Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2017., 18:16   #3241
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post

Nego, jesu kome sjeli bodovi na Ipsosu za onu višednevnu kratku anketu o pićima?
Nisu, ali našla sam u e-mailu:
Bodovi za sudjelovanje u ovom istrazivanju bit ce dodijeljeni u roku od 20 radnih dana od popunjavanja dnevnika.

Zna li netko da li su vratili u ponudu bonove od DM-a?
Plodine i Tommy me uopće ne zanimaju, ne znam zašto to nude...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:22   #3242
Danas sam zadnji dan ispunjavao anketu o tim pićima, i na kraju mi izbacilo da ne pripadam ciljnoj skupini, i onda sam im slao mail na koji su mi odg da imaju problema sa anketom te da će mi biti upisani bodovi ako mi je danas zadnji dan, a je
f112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:01   #3243
je li ono Hendal (HrNation) šalje email kada dođemo do 100 bodova ili mi njima šaljemo?
__________________
https://dread-kinder.forumotion.me/
Dread is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:20   #3244
mediana nikako ne stize bon od lidla evo vec mjesec dana, poslala im upit sta je s tim i sad cekam odgovor
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:03   #3245
Jucer sam skupila 80kn za ipsos, kakvo je stanje , ima li netko najsvjezije info za sta daju bon?
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 17:25   #3246
Jeste primjetili da hrnation brise bodove bez obzira sto ste anketu zavrsili do kraja ?

Poslano sa mog SM-T555 koristeći Tapatalk
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:24   #3247
Da,to sam i ja primijetio na nekim anketama, da piše da je anketa izvan kvota, a riješio sam ju cijelu. Pisao sam im na mail još prije, i rekli bi mi da ako ne odgovaram regrutacijskim uvjetima, a ni u jednom dijelu ankete to ne bi pisalo, već kada bi ušao na račun, bi vidio da mi se ta anketa ne računa. Također su mi rekli da se ti podaci ne gledaju u statističkom zbiru podataka.
f112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 20:36   #3248
mediana javila da su poslali prosli tjedan...navodno je stekal lidl, sto ne vjerujem
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 21:32   #3249
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Jucer sam skupila 80kn za ipsos, kakvo je stanje , ima li netko najsvjezije info za sta daju bon?
trenutno - dm bon
dam-k is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 19:03   #3250
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
mediana javila da su poslali prosli tjedan...navodno je stekal lidl, sto ne vjerujem


ja isto cekam
medianu jer su rekli da ce poslati u listopadu
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:02   #3251
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
ja isto cekam
medianu jer su rekli da ce poslati u listopadu
danas mi je stigao bon od mediane za lidl
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 17:02   #3252
i meni, mediana, lidl bon
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 12:26   #3253
Quote:
dam-k kaže: Pogledaj post
trenutno - dm bon
Poslala sam im u nedjelju navečer mail s upitom za bon, ali još ništa nisu odgovorili....
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 19:13   #3254
mediana je poslala i mail isprike jer kao sustav im je pomijesao podatke, nisam narucila Lidl bon, ali eto blizu mi je pa ce posluziti
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 20:27   #3255
Quote:
dam-k kaže: Pogledaj post
trenutno - dm bon
Meni su napisali do kraja godine samo Tommy.
__________________
I have my mother’s dreams, I have my father’s eyes, you can’t take that from me, just go ahead and try.
ra1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 10:21   #3256
Quote:
ra1989 kaže: Pogledaj post
Meni su napisali do kraja godine samo Tommy.
Ovo s bonovima je stvarno bezobrazluk. Svako malo javljaju se problemi s anketama koje se ne mogu ispuniti do kraja i/ili se po završetku ne dodaju bodovi koji su ionako mizerni i kad se napokon skupi za bon, u ponudi imaju samo ono što većini ljudi ne odgovara.
Isto tako, odustala sam od većine grupnih diskusija gdje eventualno mogu očekivati Lidl bon, čokoladicu, žnj poklon paketić itd.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:54   #3257
jučer poslala upit ipsosu - danas odgovorili:

Poštovana/i,

Trenutno su na raspolaganju bonovi za trgovački lanac DM.

s tim da u karlovcu ne postoji tommy trgovina pa sam uzela taj dm dok se nisu predomislili...
blondyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 13:29   #3258
Jesu li vam upisani bodovi od ankete o pićima od Ipsosa. Jeste li vi imali problema sa ispunjavanjem ankete, jer zadnji dan kada sam ispunjavao je izbacilo da ne odgovaram uvjetima kao, a zapravo se radilo o grešci kako kažu, no bodovi mi do sada nisu upisani.
f112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:38   #3259
Quote:
f112 kaže: Pogledaj post
Jesu li vam upisani bodovi od ankete o pićima od Ipsosa. Jeste li vi imali problema sa ispunjavanjem ankete, jer zadnji dan kada sam ispunjavao je izbacilo da ne odgovaram uvjetima kao, a zapravo se radilo o grešci kako kažu, no bodovi mi do sada nisu upisani.
ispunjavala sam je 3 dana i onda sam dan preskočila i više me nije pustilo da uđem u anketu - tako da ni ne očekujem bodove za nju... ali pošaljite im upit možda uspijete nešto postići...
blondyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 14:48   #3260
Quote:
blondyblue kaže: Pogledaj post
jučer poslala upit ipsosu - danas odgovorili:

Poštovana/i,

Trenutno su na raspolaganju bonovi za trgovački lanac DM.

s tim da u karlovcu ne postoji tommy trgovina pa sam uzela taj dm dok se nisu predomislili...
a meni su danas poslali odgovor da imaju samo Tommy bonove
tiko123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.