Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2016., 11:19   #961
Quote:
Partyzanka kaže: Pogledaj post
Provjeri još jemput, mačak <3 . Možda ipak piše 101.
Moj zaheb!
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 13:31   #962
Quote:
Partyzanka kaže: Pogledaj post
Uf, meni je Balen koma još iz razdoblja Stojedinice - "ubili" su mi četvrtak kad su ga "onomad" stavili umjesto "pisoaraca".
yep, teško da će se ikada ponoviti
iako, ako moram izdvojiti dan koji mi je bio ranije bio ubijen je svakako onaj s Milinkovićem

Quote:
Partyzanka kaže: Pogledaj post
I ja sam se već odavno vratila na 101. Iako je (pre)često "bolno" za slušati "duhovitosti" jutarnjeg dvojca.
postavlja se logično pitanje, čemu taj mazohizam onda?
bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 18:10   #963
Quote:
Partyzanka kaže: Pogledaj post
Provjeri još jemput, mačak <3 . Možda ipak piše 101.
Quote:
Jack Hammer kaže: Pogledaj post
Potpuno siguran majne šaci.
Na RDS-u piše Yammat.
Cini mi se da je dijagnoza ozbiljnija od zabune ili dopune. Htio sam prosli tjedan komentirati istu stvar ali jednostavno ispustim pred vecer. Na 101 sam cuo Perozica kako upravo recitira navedeni Wham, Mi Ne Pustamo Samo... nego...

Sinkronizmi format radionice (cini se) osmisljavaju se iz iste centrale. Najave tipa, drugi vam pustaju od Cuneta Gojkovica, ovo i ovo, a mi pustamo i ovo! Yamnica dakle dejstvuje po istom naputku.

Izvrte pol minute opce slusanih stvari koje mozes na ama bas svakoj stanici cuti, a onda ih kompariraju kao da su zaduzili eter i otkrili novo nebesko tijelo. Prvo cuo Balenovu najavu a bome i neki dan na 101. Tipa mi ne pustamo od DM-a samo xxx, nego i uvrnutu ljubav. Ponovo neuroznanost radijske nekognitive.

Volio bih cuti objasnjenje tvoraca, vjerojatnije preuzimaca, kad sebi i drugima objasnjavaju smisao.


Quote:
werdas kaže: Pogledaj post
Preporuci danciju
Ime je registrirano, nemres imati tri Dancija


.
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 17:49   #964
Da li vama ovih dana Yammat radi preko stream-a? Meni već danima ne radi.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 12:46   #965
enigma je to. treba pozvat joy-division brexitovce na crystal methu da je razbiju.
na sajtovima nadrobe sve moguće i nemoguće zvizdarije, ali da negdje tutnu url-ove za striming - e to ne bi išlo.
mada sam i to vidio na nekom generičkom njemačkom radio-sajtu. stavili ljudi-roboti vlastite url-ove u tablicu za sve postaje kao u excelu i razbili enigmu.
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 16:55   #966
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Da li vama ovih dana Yammat radi preko stream-a? Meni već danima ne radi.
Nova adresa:
Kod:
192.240.102.133:12430
aragon6151 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 08:40   #967
Prošli tjedan milina slušati . Nema straha da će za pult doći Ivona Kovačević
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 07:06   #968
Svako jutro probam (i jutros sam : optimista: ) mozda ga ne bude, mozda je na skijanju, mozda se razbolil...
Ocajna sam, ovaj je horor i ne dolazi u obzir, 101 smara.
Kaj da slusam, kaj ?
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:19   #969
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
Svako jutro probam (i jutros sam : optimista: ) mozda ga ne bude, mozda je na skijanju, mozda se razbolil...
Ocajna sam, ovaj je horor i ne dolazi u obzir, 101 smara.
Kaj da slusam, kaj ?
Znam kaj onda ne.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 15:28   #970
Na fejsu pozivaju da se glasa za Šveca da dobije večernjakovu ružu a prije par godina ih je bila briga za to....

Zanimljiv zaokret poslovne politike i mogao bi reci okretanje nekoj novoj publici...
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 13:14   #971
slušam ovaj draaaaaajvvvvv i muka mi je od smsovog govora
pa jel on čuje samog sebe?
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 13:49   #972
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
slušam ovaj draaaaaajvvvvv i muka mi je od smsovog govora
pa jel on čuje samog sebe?
Paaaa, nis posebno se ne istice, pa me i ne smeta toliko, pisem jer ga danas po drugi put cujem kako vodi.

Interesantnija mi je Vazelinska najava, posebno naglasavanje "predprodukcije i tehnike" kako bi se "netko" osjecao jos vazniji

Nego, evo za tebe i Tascama, znam da volite radijske wallpapere. Werdasov omiljeni uz puno slobodnog mjesta da dodate sve ostale omiljene voditelje/ice sa slusanih vam stanica u 2017!


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 14:05   #973
Fali Ivona i Bilić

Nego da li njeni nestanak ovih nekoliko tjedana ima veze sa nekom novom shemom programa ili jednostavno je na "zasluženom" odmoru?


Nadam se da je ovo prvo,mada sumnjam.
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 15:22   #974
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
Paaaa, nis posebno se ne istice, pa me i ne smeta toliko, pisem jer ga danas po drugi put cujem kako vodi.

Interesantnija mi je Vazelinska najava, posebno naglasavanje "predprodukcije i tehnike" kako bi se "netko" osjecao jos vazniji

Nego, evo za tebe i Tascama, znam da volite radijske wallpapere. Werdasov omiljeni uz puno slobodnog mjesta da dodate sve ostale omiljene voditelje/ice sa slusanih vam stanica u 2017!


...
nije problem u onome kaj govori, nego kak govori... nije to za eter, nek napravi play listu i da nekom voditelju da odradi posao
žalosno je kako danas svatko može biti u eteru, u neka davna vremena obraćala se pažnja na dikciju, boju glasa, spikeri su išli na govorne vježbe

a to nabrajanje producenata i ostalih ti ide svaki put ipak smo si jako dobri i slavimo zajedno Majin rođendan u Danskoj i te spike...
(da me krivo ne shvatite, ne smeta me kaj su si frendovi, pa lijepo je i poželjno imati prijatelje, ali ovakvo veličanje lika i djela u eteru je malo previše)

na posteru sam prepoznala jedino Barbaru Kolar
zapravo za većinu voditelja nemam pojima kako izgledaju možda da ih vidim bili bi mi draži
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 15:23   #975
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Fali Ivona i Bilić

Nego da li njeni nestanak ovih nekoliko tjedana ima veze sa nekom novom shemom programa ili jednostavno je na "zasluženom" odmoru?


Nadam se da je ovo prvo,mada sumnjam.
nismo mi te sreće
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 10:17   #976
Ovo mi se jos nije desilo...da ne mogu na server jer je pun

http://i.imgur.com/h5FT2Kw.png

toliko o tome da ljudi zaobilaze yammat :P
__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.
myselF is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 11:46   #977
Quote:
sunce kaže: Pogledaj post
nismo mi te sreće
Pazi se, sve se prati, nemoj da se zameris krivim ljudima

Nego slusao Dinu prije Nove, te iz vedra neba uletio Prodanovic. Kaj on nema kompletnu emisiju? Ili su samo neku stvar pustili i koristili njegovu najavu prije stvari? U voznji malo slusas pa izadjes, pa slusas, pa male pauze napravis, ali Dino poceo i onda odjenom Prodanovic, da bi za tri minute ponovo Dino nastavio

Quote:
myselF kaže: Pogledaj post
Ovo mi se jos nije desilo...da ne mogu na server jer je pun

http://i.imgur.com/h5FT2Kw.png toliko o tome da ljudi zaobilaze yammat :P
Vila ce imati bal!

_
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:20   #978
Cak 1000 slusatelja i to na svijetskoj razini...zbilja su rasturili danas
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:55   #979
Pohvaljujem da imaju svoje vijesti. Iako potpuno nepotrebno svaki sat. Za one koji slušaju cijeli dan radio, to je toliko besmisleno slušati svaki sat. Debilno čak.

Bilić prenaporan, nisam htio odma kejnat i dao sam mu šansu od par tjedana. Nije mi legao nikako. Osim kaj dosta sprda Krimilana Bandića.
Jedva slušam izbor glazbe i spiku u eteru.

Najgore od svega: ČEDO PRODANOVIĆ KANCELARIJA. Sve pet debeli, imaš vulo i kupio si si hrpe dobrih albuma ali slušaj si ih doma. Užasno zamjeram yamatu kaj takvim likovima daje prostor koji si pokušavaju peglati imiđ u javnosti.
Za mene si i mnog druge đavolji odvjetnik, braniš sanadera i ostale gadove najgore vrste, i NISI mi i NEĆEŠ mi biti simpatičan taman da s mojom mamom i Nat King Coleom pjevaš na radiju.
Jako sam tužan i ljut kad ga cujem i odmah prebacujem radio stanicu na banovinu.
Znam da je to komercijala i da im je ušel s nekom lovom ali nemrem progutat.

Očekujem uskoro Sanadera da vodi politički talk show i možda mamića i ostale ljige u nekoj ulozi



Ukratko, još su mi ok ali idu silazno.
__________________
Nisam primjetio da mi se žena davi. Urlala je kao obično!
ludi_kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:58   #980
Ivona se vratila a sa njom i dosadna glazba...

srećom pa sa da ima znatno manje termina nego prije (ostao joj jedan mođo i dts).možda netko od nadležnih i čita forum
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.