Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2014., 20:00   #21
Testiranje na natječajima za Državnu geodetsku upravu

DGU u okviru natječaja za posao provodi testiranja u pismenom obliku uglavnom iz područja Ustava RH, Zakona o općem upravnom postupku, Zakona o obavljanju geodetske djelatnosti, Zakona o drž. izmjeri i katastru nekretnina.

Ako je netko prošao ta testiranja, mene bi zanimalo koja pitanja dolaze na njima da imam precizniju predodžbu i koliko se temeljito treba pripremati koje područje.
and_L is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 12:53   #22
http://www.dgu.hr/assets/uploads/Dok...s_SU_tekst.pdf
Mel1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:30   #23
Je li netko išao na testiranja u DGU?
Zanima me u vezi ovog natječaja od posta iznad što bi otprilike moglo biti na testiranju za oba radna mjesta.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 19:58   #24
Natjecaj je vjerovatno raspisan za one koje zavrsavaju ili su nedavno zavrsili str.osp.

Sent from my HTC Desire 500 dual sim using Tapatalk
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 12:47   #25
Znam da dižem staru temu, ali bezveze mi je otvarati novu.

Prijavio sam se na stručno osposobljavanje u DGU, potpisao zahtjev i danas su me zvali da idući tjedan potpisujem ugovor i krećem raditi. Zanima me dal je tko bio na SO kod njih, o kakvom se poslu radi, te općenito neki dojmovi.
Natječaj je bio za referenta katastarskih poslova (nisam točno zapamtio).
Igzy20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 11:43   #26
Jel bio neko na testiranju za stručnog referenta za katastarske poslove? Zanimaju me pitanja koja su vezana uz radno mjesto
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 14:02   #27
S obzirom da je u zadnjih godinu dana bilo dosta natječaja za radna mjesta u DGU, jel ima netko primjere pitanja ili se sjeća nekih? Zanima me za referenta katastarskih poslova.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 14:31   #28
Pozdrav mene zanima kakve su plaće u katastarskim uredima za zaposlenike koji imaju završen fakultet?
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 19:00   #29
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Pozdrav mene zanima kakve su plaće u katastarskim uredima za zaposlenike koji imaju završen fakultet?
manja nego kod privatnika, ali ti je kod privatnika puno veci opseg posla.
govorim o geodetima, ne referentima.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:25   #30
Prošle godine kad sam radio na određeno, plaća sa srednjom je bila 3400, višom 3800, za visoku nisam siguran ali mislim oko 4500-4700. Voditelji odjela imaju 6 ili 7, pročelnik 10. Sad bi trebale bit malo veće plaće jer su bila neka povećanja.
Uskoro krećem radit na mjestu s višom pa mogu javit kolka je, čim sjedne prva
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 07:31   #31
Radim u privatnika za 4500 kn, od posla ne znam gdje ću, stručni i pečat imam. Pitam da se znam prijavit ako bude kakav natječaj u katastru jer ovo je postalo neizdrživo.
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:14   #32
Računaj da su ti u katastru prednosti radno vrijeme, godišnji možeš iskoristit kad ti želiš, fiksna i redovita plaća. S obzirom da imaš pečat, znači da si VSS, pa mislim da bi ti se isplatilo zaposlit. Početkom godine je frendica prešla u katastar, isto je radila privatno, i plaća joj nije sigurno manja od 4500. E sad za natječaj si i zakasnila, bar za jedno vrijeme, bilo je u kolovozu raspisano 40 radnih mjesta...ko zna kad će bit iduće zapošljavanje.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 08:36   #33
Da VSS sam, i znam da je bio natječaj, raspitivam se kad i ako bude sljedeći jer u mojoj blizini su bili samo natječaji samo za SSS. Inače bi se bila prijavila. Hvala na informacijama, svaka je dobrodošla jer nemam koga pitat, u nas u katastru nema nitko sa VSS.
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 14:03   #34
Bok, dal je netko bio u zadnje vrijeme na testiranju za strucnog suradnika u katastru?
malamama is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2018., 20:52   #35
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Prošle godine kad sam radio na određeno, plaća sa srednjom je bila 3400, višom 3800, za visoku nisam siguran ali mislim oko 4500-4700. Voditelji odjela imaju 6 ili 7, pročelnik 10. Sad bi trebale bit malo veće plaće jer su bila neka povećanja.
Uskoro krećem radit na mjestu s višom pa mogu javit kolka je, čim sjedne prva
uh, pročelnik ima 2 tisuće manje. pripravnik s fakultetom oko 4200, stručni suradnik s 1 godinom iskustva 4800, savjetnik s 5 godina iskustva 6200, viši savjetnik malo više, pročelnik 8200. naravno, tu su još mogući dodaci ako se radi na nekim projektima poput homogenizacije, izlaganje podataka kat izmjere na javni uvid i slično
prebacivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2018., 13:51   #36
Pozdrav. Kolike su place na katastru za nekoga ko je sss, odradio strucno na katastru i ima polozen drzavni strucni ispit? Hvala.
EarthExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2018., 17:51   #37
Quote:
EarthExplorer kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Kolike su place na katastru za nekoga ko je sss, odradio strucno na katastru i ima polozen drzavni strucni ispit? Hvala.
rekao bih da cca 3600
prebacivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2018., 12:53   #38
A nisi mozda digli barem na 4000? Pa cak je konzum reko dici na 4000... hvala na odgovoru i jos da pitam do koliko daju za javni prijevoz? Hvala jos jednom.
EarthExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2019., 12:16   #39
strasno o kojim vi cifricama pricate ljudi.
4000 kuna mjesecno??Pa dobro jeste li vi normalni?Kuzim da se po upravama i katastrima realno nista ne radi i da je to opce djabalebarenje na racun poreznih obveznika, ali da netko tko je bio dovoljno ambiciozan i zavrsio fakultet onda pristane raditi (gubiti vrijeme) za 6-7000k?Iskreno,mene bi bilo sramota to uopce napisati ili reci nekome,sto je vama ljudi?Vi zbilja zelite u potpunosti degradirati i unistiti struku u RH (jer upravo to i radite kada pristanete raditi za placu konobara iz neke pripizdine)?
Mislim,ako vam je to plan, onda vam ide odlicno

Strava i uzas sto ste napravili od struke, da ja kao tehnicar za 2 tjedna rada zaradim valjda kao svi vi na ovoj temi zajedno...Gdje vam je ambicioznost,nekakav dignitet, pa nismo peraci auta jebemu (usput receno, perac auta uredno zaradi vise od tih vasih 4000kn a ima samo osnovnu skolu)...Unistili ste struku pristajuci raditi za doslovno kikiriki, umjesto da ste svi skupa pokupili prnje i otisli van (kao sto smo mi,malo starija generacija, ucinili 2010 kada smo shvatili da je struka otisla u k) pa bi danas doslovno plakali i kumili da im netko dodje raditi za 1000 eura, a ne za 3800kn.
Sramota, dajte se osvjestite, radite sprdnju od struke, bolje se prekvalificirajte i radite nesto drugo nego da na ovakav nacin unistavate dignitet jedne struke koja je i dalje jedna od top trazenih struka u svijetu.

3800 kn, ja cu se ranit sto ja citam u 2019. godini....
__________________
“Zlato provjeravamo vatrom, ženu zlatom, a muškarca ženom.”
fantastick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2023., 14:57   #40
Quote:
everest kaže: Pogledaj post
Jel bio neko na testiranju za stručnog referenta za katastarske poslove? Zanimaju me pitanja koja su vezana uz radno mjesto
Dali ste saznali stogod u meduvremenu? Čekam poziv na testiranje pa me zanima imali tko pitanja barem nešta okvirno?
Usha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.