Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Podržavate li promjenu državljanstva?
Da 45 63.38%
Ne 26 36.62%
Glasovatelji: 71. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2014., 20:52   #21
Uzasno mi je zao, i razocarala me jako, Pratio sam ju jos od 2010. Mislio sam da ce preci u ranijoj dobi za SAD, sto bi i bilo ok, ali nije. I onda ona sa 21g ode klokanima

Ali ajde, u karijeri uopce nema WTA 1/2 i trojac Martic-Konjuh-Vekic ima bar meni veci potencijal, pa necemo previse zaliti. Cak i Fed Cup ove godine otkazala "radi umora".

Uopce ne zasluzuje neke lijepe rijeci, i ne zelim fejkat sa lijepim zeljama u nastavku karijere .... navijat cu protiv nje u svakom mecu, i dislajkat cu joj fb stranicu koju sam joj ja napravio.

Quote:
marionelo kaže: Pogledaj post
Meni su u ovoj priči najčudniji Australci, šta će se sad pravit da je fetiva Australka?
Gajdosova je negdje iz Europe, Stosur Poljakinja, Kyrgios i Kokkinakis Grci, Tomic Hrvat, Matosevic Hrvat, Rogowska Poljakinja, Rodionova Ruskinja .... ne smeta to njima.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 20:54   #22
https://www.youtube.com/watch?v=2THN7DzZ1RA
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 20:54   #23
i tomić i matošević su odrasli u australiji pa je njihovo igranje pod AUS zastavom logično
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 20:59   #24
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post

Uopce ne zasluzuje neke lijepe rijeci, i ne zelim fejkat sa lijepim zeljama u nastavku karijere .... navijat cu protiv nje u svakom mecu, i dislajkat cu joj fb stranicu koju sam joj ja napravio.


Ne možeš je više izbrisati?
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:01   #25
Mislila sam da ce je Evert vrbovat za Juesej, kad nu.

Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
dislajkat cu joj fb stranicu koju sam joj ja napravio.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:02   #26
Ovo piše u WTA rankingu

Zarada u karijeri $743,309

Zarada ove godine $396,532

Znači dosad zarađenih $743,309

Nije baš bez zarade da bi to bio razlog. Kao što su to već neki rekli razumljivo bi bilo da je to uradila prije par godina još neafirmirana i bez love.

No imamo Anu i Donnu , pogotovo Ana Konjuh je pravi biser.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:03   #27
Neka buletina ide što dalje, što će Hrvatskoj takve...
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:09   #28
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post

Ali ajde, u karijeri uopce nema WTA 1/2 i trojac Martic
Do ovdje sam te pratio
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:15   #29
čemu otvaranje uopće ove teme i pridodavanje važnosti tome?
drama queen..
barakapetbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 23:00   #30
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Ovo piše u WTA rankingu

Zarada u karijeri $743,309

Zarada ove godine $396,532

Znači dosad zarađenih $743,309

Nije baš bez zarade da bi to bio razlog. Kao što su to već neki rekli razumljivo bi bilo da je to uradila prije par godina još neafirmirana i bez love.

No imamo Anu i Donnu , pogotovo Ana Konjuh je pravi biser.
pola pojedu porezi, druga polovica ode na avione,hotele,trenere
bezimeni11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 23:25   #31
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Ne možeš je više izbrisati?
Nou
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Do ovdje sam te pratio
Pa da ima njen talent i rezultate kao ona do 21g ... mozda bi i plakao I onaj RG je slucajno dobila Vesninu #expose a onda deset dana nakon izgubila od Piter, koju sam siguran da bi Mekovec osinula

Volio bi ipak da uspije, ali opet bit cu pressed kad vidim Klokane na AO kako slave ... moja Ajla, ovo ti nije trebalo

Quote:
bezimeni11 kaže: Pogledaj post
pola pojedu porezi, druga polovica ode na avione,hotele,trenere
To je zaradila do 21g ... ima jos 10-15 godina igrati ...
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:13   #32
bljak
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:28   #33
Quote:
mika hrakinen kaže: Pogledaj post
Da se radi o nekom sportu u kojem nacionalni savez prati razvoj sportaša od kadeta do vrhunskog nivoa bilo bi mi krivo. Ali u tenisu gdje apolutno sve ovisi o roditeljima i spremnosti na ogromne financijske rizike, odricanje i vjeru da sav trud na kraju neće biti uzalud mogu samo reči sretno joj bilo u nastavku karijere.
Za usporedbu, puno mi je mrže kada u "beli svet" utekne doktor u čije je školovanje društvo utuklo stotine tisuća kuna.
apsolutno, mika. u tenis, kao ni u ostale sportove, izuzev nogometa, nitko živ u hrvatskoj ne ulaže. i sad se ajla prodala. sramotni stav sramotne hrvatske javnosti.

od naših sam ajlu jedino i pratio, jedina ima u ruci ono nešto da napravi neki rezultat. ovako će hts spasti na neznalicu čilića i neznalicu martić, kako i priliči. ako ne bude većih pomaka, uskoro će i donna potražiti bolje uvjete.

sretno dalje, ajla!

edit - zaboravio sam diva karlovića uz ajlu spomenuti. i on je sve sam napravio, maksimalno eksploatiravši visinu i servis. njega su čak muljali za pare, ali najdalje je što je otišao kratkoročno neigranje za repku, iako je komotno mogao uzeti američko državljanstvo i bio bi veća faca od isnera.

Zadnje uređivanje casqc : 25.07.2014. at 00:36.
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:33   #34
Bolje bi joj bilo da je prešla u Englesku, njima bar treba kvalitetnih tenisača i tenisačica.

Ja znam nabrojiti točno 0.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 00:51   #35
Quote:
casqc kaže: Pogledaj post
apsolutno, mika. u tenis, kao ni u ostale sportove, izuzev nogometa, nitko živ u hrvatskoj ne ulaže. i sad se ajla prodala. sramotni stav sramotne hrvatske javnosti.

od naših sam ajlu jedino i pratio, jedina ima u ruci ono nešto da napravi neki rezultat. ovako će hts spasti na neznalicu čilića i neznalicu martić, kako i priliči. ako ne bude većih pomaka, uskoro će i donna potražiti bolje uvjete.

sretno dalje, ajla!
cilic je vrh svjetskog tenisa, a u zenskom tenisu imamo toliki talent u vidu konjuh da se vec sljedece godine nitko nece ni sjecati tomljanovic kada ona krene osvajati turnire. Vekicki, koliko ja znam, je bilo nuđeno gbr drzavljanstvo i ona je to odbila, a opcenito mjenjanje drzavljanstva radi tkz. "boljih uvjeta" u njezinom slucaju je zesca sprdancija jer cisto sumnjam da ce napustiti floridu i od sada trenirati/boraviti u australiji. jedini razlog ovoga mijenjanja drzavljanstva je novac i osigurano nesto(posao? tatin posao?) nakon zavrsetka karijere.

ulagan je njezin novac u njezinu karijeru i sto se mene tice ajla who? ajde, zelim joj barem jedno sf necega

Konjuh&Vekic&Barunica&Martic&ostatak
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 01:01   #36
Kako se zove ona mala, 12ak god,otac bivsi nogometas... jel igra za cro ili espanju? Sta je odluceno?
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 01:17   #37
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Bolje bi joj bilo da je prešla u Englesku, njima bar treba kvalitetnih tenisača i tenisačica.

Ja znam nabrojiti točno 0.
Robson & Watson >>>>>> Dellacaqua > drvo > Barty
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 01:29   #38
Robson je ista Marticka, talentirana i lijena.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 01:52   #39
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Kako se zove ona mala, 12ak god,otac bivsi nogometas... jel igra za cro ili espanju? Sta je odluceno?
mala se preziva Pavlicic...otac Dubravko bivsi hr reprezentativac u nogometu lani preminuo nakon kratke bolesti...

prije nekog vremena sam citao intervju sa majkom od male u kojem govori o tome kako je prvakinja spanjolske u tom uzrastu i da spanjolci polazu velike nade u nju,ali da mala zeli da nastupa za hrvatsku..
since1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 02:25   #40
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Do ovdje sam te pratio


Procitao sam do kraja, i eto, zao mi je sto jesam.

KBKK za koga nastupa, nek igra i nek radi sto joj je volja. Od patriotizma se nece kruha najesti.

Brijem da imam novu najdrazu igracicu
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:36.