Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 12:48   #21
Quote:
Sunce87 kaže: Pogledaj post
neću valjda kampirat u pošti i provjeravat ima li što za mene, na pošti se podigne ako ne budeš doma kad poštar donese telegram..
meni nije JOŠ došao, a nisam imala 90 dana kad sam se prijavila..
Ti si se isto prijavila za Ministarstvo poljoprivrede ili? Jer ako ti odbijenica nije stigla, onda možeš pristupiti razgovoru.
sto_sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 13:26   #22
Quote:
rinci kaže: Pogledaj post
Je l' znaš iz kojeg razloga su te odbili? Nepotpuna prijava ili? Ili zbog onih 90 dana na HZZ-u?
Ja sam daleko više od 90 dana na burzi tako da nije zbog toga.Ja nisam iz Zagreba a radno mjesto je u Zagrebu pa možda zbog toga.Čuo sam da ne zovu ljude na testiranje iz drugih udaljenijih županija.Znam za neke firme koje akođer odbiju ljude koji nisu iz Zagreba ili Zagrebačke županije.Ne žele plaćati prijevoz.
A ko zna? Možda je sasvim nešto treće. Ima dosta ljud na forumu koji su također slali papire pa ih niko nije zvao na testiranje a neki su dobili odbijenicu.
dragec84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 14:10   #23
Quote:
dragec84 kaže: Pogledaj post
Ja sam daleko više od 90 dana na burzi tako da nije zbog toga.Ja nisam iz Zagreba a radno mjesto je u Zagrebu pa možda zbog toga.Čuo sam da ne zovu ljude na testiranje iz drugih udaljenijih županija.Znam za neke firme koje akođer odbiju ljude koji nisu iz Zagreba ili Zagrebačke županije.Ne žele plaćati prijevoz.
A ko zna? Možda je sasvim nešto treće. Ima dosta ljud na forumu koji su također slali papire pa ih niko nije zvao na testiranje a neki su dobili odbijenicu.
Ni ja nisam iz Zagreba pa mi nisu poslali odbijenicu. Ne bi mi to imalo smisla jer se radi o Ministarstvu koje je jedno na razini cijele Hrvatske, a tvoj je izbor hoćeš li putovati za tih 1600kn. Mora biti nešto drugo.
rinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 14:44   #24
Quote:
dragec84 kaže: Pogledaj post
Ja sam daleko više od 90 dana na burzi tako da nije zbog toga.Ja nisam iz Zagreba a radno mjesto je u Zagrebu pa možda zbog toga.Čuo sam da ne zovu ljude na testiranje iz drugih udaljenijih županija.Znam za neke firme koje akođer odbiju ljude koji nisu iz Zagreba ili Zagrebačke županije.Ne žele plaćati prijevoz.
A ko zna? Možda je sasvim nešto treće. Ima dosta ljud na forumu koji su također slali papire pa ih niko nije zvao na testiranje a neki su dobili odbijenicu.
I meni su poslali odbijenicu, nisam iz Zg, a na burzi sa x godina, tako da ne znam koji je razlog možda su tražili točno određeno zvanje, barem što se društvenih tiče ili možda nešto deseto ne znam
Brainy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 15:27   #25
Quote:
Brainy kaže: Pogledaj post
I meni su poslali odbijenicu, nisam iz Zg, a na burzi sa x godina, tako da ne znam koji je razlog možda su tražili točno određeno zvanje, barem što se društvenih tiče ili možda nešto deseto ne znam
A da probate pitati koji je razlog?
rinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 16:10   #26
Quote:
sto_sad kaže: Pogledaj post
Ti si se isto prijavila za Ministarstvo poljoprivrede ili? Jer ako ti odbijenica nije stigla, onda možeš pristupiti razgovoru.
da, Ministarstvo poljoprivrede. ti isto ideš na razgovor jel?
Sunce87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 16:15   #27
Quote:
Sunce87 kaže: Pogledaj post
neću valjda kampirat u pošti i provjeravat ima li što za mene, na pošti se podigne ako ne budeš doma kad poštar donese telegram..
meni nije JOŠ došao, a nisam imala 90 dana kad sam se prijavila..
Da li imas sto staza i dana jer po starom zakonu svi sa stažom su odbijeni zbog malo više novaca što poslodavac mora platiti
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 16:31   #28
Quote:
Sunce87 kaže: Pogledaj post
da, Ministarstvo poljoprivrede. ti isto ideš na razgovor jel?
Da. Baš su nas natrpali. Možda to bude neki grupni intervju..
sto_sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 16:57   #29
ministarstvo poljoprivrede

Je li netko od vas u onoj velikoj grupi u srijedu u 9h?

Intervjui za mjesta 1, 2, 3 izgledaju razumno podijeljeni, pa mi nije jasno da li nas za ova druga mjesta ima tako malo* ili se iz nekog razloga bilo problem potruditi i rasporediti nas da ne čekamo satima.



*to bi mi bilo čudno, s obzirom da se jako puno ljudi javlja za SO
nezaposlena ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 17:17   #30
Quote:
rinci kaže: Pogledaj post
A da probate pitati koji je razlog?
Sad gledam, možda nije došlo na vrijeme jer nije poslano preporučeno, ne znam što bi drugo bilo, a vidjet ćemo za ostale SO šta će biti za koje čekam pozive i nadam se
Brainy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:19   #31
Quote:
Brainy kaže: Pogledaj post
Sad gledam, možda nije došlo na vrijeme jer nije poslano preporučeno, ne znam što bi drugo bilo, a vidjet ćemo za ostale SO šta će biti za koje čekam pozive i nadam se

Radno mjesto za koje sam ja kandidirao je takvo da se moglo javiti 5 ili 6 fakulteta.Moguće je da prednost imaju agronomija, veterina i šumarstvo pošto se radi o Ministarstvu poljoprivrede pa onda tek dolaze ostali fakulteti.
Za neka radna mjesta gdje je naveden samo jedan fakultet nema problema ali kad se navode 5 ili 6 onda dolazi stotine molbi.
Ništa idemo dalje.Čekam šta će biti sa nekim drugim natječajima.
dragec84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:59   #32
ministarstvo poljoprivrede

i ja sam se javila i na taj natječaj..poslala sam 9 zamolbi i sad vidim da kad sve zbrojim, u utorak i srijedu me čeka 5 razgovora..živo me zanima kako to izvesti i stići na sve..ili možda ako bude ista komisija za sve,bude ipak dovoljan jedan razgovor..tko zna..pojma nemam što pripremiti i učiti ..

a u međuvremenu još iščekujem odgovor od apprrr-a za pripravnike
Frida80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 20:52   #33
Quote:
dragec84 kaže: Pogledaj post
Radno mjesto za koje sam ja kandidirao je takvo da se moglo javiti 5 ili 6 fakulteta.Moguće je da prednost imaju agronomija, veterina i šumarstvo pošto se radi o Ministarstvu poljoprivrede pa onda tek dolaze ostali fakulteti.
Za neka radna mjesta gdje je naveden samo jedan fakultet nema problema ali kad se navode 5 ili 6 onda dolazi stotine molbi.
Ništa idemo dalje.Čekam šta će biti sa nekim drugim natječajima.
to je i meni palo na pamet, ja sam se uglavnom i na ta mogla javiti
Brainy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:55   #34
Quote:
Frida80 kaže: Pogledaj post
i ja sam se javila i na taj natječaj..poslala sam 9 zamolbi i sad vidim da kad sve zbrojim, u utorak i srijedu me čeka 5 razgovora..živo me zanima kako to izvesti i stići na sve..ili možda ako bude ista komisija za sve,bude ipak dovoljan jedan razgovor..tko zna..pojma nemam što pripremiti i učiti ..

a u međuvremenu još iščekujem odgovor od apprrr-a za pripravnike

I ja imam 9 potencijalnih radnih mjesta u Ministarstvu poljoprivrede, s tim da od toga 7 razgovora u utorak, a 2 u srijedu. Ne znam od kuda krenuti.
rinci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 18:22   #35
Ministarstvo poljoprivrede.

Telegram poslan u utorak ali mi nije stigao na adresu. Vračen u poštu i da danas nisam zvala ne bi ni saznala. Odbijenica naravno.
biby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 19:28   #36
Quote:
biby kaže: Pogledaj post
Telegram poslan u utorak ali mi nije stigao na adresu. Vračen u poštu i da danas nisam zvala ne bi ni saznala. Odbijenica naravno.
hej gdje si zvala i provjeravala?
Sunce87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 20:59   #37
Ministarstvo poljoprivrede.

Quote:
Sunce87 kaže: Pogledaj post
hej gdje si zvala i provjeravala?
Nazvala sam poštu u Branimirovoj jer tamo se vrate telegrami koji nisu dostavljeni. Tako mi je rekla gospođa u mojoj pošti.
biby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 21:15   #38
Quote:
biby kaže: Pogledaj post
Nazvala sam poštu u Branimirovoj jer tamo se vrate telegrami koji nisu dostavljeni. Tako mi je rekla gospođa u mojoj pošti.
pa kaj ne ostave neku obavijest da trebaš podići telegram? ko kaj ostave za preporučenu pošiljku...
blueberries is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 21:28   #39
Quote:
blueberries kaže: Pogledaj post
pa kaj ne ostave neku obavijest da trebaš podići telegram? ko kaj ostave za preporučenu pošiljku...
I ja sam tako pretpostavila, stvarno mi nije jasno..
Sunce87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 00:28   #40
Quote:
biby kaže: Pogledaj post
Nazvala sam poštu u Branimirovoj jer tamo se vrate telegrami koji nisu dostavljeni. Tako mi je rekla gospođa u mojoj pošti.
Ja sam dobio obavijest otišao u Branimirovu jer me nije bilo doma i toživio šok da ne mogu podići navečer jer ne rade , a pisalo je od 21 htaj dan došlo 2-3 ranije te da ujutro nazovem na telefon.Na kraju pošalju to u koverti normalnom poštom.
Država nema novaca , a na to troše novce .
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.