Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2013., 23:32   #1
Debele cure NE! A zašto ne?

Pitanje možda više spada pod LJES ali eto zanima me muško razmišljanje...pitanje je sex sa debelim curama, ali privlačnim u licu

...kolko ima dečkiju među vama koji se pale na debele cure....

iskreno da li ste kad prišli debeloj ali dotjeranoj curi ..da li bi ste se uopće mogli poseksat sa debelom curom koja vam se onako dopada ali je eto debela...bi li vam bilo neugodno pojavit se s njom u društvu

Eto pitanja...debele cure NE...ali zašto ne?
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:35   #2
Lady i nije tako teško smršati. A sad idi..
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:44   #3
Pikica obje smo dame pa onda i razgovor mora bit na visini

...prvo nisi muško..drugo zanima me muška percepcija debelih žena

...treće ne mislim smršavit..

..i posljednje prepuštam ti sve muškiće na ovom kutku i oprosti što sam upala na tvoj teritorij...
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:47   #4
pa ima muskaraca koji se pale na debele zene
__________________
"Ubiti muskarca je lako. Ubij zenu koju voli i muskarac ce umrijeti tisucu puta."
LaSaetaRubia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:48   #5
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Eto pitanja...debele cure NE...ali zašto ne?
zato jer su debele
smanijti čipsove i slatke kapućine i kolače pa ćeš odma vidjeti promjenu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:48   #6
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Pikica obje smo dame pa onda i razgovor mora bit na visini

...prvo nisi muško..drugo zanima me muška percepcija debelih žena

...treće ne mislim smršavit..

..i posljednje prepuštam ti sve muškiće na ovom kutku i oprosti što sam upala na tvoj teritorij...
Ok. Jesam, zezala sam te. Priznajem. Al' oni će te još više zezat.
Pitat će ti fotku.
Moj teren. Ajme, ajme, joooj. Nemoj ići tom ulicom.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:49   #7
http://www.dailymotion.com/video/xb2...ck-fight_sport

__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:49   #8
Znaš što meni nije jasno? Kako debeli ljudi ne shvaćaju da je seks s njima totalno nezanimljiv i kako njihova debljina ne ostavlja puno opcija. Nemate stamine ni izdržljivosti, tko će se jebati s vama dok ste većinom u ležećem položaju ili u onih par poza koje možete izvesti? I ono, hoćeš se prebaciti u neki drugi položaj, moraš paziti da krevet ne pukne. I obaviti sve u nekih pet minuta jer za više od toga nemate snage. Ja sam mislila da ljudi vježbaju i paze na prehranu jer im to omogućava da životinjski fukaju. Ipak je to fizički napor.
__________________
And with these humble tools we can trigger any emotion we choose.
Melancholia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:51   #9
Eto. A lijepo sam ti Lady rekla: Idi.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:54   #10
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
zato jer su debele
smanijti čipsove i slatke kapućine i kolače pa ćeš odma vidjeti promjenu
Šta jer to odgovor zato jer su debele...ti si možda razrok, klempavih ušiju, i nosiš debele naočale..

.netrebaju mi savjeti o mršavljenju želim biti ono što jesam...ali me samo zanima ima li muških koji vole debele žene...

ne mislim se spetljavat s nikim da nebi mislili da zato ovo pišem niti tražim nekog za sex premda se volim šalit na tu temu
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 23:55   #11
Eto, jednom sam odlučila ne biti površna kučka, pa sam se jebala s jednim debelim. Zbog želuca mi nije mogao penetrirati odostraga. Kap koja je prelila čašu je bila kada su mu u misionarskom drhtale ruke jer se jadan više nije mogao držati uspravno. Uopće nije stvar u estetici i tome kakve ste osobe, ali u pičku materinu, u krevetu ste beskorisni i gotovo.
__________________
And with these humble tools we can trigger any emotion we choose.
Melancholia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:00   #12
Quote:
Melancholia kaže: Pogledaj post
Znaš što meni nije jasno? Kako debeli ljudi ne shvaćaju da je seks s njima totalno nezanimljiv i kako njihova debljina ne ostavlja puno opcija. Nemate stamine ni izdržljivosti, tko će se jebati s vama dok ste većinom u ležećem položaju ili u onih par poza koje možete izvesti? I ono, hoćeš se prebaciti u neki drugi položaj, moraš paziti da krevet ne pukne. I obaviti sve u nekih pet minuta jer za više od toga nemate snage. Ja sam mislila da ljudi vježbaju i paze na prehranu jer im to omogućava da životinjski fukaju. Ipak je to fizički napor.
S tim se slažem djelomično...ali i nije sve točno ima debelih i muških i ženskih koji i imaju kondicije...a šta se po tebi ljudi sexaju samu kad su mladi izdržljivi i mršavi...šta je sa parovima u godinama...ali nebi išla tako daleko samo me zanima ima li koji hrabiri koji će priznat da ga privlaće i debele cure..bez straha ne mislim ga zaskočit
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:03   #13
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
netrebaju mi savjeti o mršavljenju želim biti ono što jesam
sve OK ti i dalje mlati cijelo pečeno pile za ručak, poslije 5 kolača i zalij sa litrom Fante... neko je sretan kad jede, neko kad gleda Real Madrid, neko kad skače sa padobranom,
svako ima svoje zadovoljstvo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:04   #14
I cure dajte malo skoknite na kozmetiku...hoću ćut muška mišljenja...
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:07   #15
Debeli ljudi generalno ne drže do sebe.

I u stvari kako ćeš imat posla sa debelom ako nisi upoznat sa hidrodinamikom ili dinamikom fluida??
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:07   #16
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Šta jer to odgovor zato jer su debele...ti si možda razrok, klempavih ušiju, i nosiš debele naočale..
Nemoj se uvrijediti, ali ove osobine ne idu pod iste navodnike s debljinom. Uglavnom, razroki, klempavi i poluslijepi ljudi nisu osobno krivi za takvo stanje. Debeli jesu. Uglavnom.
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
želim biti ono što jesam...ali me samo zanima ima li muških koji vole debele žene...
Budi, to je ok. Ja vjerujem da postoje takvi, ali ja ne poznam ni jednog.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:09   #17
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
S tim se slažem djelomično...ali i nije sve točno ima debelih i muških i ženskih koji i imaju kondicije...a šta se po tebi ljudi sexaju samu kad su mladi izdržljivi i mršavi...šta je sa parovima u godinama...ali nebi išla tako daleko samo me zanima ima li koji hrabiri koji će priznat da ga privlaće i debele cure..bez straha ne mislim ga zaskočit
Moj šef je debeo i uspuhan na lijekovima za srce i tlak, vjerujem da on ne jebe. A za seksi frajere u 50-ima naviše za kojima i ja ponekad slinim znam da uvijek ima ponude i potražnje. Mislim, to je kao ono dok neki dečko kuka kako ne može naći curu, a niti nema posao, ni stan, ni perspektivu... Tko bi htio išta ozbiljno s takvim čovjekom? Dok ovi debeli plaču da ih nitko neće jebati jer su svi licemjerni, a jedino što možeš s njima su poze koje možeš nabrojiti na prste jedne ruke dok on/ona lagano tone u madrac.

Smršavi, nisi praktična za jebati!

A idem ća, samo sam ti htjela pružiti drugu perspektivu na tvoj problem. Da ne bi bilo "muški neće jebati debele jer su im mediji isprali mozak".
__________________
And with these humble tools we can trigger any emotion we choose.
Melancholia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:10   #18
Quote:
Melancholia kaže: Pogledaj post
Eto, jednom sam odlučila ne biti površna kučka, pa sam se jebala s jednim debelim. Zbog želuca mi nije mogao penetrirati odostraga. Kap koja je prelila čašu je bila kada su mu u misionarskom drhtale ruke jer se jadan više nije mogao držati uspravno. Uopće nije stvar u estetici i tome kakve ste osobe, ali u pičku materinu, u krevetu ste beskorisni i gotovo.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:12   #19
A sta ti smatras debelo?

Koliko kila na koju visinu?
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 00:12   #20
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
sve OK ti i dalje mlati cijelo pečeno pile za ručak, poslije 5 kolača i zalij sa litrom Fante... neko je sretan kad jede, neko kad gleda Real Madrid, neko kad skače sa padobranom,
svako ima svoje zadovoljstvo
Nisam sebe stavila središte posta...i nisam debela zato jer su to moji zubi natukli već zbog medicinskih razloga ali totalno nebitno za temu...

..iskreno imam ponuda za sex ali sve dolaze od starijih muškaraca u godinama također nebitno za temu

...Krkimir ti si se dakle izjasnio...debelu curu ni u ludilu...poštujem stav...ali priznaj kad sjedne pored tebe prirodna petica...zaviriš u dekolte..bez obzira na ostale nepoželjne obline...

...ajimo dalje dečki...sex sa debelim curama...usporedbe...
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger