Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2013., 11:58   #61
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
PS4 će također instaliravati cijelu igru na hard, evo detalji https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...4&postcount=46
Je ali kad budeš pribaciva igru morat ćeš minjat i cd umisto da se jednostavno pribaci pritiskon tipke.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 16:19   #62
Mislim da će sada tako biti i kod box-a. Ako su odustali od ove opcije da se igra neće moći prodavati ili posuđivati onda će se i na boxu morati za aktiviranje igre staviti disk u konzolu.

U protivnom, ako ti instaliraš igru i više ti ne treba disk, pa daš tu igru meni, ja je instaliram i dam Juri, pa Mati, pa Šimi... onda igre više nitko neće ni kupovati, jel' da?

Dakle, računaj da ćeš guzicu ipak tribati dizati iz kauča kao i do sada na X360
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 11:15   #63
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Sve u svemu možemo biti zahvalni Sonyju da nije krenuo kao Microsoft. Jer da su i oni stavili ove zabrane kao X1, nitko ništa ne bi mijenjao.
no eto, skoro sve je promijenjeno u skladu s konkurencijom.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 19:18   #64
Za one koji ne znaju:

- On June 19, 2013, Microsoft reversed their original stance regarding Used Games and Rentals, game lending and trade-ins for Xbox One games. Game owners have the freedom to trade and sell their used Xbox One games, just as they do now with Xbox 360 games. Games will work on the Xbox One as they do on the Xbox 360 and are no longer region-locked.
- The Microsoft Xbox One console will be fully playable offline.

Da odgovorim kolegi s ps4 teme:

Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Al btw, PS4 je malo jači hardverski, kaj ne? Ima bolju (dužu) mogučnost snimanja ako se ne varam...
Koliko su rekli, PS4 je jaci zbog GDDR5 memorije. Microsoft je boostao cpu te navodno krije adut u cloud procesiranju koje ce iskoristiti tek buduce igre. Yet to be seen.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 19:21   #65
Za one koje zanima, s shoptoa:

Hi phiber,

I can confirm that if you pre-order a Day One Edition this will be shipped out to you in November

Regards
Tris
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 16:46   #66
http://www.hcl.hr/vijesti-microsofto...o-9433-15.html
U Microsoftu je interno predstavljen koncept cloud gaming usluge pod kodnim nazivom Rio, namijenjen streamanju Xbox igara na različite uređaje.
Portali The Verge i CNET izvješćuju kako je prošloga tjedna u Microsoftu održan godišnji sastanak na kojemu su timovi iz različitih ogranaka tvrtke demonstrirali ono na čemu marljivo rade. Kao i svake godine, s tog internog sastanka procurile su neke informacije, a najzanimljivija među njima jest ta da Microsoft ima planove za cloud gaming uslugu koja trenutno nosi kodno ime Rio. Kako je Microsoft inače poznat po davanju kodnih imena svojim projektima po južnoameričkim gradovima (Natal, Durango) ovo se čini kao sasvim moguća stvar.
Usluga je navodno fokusirana na streamanje Xbox igara. Na sastanku je tako demonstrirano streamanje Haloa 4 na Surface tablet i Windows Phone. Anonimni izvori tvrde kako su igre streamane u „Xbox-level vizualnoj kvaliteti“ uz latenciju od 45 milisekundi.
Poznati blogger Paul Thurrot, urednik magazina Windows IT Pro koji je sredinom godine donio niz špekulacija u vezi Xbox One konzole (od kojih se većina pokazala točnima), na ovu je temu izjavio kako spomenutih 45 milisekundi inače nije dovoljno za ugodno igranje u multiplayeru, ali Microsoftu otvara mogućnost streamanja X360 igara na Xbox One platformi, što bi mnogi željeli vidjeti. Prošlog mjeseca Microsoftov Albert Penello dao je naznaku da bi se nešto takvo jednoga dana moglo ostvariti, ali na službenu najavu ipak ćemo morati pričekati još neko vrijeme.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 01:00   #67
Slican koncept Nvidia Shieldu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 11:54   #68
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Za one koje zanima, s shoptoa:

Hi phiber,

I can confirm that if you pre-order a Day One Edition this will be shipped out to you in November

Regards
Tris
Naravno da hoće kad ih nitko ne traži ;D
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 12:18   #69
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Naravno da hoće kad ih nitko ne traži ;D
Ne bih se slozio, zavvi i game su mi rekli nista prije sijecnja. No, meni tak svejedno tko ih trazi i ne, ekipa uzima ovo tak da, nama dobro.

To kaj ce igre na ovoj ili onoj konzoli izgledati malo bolje ili losije, ni ne vidim. A mimo toga, vjerojatno cu na kraju kupit obje konzole.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 12:22   #70
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne bih se slozio, zavvi i game su mi rekli nista prije sijecnja. No, meni tak svejedno tko ih trazi i ne, ekipa uzima ovo tak da, nama dobro.

To kaj ce igre na ovoj ili onoj konzoli izgledati malo bolje ili losije, ni ne vidim. A mimo toga, vjerojatno cu na kraju kupit obje konzole.
Možda zato jer nisu naručili neke veće količine.


btw... pitanje za ove što će uzimati Xbone vani.

Uz njega će dolaziti igra, najčešće Fifa 14 u digitalnom izdanju.

Da li će se ta igra moći skinuti odavde? Neće biti problema sa IP adresom kad se krene sa skidanjem digitalne verzije igre? Sjećam se da se je u Svijetu Medija prodavao X360 sa par igri u paketu i da se nije moglo skinuti, javljalo je problem sa IP adresom?
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 12:24   #71
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Da li će se ta igra moći skinuti odavde? Neće biti problema sa IP adresom kad se krene sa skidanjem digitalne verzije igre? Sjećam se da se je u Svijetu Medija prodavao X360 sa par igri u paketu i da se nije moglo skinuti, javljalo je problem sa IP adresom?
Pitao sam, kako nema region locka - navodno nece biti nikakvih problema.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 12:31   #72
Sve igre će biti region free? Sumnjam... hm
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 12:33   #73
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Sve igre će biti region free? Sumnjam... hm
Konzola nema region lock kako je bilo najavljeno. Shopto mi je rekao da nema problema s instalacijom Fife.

Cak i da ima, zabole me, Fifu ne volim. U najgorem slucaju, kao i do sad - slozim VPN i bok.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 12:47   #74
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Konzola nema region lock kako je bilo najavljeno. Shopto mi je rekao da nema problema s instalacijom Fife.
Pa oni u engleskoj sigurno neće imati

Ali mene zanima da li će raditi u našoj vukojebinici...

Ništa, ostaje čekati da netko od vas kupi pa podnese izvješće
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 12:57   #75
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Pa oni u engleskoj sigurno neće imati

Ali mene zanima da li će raditi u našoj vukojebinici...

Ništa, ostaje čekati da netko od vas kupi pa podnese izvješće
Javim bez brige, al ono, sloziti VPN je 3 min, skines kaj ti treba i bok.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 01:23   #76
Glasnije kažu da će BF i COD biti 720p.

Ima li netko informaciju više?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 08:45   #77
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Glasnije kažu da će BF i COD biti 720p.

Ima li netko informaciju više?
Nikakve za sada. A FPSove ionako igram na PCu.

Jos manje od 20 dana! Bas me zanima taj Ryse, Son of Rome.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 12:30   #78
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jos manje od 20 dana!
Ti znas da mi ocekujemo tvoj unboxing video?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 13:04   #79
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Ti znas da mi ocekujemo tvoj unboxing video?
Mogao bih da, iako nikad nisam.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 14:30   #80
Ne samo unboxing video nego i live stream! (i naravno giveaway)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.