Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2011., 16:40   #61
fina

Je li itko dobio poziv vezan uz IT pripravnike u Fini? Ili zna nešto o tome?
Ako da, ajde, molim vas, napište - da se buraz ne nada bezveze...
Hvala!
listje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 19:44   #62
Quote:
listje kaže: Pogledaj post
Je li itko dobio poziv vezan uz IT pripravnike u Fini? Ili zna nešto o tome?
Ako da, ajde, molim vas, napište - da se buraz ne nada bezveze...
Hvala!
Hej, ja sam poslao tako, ali jos uvijek nista. Poslali su mi mail da su primili zivotopis i molbu, ali od tada nista, nitko se ne javlja.
__________________
Ren0b1t - "1 s1tn0 je b1tn0"
ren0b1t is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 01:13   #63
Quote:
ren0b1t kaže: Pogledaj post
Hej, ljudovi, jel ima kakvih novosti za one koji su se prijavili za posao u Krasu i Fini? Ja sam bio na razgovoru u Krasu 30.11 i od onda se nitko ne javlja. Valjda se dosta ljudi prijavilo.
Kako ti je bilo na razgovoru?

Ajd' ako ti nije problem, malo opiši kako je izgledalo. Ja sam se prijavila za pripravnika-ekonomista pa ako dođem do razgovora, čisto da okvirno znam što me čeka
Butterfly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 13:27   #64
Pozdrav svima!
jel ima tko da se prije nekih mjesec i malo više javio na natječaj za pripravnike u Fini u IT sektor, naime stigao mi samo mail kad je bio natječaj završen i da o daljnjem postupku će me obavijestiti!
Da li se itko kome javio?
london11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 17:56   #65
Fina IT

Quote:
london11 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
jel ima tko da se prije nekih mjesec i malo više javio na natječaj za pripravnike u Fini u IT sektor, naime stigao mi samo mail kad je bio natječaj završen i da o daljnjem postupku će me obavijestiti!
Da li se itko kome javio?
Javili su 7.12.2011. da su zaprimili molbu, vjerojatno par stotina pa ce to sigurno potrajati, al od tada se nije nitko javio

"Nakon pregleda pristiglih zamolbi kontaktirat ćemo kandidate koji zadovoljavaju uvjete navedene u natječaju.
Po završetku selekcijskog postupka svi prijavljeni kandidati dobit će povratnu informaciju o ishodu natječaja. "
hunterx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 22:50   #66
Pozdrav!
ima li itko kakvih saznanja što je sa Finom, još krajem jedanaestog mjeseca završio natječaj, tražili dosta pripravnika u IT sektoru?
london11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 21:39   #67
Vidim da baš nema odgovora, al' ne košta probat:

Je li itko bio na testiranju u FINA-i? Konkretno me zanima IT sektor, ali bilo kakve informacije će bit korisne, jer pretpostavljam da će psiho-testovi bit isti...
__________________
tccm :)
Miss Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 23:04   #68
Pozdrav svima!
Zanima me da li je netko ovih dana bio na testiranju u FINA-i, IT sektor, za pripravnika?! Kako to izgleda, koliko traje? Hvala
mare555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 20:26   #69
Zna li netko jeli gotov natječaj iz FINA-e? Onaj za IT pripravnike od 11. mjeseca prošle godine. Čuo sam da su zvali ljude prošli tjedan ali još nije gotovo.
karlobaksaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 01:07   #70
E to i mene zanima, za pripravnike u IT-u u Fini?
naime, mene su zvali prije nekih mjesec dana da provjere koliko imam ECTS bodova i ženska rekla da će biti testiranje kroz nekih mjesec dana, no od tada ništa!
london11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 14:33   #71
U FINA-i je bilo testiranje jos prije mjesec dana i to je gotovo, prije 20ak dana su bili razgovori sa voditeljima odjela (bar u mom slucaju) i rekli su javit svima pojedinacno tko je primljen nakon sto obave razgovore sa svim kandidatima.
SmrdeMiNoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 17:46   #72
Da, također bio u Fini na razgovoru prije 22 dana, meni su rekli da će se javiti za 3 tjedna, ali ništa. A valjda ćemo saznati novije informacije sljedeći tjedan.
__________________
Ren0b1t - "1 s1tn0 je b1tn0"
ren0b1t is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2012., 17:51   #73
Fina

Pozdrav, jel ima možda netko najnovije informacije jel su počeli zvati ljude za zaposljenje u Fini? Ovdje mislim za mjesto pripravnika u it sektoru (oglas u 11.mjesecu).
__________________
Ren0b1t - "1 s1tn0 je b1tn0"
ren0b1t is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2012., 16:29   #74
Fina

Quote:
ren0b1t kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jel ima možda netko najnovije informacije jel su počeli zvati ljude za zaposljenje u Fini? Ovdje mislim za mjesto pripravnika u it sektoru (oglas u 11.mjesecu).
Pozdrav,

ja sam se prijavio na sva 4 natječaja za pripravnike u informatičkom sektoru koji su bili u 11. mj i zvali su me na psihologijsko testiranje za radno mjesto pripravnika u odjelu za verifikaciju IT rješenja. Testiranje je bilo u petak 9.3., a danas su me zvali na razgovor koji je u petak 16.3.
To je to što ja znam, a zanima me kakva su iskustva sa razgovora u fini onih koji su bili? Općenito kakva su pitanja, što se očekuje?
Hvala!
Putna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 20:54   #75
FINA

Kako izgleda razgovor sa psihologom i direktorom u Fini?
Stasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 17:44   #76
Fina

Ima neko da je bio prošli tjedan na razgovoru u Fini? Jesu zvali za sljedeći krug ili već nekog odabrali?
Stasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 18:19   #77
Quote:
Stasia kaže: Pogledaj post
Ima neko da je bio prošli tjedan na razgovoru u Fini? Jesu zvali za sljedeći krug ili već nekog odabrali?
Za it?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
ja
elrond83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 19:08   #78
[QUOTE=elrond83;41996714]Za it?


da, za it. jesi bio na razgovoru?
Stasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 18:41   #79
[QUOTE=Stasia;41997435]
Quote:
elrond83 kaže: Pogledaj post
Za it?


da, za it. jesi bio na razgovoru?
Ne
Zvali su me prosli petak da provjere nesto iz zivotopisa, ali kasnije se nisu javili



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
ja
elrond83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 12:37   #80
je li netko prošli tjedan bio na intervjuu u fini? jesu se javili nakon toga???
VeDole is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.