Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2013., 16:48   #1
Prijedlog igrica za ps3

Bok,
Prije par dana sam piknuo ps3 povoljno na forumu. Ja sam sebi nabavio pes13 i gt5 i meni dovoljno.. E sad bi cura isto igrala al nesto tipa kao za nintendo super mario ili kao crash bandicot za ps1..

Moze pomoc oko nekih slicnih igrica kao gore navedene tak da mi i ona bude zadovoljna..
Ako uopce i ima slicnog za ps3..
Lp
ongame7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 17:17   #2
Možda ovak nešto:
Little Big Planet, Little Big Planet 2
Rayman Origins

Pretraži malo PSN store možda joj se još nešto svidi.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 19:03   #3
Little Big Planet 1 i 2 (možete igrati u dvoje (do 4 igrača čak, vrlo je zabavno), Ratchet and Clank, te LEGO serijal, ima ih mali milion...

Ako nisi, spoji PS3 na internet, napravi hrvatski account i odi na PlayStation Store. Nađi Demo sekciju (pod Games) i poskidaj joj mali milion demo-a pa neka isproba i vidi što joj se najviše sviđa, a nakon toga u kupnju
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 11:15   #4
Little big planet sam kupio al mi se sviđaju ivi lego naslovi, da li su igrivi kao sto i izgledaju?

I jos jedno pitanje.
Spojim ps preko hdmi-a na monitor.. Kako da si slozim zvuk? Kad ni ps ni monitor nemaju stereo prikljucak?
ongame7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 13:07   #5
Onaj AV kabel što si dobio s konzolom, spojiš u konzolu, a bijeli i crveni daju zvuk pa bi to negdje treba spojiti. E sad, ti najbolje znaš što imaš doma. u opcijama se podesi da slika ide preko hdmi, a zvuk preko AV kabela...
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 15:33   #6
Buzz,to ti je kviz.Sa tim dobijes 4 kao nekakva malia upravljaca,sto znaci da se moze igrati u 4-voricu,igra je zarazna i cak mozes odabrati hrvatski jezik
mariodragi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 08:34   #7
Ako su ti dovoljni PES i GT5,obavezno moraš da kupiš Red Dead Redemption,igra koju je napravio rockstar games smještena na divljem zapadu,ima ti na PS Store(ja sam se priključio sa svojim wi-fi -om) za 214 kn,za curu ne znam,al probaj joj dat da igra GT5 ja to dajem svojoj majci koja ima 47 godina i ona to ponekad igra iako nema pojma :P
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 22:39   #8
Imam ps3.zanima me da li se moze cipirati i igrati kopije kao sto moze xbox?
I jel postoji neki nastavak za hdmi kabal da mogu spojiti na svoj tv jer on nema ulaz za hdmi?
Cronillius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 09:57   #9
Ovisi koji PS3 imaš.

Nastavak za HDMI? Imaš AV kabel koji si dobio uz konzolu.
Jarvis is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 11:34   #10
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Ovisi koji PS3 imaš.

Nastavak za HDMI? Imaš AV kabel koji si dobio uz konzolu.
neznam tocno koji imam.
bubnio sam ovo za hdmi.jer tv mi nema ulaz za hmdi pa reko mozda postoji neki nastavak pa da se hdmi ukopca u to pa onda u tv u u vec postojeci ulaz.Imam AV kabel normalno,ali htio bi bolju sliku ako je moguce.
Cronillius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 11:46   #11
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Ovisi koji PS3 imaš.

Nastavak za HDMI? Imaš AV kabel koji si dobio uz konzolu.
pa evo

http://www.cables-leads.co.uk/media/...-converter.jpg
Cronillius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 09:40   #12
Zna li tko kako se instalira patch za pes 2013 na ps3 ?
Cronillius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 11:46   #13
To je konverter, a ne nastavak.

Ako nemaš HDMI onda preko AVa, nema drugog načina.
Jarvis is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 17:59   #14
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
To je konverter, a ne nastavak.

Ako nemaš HDMI onda preko AVa, nema drugog načina.
Da li se patch za pes 2013 na ps3 moze instalirati na ovoj najnovijoj verziji 4.53?
Cronillius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 12:18   #15
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
To je konverter, a ne nastavak.

Ako nemaš HDMI onda preko AVa, nema drugog načina.
ali s ovim konverterom bi mi slika bila kao s hdmi?
Cronillius is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 14:49   #16
Quote:
Teutonic kaže: Pogledaj post
Ako su ti dovoljni PES i GT5,obavezno moraš da kupiš Red Dead Redemption,igra koju je napravio rockstar games smještena na divljem zapadu,ima ti na PS Store(ja sam se priključio sa svojim wi-fi -om) za 214 kn,za curu ne znam,al probaj joj dat da igra GT5 ja to dajem svojoj majci koja ima 47 godina i ona to ponekad igra iako nema pojma :P

e ja sam si baš htio kupiti tako red dead redemption, jedino što me brine je je li sigurnije imati igru fizički, dakle na cd, nego samo na ps3. je li se može nešto dogoditi, tipa da mi se izbriše account pa da automatski izgubim i igricu? tek sam kupio ps3, pa ne znam još
CanSee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:08   #17
pa account tj mail na kojem ti je acc moraš čuvati kao oko u glavi. bez obzira sjebe ti se neš na konzoli skinuta igra(kupljena) se uvijek može iznova skinuti, ako je cijena znatno niža preko psstora naravno da ćeš je kupiti. gledaj da će se jednom sjebati BDčitač ili sam disk. kod ovog je to ne moguće. Samo eto mana je kad moraš nanovno skidati igricu od 50Gb pa to s našom vezom sporo ide.

U praksi ti to izgleda ovako. Fiziičku igru kad imaš uvijek je možeš prodati kad je završiš, dok to od ove druge nije moguće. Ako imaš par susjeda i nabaviš neku igru svi će te žicati da im posudiš, a nemaju svi "majčniski" odnos prema umetanju diskova u ps i čuvanju samog. Ali isto tako prednost jer ga možeš mijenjati sa nekim drugim. dok je igra sa psstora čvrsto vezana za tvoj acc
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 12:39   #18
igrao sam na PC serious sam i na ps3 i ps2 Duk Nukem,e sad bi za ps3 neku slićnu igricu,onak "neozbiljnu" tipa tih dvije ??? ako netko ima kakvu ideju????
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 19:32   #19
Probaj Bulletstorm, to je mislim najsličnije onome što tražiš.

Ne znam jel ima neka verzija Painkillera za ps3, ako ima pogledaj i to.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 21:08   #20
e ljudi jel treba imat čipiran ps3(cobra chip il koj već)ili se piratske(skinute)igrice mogu igrat bez togg ??...
LovroT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.