Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2012., 15:56   #81
APPRRRR

Quote:
klif kaže: Pogledaj post
Nisi jedina kolegice. Tako je i kod mene. Prijavio sam se bio za sve pripravničke pozicije i ništa. A vidim da na njihovoj stranici stoji o testiranjima.
Udovoljavao sam svim uvjetima, sve uredno poslao... možda im se nije svidjela boja koverte
ja sam takodjer za pripravnicku poziciju, ali koliko vidim nista jos ne pise, mada ova dva natjecaja za odredeno i za zamjene za porodiljni su bila dosta ranije tako da bi mogli objavit uskoro i za nas. nadam se
mare1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 15:57   #82
Quote:
krumpircica kaže: Pogledaj post
Bila sam ja danas na intervjuu, iako ne za pripravnika. Intervju je pred komisijom od 4 člana, pitaju te da ispričaš sve o sebi, sve o agenciji i zatim ti postavljaju pitanja. Na kraju su mi dali neki tekst na engleskom da pročitam i prevedem. Mislim da ih nisam baš impresionirala, pitala sam kad mogu očekivati neki odgovor, rekli su da nek očekujem kroz 2 tjedna pismo na kućnu adresu (to je ujedno značilo i vjerojatno odbijenicu) jer pretpostavljam da zovu one koje žele zaposliti telefonski, a to mi nisu ni spomenuli. Nisam se baš našla s njima, ja sam njima govorila jedno, oni meni drugo, a oboje smo govorili zapravo o ostoj stvari
Ako ste poslali zamolbu, zvat će vas sigurno, to ne brinite, jer vas moraju po zakonu zvati. Meni su dali neki papir koji sam morala potpisati da sam pristupila intervjuu, baš zato da se osiguraju da ih kasnije ne možeš prozvati da nisi bio.
a kakva su pitanja, moze konkretnije malo? i da li je engleski strucan ili?
mare1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:30   #83
APPRRR

Quote:
mare1000 kaže: Pogledaj post
a kakva su pitanja, moze konkretnije malo? i da li je engleski strucan ili?
pitanja su o agenciji, uglavnom s njihove internet stranice. veli da ispričaš o agenciji sve što znaš, i onda te oni još pitaju. bilo je svega, ne sjećam se više konkretno. engleski je lagan, neki tekst o agenciji. s tim da napomene prije da im to nije toliko važno jer se engleski ne koristi u radu. to mi je totalno apsurdno bilo, da jedna takva, europski orijentirana agencija ne zahtjeva engleski.
krumpircica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:33   #84
Quote:
krumpircica kaže: Pogledaj post
pitanja su o agenciji, uglavnom s njihove internet stranice. veli da ispričaš o agenciji sve što znaš, i onda te oni još pitaju. bilo je svega, ne sjećam se više konkretno. engleski je lagan, neki tekst o agenciji. s tim da napomene prije da im to nije toliko važno jer se engleski ne koristi u radu. to mi je totalno apsurdno bilo, da jedna takva, europski orijentirana agencija ne zahtjeva engleski.
hvala ti puno, da bas cudno, cemu onda to traze.
mare1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 19:47   #85
APPRRR

Quote:
mare1000 kaže: Pogledaj post
ja sam takodjer za pripravnicku poziciju, ali koliko vidim nista jos ne pise, mada ova dva natjecaja za odredeno i za zamjene za porodiljni su bila dosta ranije tako da bi mogli objavit uskoro i za nas. nadam se
bit će sigurno kasnije. kao što i ti kažeš, sad je selekcija za ta dva oglasa, ima i link na oglase u NN na njihovoj stranici gdje je objavljen početak selekcije, tako da to nije sigurno za pripravnike. iako je netko spomenuo vjerojatnost da se i za to znaju imena... eh... mislim, ne znam, al me ne bi čudilo.
blueberries is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 22:22   #86
Quote:
krumpircica kaže: Pogledaj post
Bila sam ja danas na intervjuu, iako ne za pripravnika. Intervju je pred komisijom od 4 člana, pitaju te da ispričaš sve o sebi, sve o agenciji i zatim ti postavljaju pitanja. Na kraju su mi dali neki tekst na engleskom da pročitam i prevedem. Mislim da ih nisam baš impresionirala, pitala sam kad mogu očekivati neki odgovor, rekli su da nek očekujem kroz 2 tjedna pismo na kućnu adresu (to je ujedno značilo i vjerojatno odbijenicu) jer pretpostavljam da zovu one koje žele zaposliti telefonski, a to mi nisu ni spomenuli. Nisam se baš našla s njima, ja sam njima govorila jedno, oni meni drugo, a oboje smo govorili zapravo o ostoj stvari
Ako ste poslali zamolbu, zvat će vas sigurno, to ne brinite, jer vas moraju po zakonu zvati. Meni su dali neki papir koji sam morala potpisati da sam pristupila intervjuu, baš zato da se osiguraju da ih kasnije ne možeš prozvati da nisi bio.
Puno ti hvala na odgovoru.. Ne znam da li je gore to kaj moraš voditi razgovor s njima ili to da pišeš neke testove.. Ja sam inače veliki tremaš pa se većinom izblamiram na razgovorima Nadam se da će i nas pripravnike uskoro zvati jer već ludim od tog čekanja.

Držim fige da dobiš posao.
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 17:41   #87
APPRRR

Quote:
Mare2711 kaže: Pogledaj post
Puno ti hvala na odgovoru.. Ne znam da li je gore to kaj moraš voditi razgovor s njima ili to da pišeš neke testove.. Ja sam inače veliki tremaš pa se većinom izblamiram na razgovorima Nadam se da će i nas pripravnike uskoro zvati jer već ludim od tog čekanja.

Držim fige da dobiš posao.
Ma i ja sam se izblamirala, i to pošteno ali ajde, to mi je prvi razgovor do sad, pa mi je oprošteno. drugi put će biti bolje
krumpircica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 18:15   #88
Quote:
krumpircica kaže: Pogledaj post
Ma i ja sam se izblamirala, i to pošteno ali ajde, to mi je prvi razgovor do sad, pa mi je oprošteno. drugi put će biti bolje
Ojooj, al sad znaš za dalje...jedno iskustvo više.
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 14:28   #89
APPRRR

vidim da su zvali ljude za posao na određeno


ja se javila za posao u javnoj nabavi na neodređeno..no zasad ništa,natječaj završio 30.9.

vama?
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 16:54   #90
apprrr

Ej, samo da javim da sam danas dobila poštom potvrdu za pripravnika da za jednu poziciju ne zadovoljavam uvjete, a na ostala tri radna mjesta za koje se prijavila zadovoljavam te da ću moći pristupiti testiranju. samo još ne znam kad.

Dali je još tko dobio kakav odgovor iz te agencije?
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 17:20   #91
Quote:
Mare2711 kaže: Pogledaj post
Ej, samo da javim da sam danas dobila poštom potvrdu za pripravnika da za jednu poziciju ne zadovoljavam uvjete, a na ostala tri radna mjesta za koje se prijavila zadovoljavam te da ću moći pristupiti testiranju. samo još ne znam kad.

Dali je još tko dobio kakav odgovor iz te agencije?
i ja sam se prijavila za pripravnika, ali ništa još..ni poziva ni poruke
cartier1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 18:54   #92
Quote:
Mare2711 kaže: Pogledaj post
Ej, samo da javim da sam danas dobila poštom potvrdu za pripravnika da za jednu poziciju ne zadovoljavam uvjete, a na ostala tri radna mjesta za koje se prijavila zadovoljavam te da ću moći pristupiti testiranju. samo još ne znam kad.

Dali je još tko dobio kakav odgovor iz te agencije?
Ja sam dobila danas 3 fuck off-a, sve na temelju nepotpune dokumentacije Jel zna netko jel se može neš dodatno poslat il bilo kako intervenirat da "ispravim" to. I pitance za vas kojima je prihvaćeno a da nemate iskustva (dakle prazna r.knj.), što je trebalo poslat CIJELU iskopiranu? Na jednom FO-u mi piše nepotpuna preslika r.knj.
dar s neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 19:14   #93
apprrr

Quote:
dar s neba kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila danas 3 fuck off-a, sve na temelju nepotpune dokumentacije Jel zna netko jel se može neš dodatno poslat il bilo kako intervenirat da "ispravim" to. I pitance za vas kojima je prihvaćeno a da nemate iskustva (dakle prazna r.knj.), što je trebalo poslat CIJELU iskopiranu? Na jednom FO-u mi piše nepotpuna preslika r.knj.


Ojooj, nažalost, sigurno nema šanse više da ti prihvate nešto dodatno. Trebalo je poslati iskopiranu radnu knjigu od 1-7str. iako je prazna, tj. i treba biti prazna, to je dokaz da nemaš radnog iskustva.

Eh, da...već sam jednom pitala pa mi nitko nije odgovorio. Pripravnik je u ovom slučaju ono di radiš za 1600kn (stručno osposobljavanje) ili ono di dobivaš 70% od njihove prosjećene plaće il kak već? Jer nigdje to nisu napisali. A mislim da za stručno osposobljavanje trebaš zadovoljavati isto neke uvjete..
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 19:16   #94
Quote:
cartier1 kaže: Pogledaj post
i ja sam se prijavila za pripravnika, ali ništa još..ni poziva ni poruke
Ne brini, sigurno će ti se javiti ovih dana bez obzira na ishod..
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 19:19   #95
Quote:
Mare2711 kaže: Pogledaj post
Ojooj, nažalost, sigurno nema šanse više da ti prihvate nešto dodatno. Trebalo je poslati iskopiranu radnu knjigu od 1-7str. iako je prazna, tj. i treba biti prazna, to je dokaz da nemaš radnog iskustva.

Eh, da...već sam jednom pitala pa mi nitko nije odgovorio. Pripravnik je u ovom slučaju ono di radiš za 1600kn (stručno osposobljavanje) ili ono di dobivaš 70% od njihove prosjećene plaće il kak već? Jer nigdje to nisu napisali. A mislim da za stručno osposobljavanje trebaš zadovoljavati isto neke uvjete..
ovo je za ''pravog'' pripravnika, kaj nije 85% plaće? da je za 1600 pozvali bi se na Zakon o poticanju zapošljavanja!
cartier1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2012., 19:51   #96
Quote:
cartier1 kaže: Pogledaj post
ovo je za ''pravog'' pripravnika, kaj nije 85% plaće? da je za 1600 pozvali bi se na Zakon o poticanju zapošljavanja!

Nisam sigurna, al mislim da sam negdje pročitala 70%. Vidjet ćemo što će biti, iskreno se nadam da nije 1600kn.
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 10:23   #97
Quote:
anatija kaže: Pogledaj post
- danas ujutro su me nazvali iz apprrr da imam 27.9. testiranje...
- dali je netko bio na testiranju za savjetnika i koja su pitanja?
- unaprijed zahvaljujem na odgovoru
ja sam dobio odbijenicu na jedno mjesto savjetnika,a na dva cu biti pozvan na razgovor!!!

-kakav je bio razgovor?
dali je bilo testiranja?
provjere znanja engleskog?
rada na racunalu?

hvala
milojic1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 12:15   #98
apprrr

Ako netko nije vidio objavili su datum testiranja za pripravnike..
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 13:15   #99
APPRRR

koliko sam skužila, ak nismo do danas dobili poštom pisamce, bit ćemo pozvani na testiranje za sve što smo se javili jer piše u obavijesti da su kandidati koji ne zadovoljavaju uvjete već obaviješteni poštom na adresu koju su naveli u prijavi. dakle, sad samo treba čekat da nazovu. i da fakat nemam pojma kaj će biti na testiranju jer ne piše niti u natječaju niti u obavijesti.
blueberries is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 13:42   #100
apprrr

Quote:
blueberries kaže: Pogledaj post
koliko sam skužila, ak nismo do danas dobili poštom pisamce, bit ćemo pozvani na testiranje za sve što smo se javili jer piše u obavijesti da su kandidati koji ne zadovoljavaju uvjete već obaviješteni poštom na adresu koju su naveli u prijavi. dakle, sad samo treba čekat da nazovu. i da fakat nemam pojma kaj će biti na testiranju jer ne piše niti u natječaju niti u obavijesti.

Da, zvat će svakoga.. Ja sam ih jučer telefonski htjela pitat al niko mi se ne javlja cijeli dan.

Već je neko bio napisao da kao na testiranju je bio prijevod s engleskog jezika o agenciji. A moguće da će biti i provjera na računalu. A mogla bi biti i pitanja iz opće kulture....ma moglo bi biti svašta. Ne znam od kud da krenem s pripremama
Iako se ne nadam baš previše nečemu jer svi pričaju da treba dobra veza da upadneš u tu agenciju.. al vrijedi probati..
Mare2711 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:52.