Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2015., 17:54   #61
Quote:
Faul u napadu kaže: Pogledaj post
Točno!A jel znaš zašto su to radili?Zato jer bi im odlaskom Roka Lenija ponestalo materijala za zajebanciju.Pa tko uopće zadnjih godina Roka kao košarkaša shvaća ozbiljno?
Ne zajebavam te, imao je odlične brojke: http://web.legabasket.it/player/UKI-ROK-84/

12 koševa, 2 skoka i 5.6 asista, uz 48 % šuta za 2, 47 % za tricu i 100 % bacanja su sve samo ne za zajebanciju.

Na stranu činjenica da je talijanska liga ko stvorena za nabit brojke i dobro se prodat.
Tsigalko 11 is offline  
Old 01.01.2016., 11:59   #62
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Ne zajebavam te, imao je odlične brojke: http://web.legabasket.it/player/UKI-ROK-84/

12 koševa, 2 skoka i 5.6 asista, uz 48 % šuta za 2, 47 % za tricu i 100 % bacanja su sve samo ne za zajebanciju.

Na stranu činjenica da je talijanska liga ko stvorena za nabit brojke i dobro se prodat.
al zasto bi sibenik uzima nekog na njegovoj poziciji?
potrebnija je cetvorka npr
BonJovi1886 is offline  
Old 01.01.2016., 19:47   #63
Nemam pojma, iz Šibenika ne znam ni nabrojat više od 2 igrača, a kamoli šta više.
Tsigalko 11 is offline  
Old 01.01.2016., 23:22   #64
Quote:
BonJovi1886 kaže: Pogledaj post
al zasto bi sibenik uzima nekog na njegovoj poziciji?
potrebnija je cetvorka npr
zato kaj je roko za klasu bolji od bilo kojeg igraca a1 lige. kaj za klasu, za 5!

ne vjerujem da bi roko dosel igrati, ili bolje receno haklati po pasnjacima a1 lige. on jos more igrati vani, i zaradati lovu koju mu sibenik ni u snu nemre dati.
__________________
Zivjeti je vrlo nezdravo. Tko zivi, taj umire.
igi13 is online now  
Old 02.01.2016., 12:49   #65
Quote:
igi13 kaže: Pogledaj post
zato kaj je roko za klasu bolji od bilo kojeg igraca a1 lige. kaj za klasu, za 5!

ne vjerujem da bi roko dosel igrati, ili bolje receno haklati po pasnjacima a1 lige. on jos more igrati vani, i zaradati lovu koju mu sibenik ni u snu nemre dati.
to stoji, ali zasto uzimat pleja kad imas najboljeg asistenta lige, koji je sigurno vise nego dostojan za a1 ligu, a tricu i cetvorku krpas malo teze..

EDIT:

@Tsigalko: ja ih znam sve pa zato i kazem haha
BonJovi1886 is offline  
Old 05.01.2016., 14:50   #66
http://crosarka.com/hrvatska-muska-k...e-mrave-126746

Zagreb doveo Vrbanca.
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 08.01.2016., 15:38   #67
Sutra kreće nastavak prvenstva, ali uhljebljena gamad je još uvijek na odmoru, pa se ne znaju satnice. HKS
Chiro is offline  
Old 08.01.2016., 18:44   #68
Quote:
Chiro kaže: Pogledaj post
Sutra kreće nastavak prvenstva, ali uhljebljena gamad je još uvijek na odmoru, pa se ne znaju satnice. HKS
pljus pljus
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 09.01.2016., 02:45   #69
Ovo bojkotišemo, samo stats.stilu.net :
Chiro is offline  
Old 09.01.2016., 14:28   #70
Danas u 5 HRT4 Alkar - Šibenka
feanor16 is online now  
Old 09.01.2016., 21:38   #71
GKK dobio Alkara u gostima i tako si praktički osigurao Ligu za prvaka zajedno s Kvarnerom. Alkara bi ovaj poraz mogao jako skupo koštati.
Luyindula is online now  
Old 10.01.2016., 00:23   #72
Kvarner se poigrao s Goricom, vec pocetkom 2 četvrtine je sve bilo gotovo, igraci Gorice jos na godisnjem a Kvarneru je sve ulazilo, Marinelli opet idominirao
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 10.01.2016., 11:56   #73
Stari (82) mi je vec 6 mj smjesten u stacionaru jednog doma umirovljenika.Nije neki kosarkaski strucnjak pa ne treba zdravo za gotovo uzeti ovo kaj mi je ujutro rekao:"Si gledal Alkar-Sibenik?Koja je to sprdacina od kosarke!"
Faul u napadu is offline  
Old 10.01.2016., 13:30   #74
Sam pomak je da ljudi otkrivaju čari A1 lige i da znaju nabrojati dva kluba koji ju igraju

Poslano sa mog Lenovo Z2 koristeći Tapatalk
Ferdibrand is offline  
Old 17.01.2016., 01:18   #75
Sta je to bilo danas, Sibenik bacio sve karte na sut iz vana a forte bi im treba biti ispod kosa?!

Gledao.netko, ja bio na Ciboni pa sam.nazalost propustio.
Kakav je bio Paolo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 17.01.2016., 08:44   #76
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Sta je to bilo danas, Sibenik bacio sve karte na sut iz vana a forte bi im treba biti ispod kosa?!

Gledao.netko, ja bio na Ciboni pa sam.nazalost propustio.
Kakav je bio Paolo
Marinelli ok nista posebno bas, ali Veljacic razvalia
Forte im je ispod kosa iskljucivo radi Krajine kojeg danas u najmanju ruku nije islo a trica ih je isla odlicno na pocetku i imali su dobar protok lopte pa je uvik bia slobodan igrac
BonJovi1886 is offline  
Old 17.01.2016., 09:17   #77
Gledljiva tekma u Šibeniku.

Marinelli?Očekivao sam više od malog.Nekak mu fali mladosti i živosti.Igra više poput nekog veterana.
Faul u napadu is offline  
Old 17.01.2016., 11:59   #78
Da, dobra je bila utakmica. Malo sam se teško snalazio jer mi je većina igrača slabo poznata, gledao sam bez tona i simultano pratio zbivanja u Premiershipu na SK kanalima
Marinelli nije bio loš, no nije ni blistao. Koliko sam uspio ubrati, Veljačić više igra playa pa je malo nestandardna postava čim su obojica u petorci.
Prva četvrtina revija trica, kasnije se igra ipak "unormalila"
Kod Šibenke je također bolje igrala vanjska linija, posebno mali Badžim i Bašić.
feanor16 is online now  
Old 17.01.2016., 13:07   #79
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post
Da, dobra je bila utakmica. Malo sam se teško snalazio jer mi je većina igrača slabo poznata, gledao sam bez tona i simultano pratio zbivanja u Premiershipu na SK kanalima
Marinelli nije bio loš, no nije ni blistao. Koliko sam uspio ubrati, Veljačić više igra playa pa je malo nestandardna postava čim su obojica u petorci.
Prva četvrtina revija trica, kasnije se igra ipak "unormalila"
Kod Šibenke je također bolje igrala vanjska linija, posebno mali Badžim i Bašić.
Mislim da Veljačić najplastičnije pokazuje kakva nam ja A1(i u kojoj je hakler Marić jedan od najboljih/najraznovrsnijih
igrača)Dečku svaka čast,ali....A kaj se Špralje tiče,taj je viši kad stoji nego kad pokušava skokom zabiti zicer....

......ali da ne bi ispalo da samo pljujem,jučerašnja tekma je bila sasvim ok.
Faul u napadu is offline  
Old 20.01.2016., 23:33   #80
Jole dao pedalu Milačiću, Velić novi (stari) trener. Stavit šator i naplaćivat upad.
Chiro is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.