Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2014., 12:13   #21
Dal netko zna kak se dodje do te firme, ulica je Oreskoviceva?
pbf-ovka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 12:15   #22
Quote:
anchy7 kaže: Pogledaj post
Da li itko zna zapošljavaju li PBF-ovce tamo kao Stručne suradnike za farmakovigilanciju? Ima li se smisla prijavljivati? Prijavila sam se na natječaj u 12. mjesecu, ali me nitko nije kontaktirao poslije toga.

Sada opet natječaj za 8 osoba. Jesu li ikoga zaposlili na prošlom natječaju?
Da ako si biotehnolog onda se mozes javiti
pbf-ovka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 12:30   #23
Tamo radi 5 ili 6 ljudi s PBF-a i to za troje znam da su nutricionisti. Ja sam se do sad svaki put javljala i ništa...valjda moraš bit kiborg il nešto...
martinushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 12:51   #24
Quote:
martinushka kaže: Pogledaj post
Tamo radi 5 ili 6 ljudi s PBF-a i to za troje znam da su nutricionisti. Ja sam se do sad svaki put javljala i ništa...valjda moraš bit kiborg il nešto...
Mene su pozvali u petak na razgovor, svi kazu da je to totalno neprofesionalna firma i da samo oglasavaju i rijetko kada nekog zaposle
pbf-ovka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 18:44   #25
Pozdrav, evo da se i ja javim. Po struci sam magistar molekularne biologije (diplomirao u rujnu prošle godine) i pozvan sam sutra na razgovor. Baš sam se malo prije čuo s kolegicom i veli da je dobila posao prošli tjedan, ali počinje raditi tijekom veljače ili ožujka. Inače ona je bila na tom razgovoru prije mjesec dana, a nakon toga na testiranju i još jednom intervjuu
erkohs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 01:25   #26
Je li bio tko na razgovoru u posljednje vrijeme? Kako to izgleda?
Ldray is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 16:49   #27
Bio sam ja prije 2 tjedna. Tipičan razgovor za posao: predstavljanje, očekivanja od posla, ciljevi za nekoliko godina, minimalna plaća na koju bi pristao, idealan šef, kako se nosiš sa stresom i rješavanjem konflikata, kako bi te prijatelji opisali, funkcioniraš li bolje sam ili u timu. Dio razgovora je na engleskom: općenito što radiš u slobodno vrijeme i sl. (tek tolko da vidi kako se služiš jezikom).

Mene zanima je li itko bio na razgovoru u istom tjedno kao i ja, i ako jest, jesu li mu se javili za testiranje? Unaprijed zahvaljujem
erkohs is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 13:31   #28
Mene zanima kako izgleda razgovor sa psihologom i da li se rješavaju kakvi testovi?
zivanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 10:51   #29
Quote:
zivanko kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako izgleda razgovor sa psihologom i da li se rješavaju kakvi testovi?
prvo ide test neki, a onaj standardni psiholoski, 200injak pitanja na zaokruzi šta si-kakav si, i onda razgovor sa psihologicom, u principu malo prošaltate rezultate psiho-testa, i postavlja standardna pitanja - kakav si u timu, kakav si bio na faksu, kako bi mogo pridonjet firmi i tako te stvari. ništa strašno
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 14:18   #30
Zna li itko otprilike koliko dugo nakon intervjua se čeka na poziv za psihološko testiranje?
Ldray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 14:52   #31
Kazu oko 2 i pol tjedna. Hvala Sonja
zivanko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 20:05   #32
ja sam prvo čula da je firma super, brzo se napreduje, super plaća blablabla, a onda sam nedavno čula da je početna plaća 5500 kn i da su radni uvjeti užasni.
nekako mi se čini da je ovo drugo istina
farmaceuti i doktori naravno odlaze, a ostaju oni koji se ne mogu zaposliti u struci (kao npr pbf, fkit i sl.)
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 13:32   #33
hmm, ne znam, nisam pametna. Meni je na intervjuu rečeno skroz drugačije, da su farmaceuti prezadovoljni i nijedan im dosad nije otišao. Možda sam naivna, ali sumnjam da bi mi tako lagao u facu, pogotovo jer su mi to kolege i mogu ih direktno pitati i provjerit
Ldray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 14:55   #34
pa ja znam jednu curu (farmaceut) koja je relativno nedavno otišla od tamo.
normalno da ti niti jedan poslodavac neće na razgovoru za posao reći da mu ljudi odlaze.
makar mi je baš čudno da su te na razgovoru za posao išli uvjeravati da im ljudi ne odlaze
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 16:18   #35
Rekao je da su im farmaceuti primarni izbor, pokazalo se da najbolje rade i da su jako zadovoljni. Da nitko ne odlazi odnjih, jedino je nedavno jedna otišla u Englesku na stručno usavršavanje, preko njih Ah, ne znam
Ldray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 17:04   #36
ova koju ja znam nije otišla u Englesku, već je dala otkaz jer je našla novi posao koji je tražila neko vrijeme jer nije bila zadovoljna kod njih.
pa logično mi je da su im farmaceuti primarni izbor.
Kako god bilo, želim ti sreću bilo da radiš kod njih ili negdje drugdje!
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 18:34   #37
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
ja sam prvo čula da je firma super, brzo se napreduje, super plaća blablabla, a onda sam nedavno čula da je početna plaća 5500 kn i da su radni uvjeti užasni.
nekako mi se čini da je ovo drugo istina
farmaceuti i doktori naravno odlaze, a ostaju oni koji se ne mogu zaposliti u struci (kao npr pbf, fkit i sl.)
Cuj, bome sam i ja cula da je ovo drugo istina.
Puno prekovremenih koji naravno nisu placeni, to bas i nisu radni uvjeti za pozeljeti
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 17:44   #38
Quote:
Ldray kaže: Pogledaj post
hmm, ne znam, nisam pametna. Meni je na intervjuu rečeno skroz drugačije, da su farmaceuti prezadovoljni i nijedan im dosad nije otišao. Možda sam naivna, ali sumnjam da bi mi tako lagao u facu, pogotovo jer su mi to kolege i mogu ih direktno pitati i provjerit
pa naravno da ce ti sef koji te zaposljava rec da su svi u firmi superzadovoljni, nece doc "e kod nas je prejadno"
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 16:26   #39
Yup, sve napisano gore stoji Opet traže ljude, kakva lakrdija od firme
Ldray is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 16:14   #40
slažem se u potpunosti. Ja sam prošla tri ili četiri kruga kad su me kontaktirali da će zapošljavati u veljači ili ožujku. Čekala sam od prosinca prošle godine. Taj,veterinar po struci,koji je valjda glavni za podružnicu u Hr, je također na razgovoru tvrdio kako su farmaceuti zadovoljni i da su im oni primarni ''target''. Ako malo pogledate po netu, objavljuju natječaje za PV associate od 2012, a možda i ranije, gotovo svaki mjesec. Ne znam, možda stave ljude koji su prošli u bazu podataka pa ih izvlače po potrebi kad imaju više posla zbog nekog projekta. Dosta ljudi, koji su se javljali i poznaju tamo nekoga, kaže da su uvjeti loši i da farmaceuti koji nisu otišli, traže drugi posao. Ja sam u međuvremenu dobila drugi posao i zvali su me razgovor iako se nisam ni prijavila za trideseti po redu natječaj koji u raspisali ponovno za 8 ili 10 ljudi.

Zadnje uređivanje Ruralna : 05.03.2014. at 10:23. Reason: pp
perpetuummobil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.