Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2012., 10:30   #61
Quote:
misty86 kaže: Pogledaj post
Također... samo u startu se istrošiš, a da ne govorim o putu u Zagreb za nas koji tamo ne živimo, i eventualnoj sreći da prođeš testiranja i odeš na razgovor... to je gotovo 600kn šta nije mala investicija, da bi nekoga drugog uzeli ko nije mrdnija malim prstom...
slažem se, ako se ne prijavljuješ na poslove, savjetodavci ti kažu da nisi dovoljno aktivan, a ne shvaćaju da smo mi nezaposleni i da nemamo otkud. a da ne govorimo o krstarenjima izvan mjesta boravka pihhhhh

sva sreća da postoje poslovi gdje je moguća prijava mailom, a postoje i oni koji ti dušu ispiju s papirologijom...aaaaa....i nekad se izričito traži poštom, makar ima mail za prijavu... svi ti naši podaci se daju provjerit kod savjetodavca, samo kad oni ne bi bili lijeni to sve provjeravat, lakše je kad mi to sve spakiramo i pošaljemo.

meni je došlo par puta da kažem ovoj svojoj savjetodavki, okej dajte mi pare za te sve zamolbe, putovanja i slično. briga njih. samo znaju reći da je obavezno slanje, zašto se nitko nije sjetio fino da nezaposlenima refundiraju te troškove pronalaženja posla, kad imaju za svoj vozni park neka imaju i za nas.
master chef is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 20:05   #62
Quote:
master chef kaže: Pogledaj post
slažem se, ako se ne prijavljuješ na poslove, savjetodavci ti kažu da nisi dovoljno aktivan, a ne shvaćaju da smo mi nezaposleni i da nemamo otkud. a da ne govorimo o krstarenjima izvan mjesta boravka pihhhhh

sva sreća da postoje poslovi gdje je moguća prijava mailom, a postoje i oni koji ti dušu ispiju s papirologijom...aaaaa....i nekad se izričito traži poštom, makar ima mail za prijavu... svi ti naši podaci se daju provjerit kod savjetodavca, samo kad oni ne bi bili lijeni to sve provjeravat, lakše je kad mi to sve spakiramo i pošaljemo.

meni je došlo par puta da kažem ovoj svojoj savjetodavki, okej dajte mi pare za te sve zamolbe, putovanja i slično. briga njih. samo znaju reći da je obavezno slanje, zašto se nitko nije sjetio fino da nezaposlenima refundiraju te troškove pronalaženja posla, kad imaju za svoj vozni park neka imaju i za nas.
da, baš to šta kažeš, a ne puste papirologije, zamolbe, i ko zna šta već ne... ne bi da smo sinovi/kćeri Rockfellera
misty86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 18:25   #63
apprrr

Za one koji su se javili, objavljeni su neki termini testiranja na njihovoj stranici.
allannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:32   #64
APPRRR

Quote:
allannah kaže: Pogledaj post
Za one koji su se javili, objavljeni su neki termini testiranja na njihovoj stranici.
... za one koji su se prijavili za primanje u radni odnos na određeno i kao zamjena za rodiljni... za pripravnike ništa za sada...
blueberries is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:58   #65
jel netko možda zna...što će se testirati u apprrr,nigdje nisam vidila nekakav popis
akselaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:59   #66
a nisam vidila ni da piše vrijeme testiranja ili će to sve naknadno stavit u apprrrr
akselaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 07:09   #67
apprrr

Quote:
blueberries kaže: Pogledaj post
... za one koji su se prijavili za primanje u radni odnos na određeno i kao zamjena za rodiljni... za pripravnike ništa za sada...
Zato sam napisala "neki". Ali ak su krenuli, valjda će i ostalo uskoro.

A za vrijeme, pa valjda će objaviti naknadno, termine su morali 8 dana prije.
allannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 19:57   #68
Thumbs up apprrr

- danas ujutro su me nazvali iz apprrr da imam 27.9. testiranje...
- dali je netko bio na testiranju za savjetnika i koja su pitanja?
- unaprijed zahvaljujem na odgovoru
anatija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 20:07   #69
apprrr

Quote:
anatija kaže: Pogledaj post
- danas ujutro su me nazvali iz apprrr da imam 27.9. testiranje...
- dali je netko bio na testiranju za savjetnika i koja su pitanja?
- unaprijed zahvaljujem na odgovoru
Kojeg savjetnika? Bilo je više natječaja za savjetnike.
allannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 20:32   #70
- savjetnika u odjelu za odobravanje projekta i ruralni razvoj
- dali mozda znas sto je sve na testiranju?
anatija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 21:43   #71
Ne znam, ali pretpostavljam da klasika:
testiranje sposobnosti, engleskog i znanja na računalima, i možda neka znanja za specifično za radno mjesto.

Ak netko ima konkretne informacije nek me ispravi.
allannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 00:07   #72
Quote:
anatija kaže: Pogledaj post
- savjetnika u odjelu za odobravanje projekta i ruralni razvoj
- dali mozda znas sto je sve na testiranju?

Znači počeli su zvati i za pripravnike??
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 09:59   #73
Jel netko bio na razgovoru i Agenciji za plaćanja u poljoprivredi? Jekl netko zna koje bi teme razgovora mogel biti i jel ima kakvih stručnih pitanja?
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 10:25   #74
ja sam bila prije dvije godine, na psihologijskom ali nakon toga me nisu zvali..buduci su sad razgovori kod njih to ne znam kak ce izgldati. vidim na njihovim stranicama da su razgovori 27,28.9. i onda cijeli iduci tjedan pa valjda ce netko napisat nesto vise o tome
mare1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 10:40   #75
Hvala ti!
Bilo bi super da se javi netko tko će sutra biti na razgovoru.
Moj superug ide u petak!
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 10:46   #76
sretno mu, eto nadam se da cemo dobit ifo kakav je razgovor bio
mare1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 14:18   #77
Ima li tko bilo kakvih informacija za APPRRR? ja sam pozvana u petak, nemam pojma što me očekuje. Rekli su mi samo intervju i to je sve. Nikakva testiranja, ništa.
krumpircica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 13:04   #78
apprrr

Molim vas, ako je neko bio na testiranjima u agenciji za plaćanja u poljoprivredi neka napiše svoje dojmove.

Ja sam se btw. prijavila u tu agenciju za pripravnika, al još me nisu zvali na razgovor, a niti poslali odbijenicu, pa me to malo muči..
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 15:31   #79
Quote:
Mare2711 kaže: Pogledaj post
Molim vas, ako je neko bio na testiranjima u agenciji za plaćanja u poljoprivredi neka napiše svoje dojmove.

Ja sam se btw. prijavila u tu agenciju za pripravnika, al još me nisu zvali na razgovor, a niti poslali odbijenicu, pa me to malo muči..
Nisi jedina kolegice. Tako je i kod mene. Prijavio sam se bio za sve pripravničke pozicije i ništa. A vidim da na njihovoj stranici stoji o testiranjima.
Udovoljavao sam svim uvjetima, sve uredno poslao... možda im se nije svidjela boja koverte
klif is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 15:54   #80
APPRRR

Bila sam ja danas na intervjuu, iako ne za pripravnika. Intervju je pred komisijom od 4 člana, pitaju te da ispričaš sve o sebi, sve o agenciji i zatim ti postavljaju pitanja. Na kraju su mi dali neki tekst na engleskom da pročitam i prevedem. Mislim da ih nisam baš impresionirala, pitala sam kad mogu očekivati neki odgovor, rekli su da nek očekujem kroz 2 tjedna pismo na kućnu adresu (to je ujedno značilo i vjerojatno odbijenicu) jer pretpostavljam da zovu one koje žele zaposliti telefonski, a to mi nisu ni spomenuli. Nisam se baš našla s njima, ja sam njima govorila jedno, oni meni drugo, a oboje smo govorili zapravo o ostoj stvari
Ako ste poslali zamolbu, zvat će vas sigurno, to ne brinite, jer vas moraju po zakonu zvati. Meni su dali neki papir koji sam morala potpisati da sam pristupila intervjuu, baš zato da se osiguraju da ih kasnije ne možeš prozvati da nisi bio.
krumpircica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.