 odsjeka za koja bih želio konkurirati... Inače ovaj topic je genijalan i sreća što se javljaju ljudi koji se nalaze u istoj situaciji pa se možeš informirati o nečemu koliko toliko, jer nažalost drugog načina nemamo...
tig is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 18:18   #95
POREZNA UPRAVA
Quote:
škarpinaa kaže: Pogledaj post
jeli to bio oglas za posao u splitu i sinju, ovaj nedavno? zvali su te na testiranje?
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
potpis, i mene zanima intervju u poreznoj upravi, javila se za ispostavu u rijeci, zvali me jučer na mob i zakazali mi razgovor u ponedjeljak. čini mi se da ženska nije spominjala pisano testiranje, samo je rekla razgovor.
jel ima netko koga je zvalo za Split?
škarpinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 21:57   #96
Vezano za Poreznu - Ne znam dali ce biti intervju tipa opcenitog razgovora ili nesto kao tipa usmenog na faksu, znaci konkretna pitanja iz materije, al kad su primali na neodredjeno, onda je bilo pismeno testiranje dok je razgovor bio samo formalnost...Pozitivna strana Porezne je sto ima nesto malcice vece place od ministarstava, a negativna je sto je to rijetka drzavna sluzba u kojoj se radi,bas radi, tu mislim na ispostave...
putnick982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2013., 23:56   #97
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
potpis, i mene zanima intervju u poreznoj upravi, javila se za ispostavu u rijeci, zvali me jučer na mob i zakazali mi razgovor u ponedjeljak. čini mi se da ženska nije spominjala pisano testiranje, samo je rekla razgovor.
Ja sam u petak, kao i par mojih poznanica. Ako ti ne bude tesko, ajde pliz podijeli dojmove nakon razgovora (ja sam isto shvatila da je samo razgovor, nikakvo testiranje)
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 13:10   #98
Quote:
škarpinaa kaže: Pogledaj post
jeli to bio oglas za posao u splitu i sinju, ovaj nedavno? zvali su te na testiranje?
Bio je oglas za posao u Rijeci..zvali su me na razgovor tjedan dana nakon sta je zavrsio natjecaj..imas kakvu info kako to izgleda???
pietas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 11:38   #99
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
Ja sam u petak, kao i par mojih poznanica. Ako ti ne bude tesko, ajde pliz podijeli dojmove nakon razgovora (ja sam isto shvatila da je samo razgovor, nikakvo testiranje)
nema frke, ajde odahnula sam kad vidim da sam ispravno "procijenila" da je samo usmeni + da je pismeni vjerujem da bismo svi bili isti dan. bit će da nas je puno čim su nas tako podijelili, šta mislite?
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 13:07   #100
porezna split,sinj 1000 molbi
škarpinaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.