Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2015., 15:27   #61
Quote:
mery22 kaže: Pogledaj post
na više natječaja, za nižu i višu analitičarku u pojedinim odjelima.
jako loše upijam ova nabrajanja...
Jesu li te zvali na sve na sto si se prijavila? Jer ja sam dobila poziv samo za jedno radno mjesto, i to ono koje me najmanje zanimalo :/ izgleda da gledaju u cemu imas najvise iskustva.. jesi li ves radila vec takve poslove?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 16:20   #62
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Jesu li te zvali na sve na sto si se prijavila? Jer ja sam dobila poziv samo za jedno radno mjesto, i to ono koje me najmanje zanimalo :/ izgleda da gledaju u cemu imas najvise iskustva.. jesi li ves radila vec takve poslove?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
ja sam dobila samo poziv za testiranje za radna mjesta na koja sam se prijavila, nisu precizirali za koje točno me testiraju...pa pretpostavljam da za sva pa će vidjeti da li uzimaju me u obzir ili ne za bilo koje..... pa nisam baš ni radila takve poslove, više manje samo računovodstvene poslove
mery22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 20:35   #63
pozdrav ekipa..ukoliko vas još ima:-) ima li prisutnih za testiranje sad u utorak 1.9....možda koji naputak onih koji su već bili..koliko pitanja recimo sadržava jedan test i vrijeme predviđeno ono tipa okvirno...budući da idem na sva tri tj. testiranje za tri sektora..hm da i to sve u 2,5h uključujući eng.:-) kako rekoše u mail-u..jupiii....
ForumašicaAnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 22:06   #64
Ja sam bila samo za jedan sektor i trajalo je sat vremena.. engleski par recenica za prevest, i pitanja nemam pojma koliko je bilo, dvadesetak mozda.. treba rijesit 60 posto da bi se proslo..
Bas me zanima po kom kriteriju zovu na testiranja.. ja sam se javila za tri sektora, pozvali su me na testiranje samo za jednu jedinu poziciju, a evo tebe zvali u tri sektora..

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 12:12   #65
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Ja sam bila samo za jedan sektor i trajalo je sat vremena.. engleski par recenica za prevest, i pitanja nemam pojma koliko je bilo, dvadesetak mozda.. treba rijesit 60 posto da bi se proslo..
Bas me zanima po kom kriteriju zovu na testiranja.. ja sam se javila za tri sektora, pozvali su me na testiranje samo za jednu jedinu poziciju, a evo tebe zvali u tri sektora..

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
hvala za info..za koji sektor si bila i ak možeš odat koju info. više glede pitanja:-)...ima previše toga osobito kad se ide za više sektora..čisto da znam na čemu da se baziram..i još jednom puno hvala:-)
ForumašicaAnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 10:34   #66
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
HHaha, pa sad ne, jer druga polovica kolovoza je vrlo sirok pojam al bar znam da cekam s razlogom, a ne ono u zagrebu sam,
Ti si ostala u Zg-u, a ja sam otišao na more.
Nije mi se dalo zajebavat, kada su poslali nekoliko dana prije testiranja. S obzirom na literaturu i koliko se ljudi prijavilo, odlučio sam ipak napunit baterije na moru.

Tebi, sretno!
__________________
In a world where 1 % of the population owns 40% of the planet's wealth... In a world where 34,000 children die every single day from poverty and preventable diseases, and where 50% of the world's population lives on less than 2 dollars a day... One thing is clear. Something is very wrong.
Elamyth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 12:35   #67
Ma sad se lupam po glavi sto sam ostala.. ne bih se ni javljala da sam znala da ce ovako biti, a kamoli ostajala cijelo ljeto u zagrebu :/ zato sam sada zbrisala na more

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 14:22   #68
Pozdrav svima! Budući da je na webu obavijest o nastavku testiranja, zanima me je li netko od vas već dobio poziv na psihološko testiranje? Ili je netko telefonski zvao u Hamag pa da zna neke informacije??
MajaMB is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 15:02   #69
Nama su na testiranju rekli tko prodje psiho test u drugoj polovici devetog mj.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 11:38   #70
Je li itko dobio poziv za psihologijsko testiranje za radno mjesto nižeg analitičara?
MajaMB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 13:32   #71
Je li itko dobio poziv za testiranje?
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 14:14   #72
Quote:
dazzling kaže: Pogledaj post
Je li itko dobio poziv za testiranje?
Pa to je državna agencija. Tamo uzimaju bez veze samo ako se traži specifično znanje koje ne mogu naći među svojima.
Testiranja su da odjel HR ima kaj radit
IvekZagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 20:00   #73
A to znam, ali ipak moraju zvati u iduci krug sve koji su prosli jer tu imaju crno na bijelo kako je tko rijesio test..kasnije je vec podlozno muljazama i namjestanju natjecaja..
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 16:16   #74
OBAVIJEST KANDIDATIMA koji su se prijavili na Natječaj za zapošljavanje, više radnih mjesta (NN 69/2015)

Obavještavaju se kandidati koji su pristupili pismenoj provjeri stručnog znanja i engleskog jezika, te zadovoljili na istoj, da će se psihološko testiranje održati u drugoj polovici rujna 2015. godine. Kandidati će o točnom terminu testiranja biti obaviješteni putem elektroničke pošte minimalno 3 dana prije održavanja testiranja.


jel tko dobio kakvu obavijest možda
__________________
''Ono što se čuva duboko pod srcem, ne može se izgubiti smrću''
ire87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 14:34   #75
Zna li netko kako izgleda taj njihov psiho test?

Sent from my A1-811 using Tapatalk
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:37   #76
Radi se o klasičnom testu naklade Slap. Oni testovi koje se rješava u većini velikih (državnih) firmi.
joni123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 16:29   #77
Dobila poziv na psihološko napokon
MajaMB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 16:32   #78
Quote:
MajaMB kaže: Pogledaj post
Dobila poziv na psihološko napokon
danas?? čestitam
__________________
''Ono što se čuva duboko pod srcem, ne može se izgubiti smrću''
ire87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 17:25   #79
Danas. Hvala!
MajaMB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 18:35   #80
Quote:
joni123 kaže: Pogledaj post
Radi se o klasičnom testu naklade Slap. Oni testovi koje se rješava u većini velikih (državnih) firmi.
Odlicno.. to sam do sada uvijek prosla valjda nisam poglupila s vremenom
I ja dobila danas poziv.. jesmo li svi u istom terminu? Ponedjeljak?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
__________________
naša patkica je stigla 22.09.09.......... još jedna krafnica stigla je 04.03.13.
dazzling is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.