Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 21:10   #161
La Candidata je bila flop zapravo. Ako su stvari u 17, 19 i 20h gledanije, a bile su, to je flop. Nažalost.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:16   #162
Šuška se , šuška . Ali vidjet ćemo da li će doći do realizacije .

http://www.radioformula.com.mx/notas...2269&idFC=2017

Rekao sam već , jedini uvjet da li će se uopće razmišljati , jesu nagrade koje je dobila .


Za to vrijeme , ovima na Univisionu se živo fućka za sve . Nakon MDA , La Candidata također ide na Unimas . Ali dobro je , da imaju La Piloto , koja je valjda dobrano smanjila gledanost koju je ostavila ECDLP .

https://www.youtube.com/watch?v=DTJe4S5VJXQ
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 00:07   #163
Taman sam pogleda zadnju epizodu, odlična serija! Nešto drugačije, više su mi dosadile televisine koje završavaju sa vjenčanjem i živili su sretno do kraja života!

Kraj je odličan, a bilo bi još bolje da se onaj avion sa Alonsom i ekipom srušia.
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 12:28   #164
Ja sam je gledala kako se prikazivala... mogla bih baš ponovit sad kad je krenilo kišno i hladnije vrijeme dok joj se nova serija razbukta...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2019., 22:01   #165
giselle me odusevila s 5 epizoda Cune da sam je malo guglio pa se odlucio da pogledam sljedece njene 2 novele... ovu izabrao prvu jer ima manje epizoda

nisam pretjerani fan politika tematike i slicno al frend kaze da je dobra novela... pa hajde da vidimo....

odgledao prvih 5 epizoda... ne kuzin bas jos ko je ko dosta mi je slicnih glumaca i likova pa se gubim xD... al bas je lipo vidit Suzy nakon toliko godina i Silvy ofc

radnja dosta initrigantna i zanimljiva... nez jos samo kako ce mi se victor snac kao protagonist al budemo vidjeli

helena rojo i nailea mi odlicno izgledaju ovde
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2019., 12:59   #166
dosao do 10

pretpostavljam da i serija nema neku big radnju vec se sve vrti oko politike i politickih igrica - al za sada mi je ok... ne kuzim samo kako cecilia kao prostitutka se odjednom razumi u politiku, al ionako nije na nekoj velikoj funkciji...

pretpostavljan da ce se regina i cecilia kandidirat za predsjednika ili sta vec i da ce onda krenit igra i korupcija

nailea bas ima opaljen i zanimljiv lik na onom kockanju je bila legendarna..
oboje klinaca su mi za sada ok i cini se da ce i oni ljubovat

dosta poznatih lica i jako dobro glume xD... jos im imena bas nisam popamtio
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2019., 11:10   #167
Caer en Tentacion mi je bila daleko bolja.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2019., 14:48   #168
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Caer en Tentacion mi je bila daleko bolja.
nju cu nakon ove nadam se da je dobra
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2019., 03:37   #169
brate mili ovaj emiliano hebe kad god stigne... i po mogucnosti kurve šokalo me kad mu onaj frend rekao da je zaljubljen u njega pa se ubio

ximena mi je bas odlican lik dosta realan i za sada dobro odglumljen... jedva cekam da se spanđa s emilianom...

kako se tatica rijesio one kurve odma umorstvo - nema tu puno filozofije

alonso koristi emiliana da najavi svoju kandidaturu...izgleda da ce se ipak regina onda borit kontra muža odgledao do 16. epizode...
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2019., 16:02   #170
i dalje sporo radnja ide...al valjda je to tako u politici
omar mi je teska od lika... sta radi zeni...nisu jebene istine... a i ona je glupa ko qrac... suti i trpi umisto da ga prijavi...

alonso je isti cacin sin samo sto jos nije poceo tuci... divim se silviji sta je snimala onakvu scenu sexa a njim meni se zeludac skoro digao...

teresa pre zabavav lik scene u kockarnici su hilarious... plakao sam od smijeha... bome i ona se potrudila da bude sama u krevetu... ignacio je jos jedna ljiga u nizu u ovoj noveli...

imam feeling da je dosta bacena tema feminizma u ovoj noveli... muskarci su prikazani kao svinje i olos dok su zenske za sada vise zrtve i potlacene...

victor mi nazalost i dalje nije uvjerio kao gerardo... dosao do 21. epizode
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2019., 18:00   #171
Kolega @Apolon - vidim da uživate .
Neću vam ništa spojlati .
Samo u vezi Victora Gonzaleza . Bilo je rečeno tada da je ova produkcija bila i previše skupa , pa je on uzet zato jer je bio dosta jeftin .
To je bilo ono doba kada je Azteca prestala snimati novele , pa su glumci koji su došli otamo bili dosta manje plaćeni nego ovi sa Televise .
Nije bila pogreška u castu , jer Giselle rijetko kad pogriješi sa protagonistima , nego su bili u pitanju troškovi .
A šta ćeš .
Mada sve što znamo o Victoru Gonzalezu i njegovim glumačkim mogućnostima , mislim da je bilo i više nego pristojno .
Giselle i Morales su izvukli maximum iz njega .


A i sama Giselle je na dodjeli Premios TVYNovelas kada je primala nagradu ili za telenovelu ili reparto ( sad se ne mogu sjetiti točno ) zahvalila Televisi što je primila glumce sa Aztece tada i dala im mogućnost da se zaposle i da glume u telenovelama . Nešto u tom smislu .
Postoji video sa dodjele na YT . Može se naći .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2019., 22:25   #172
Quote:
dosao do 21. epizode
ja ti preporučujem da tu staneš i prebaciš se na Caer en Tentacion koja je tisuću puta bolja od La Candidate.

meni je ova serija bila jedan veliki davež.

ajoj, entrada i pjesma za Caer en Tentacion.
Paperlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2019., 23:24   #173
Quote:
Paperlight kaže: Pogledaj post
ja ti preporučujem da tu staneš i prebaciš se na Caer en Tentacion koja je tisuću puta bolja od La Candidate.
Neeee, ne volim ja ne dovršavat novele (ma koliko god one loše bile, s tim da mi ova uopće nije loša - dapače, odlična mi je). A Caer mi je svakako na rasporedu gledanja nakon ove

Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Kolega @Apolon - vidim da uživate .
Neću vam ništa spojlati .
Moram ti reć da sam šokiran samim sobom da uživam s obzirom da je serija dosta monotona (tj sve se vrti oko politike i nadmudrivanja oko kandidature za predsjednika) ... al drži mi serija pažnju itekako... likovi su mi jednostavno toliko realni i životni da mi je to dodatni plus seriji svakako...

Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Samo u vezi Victora Gonzaleza . Bilo je rečeno tada da je ova produkcija bila i previše skupa , pa je on uzet zato jer je bio dosta jeftin .
To je bilo ono doba kada je Azteca prestala snimati novele , pa su glumci koji su došli otamo bili dosta manje plaćeni nego ovi sa Televise .
Nije bila pogreška u castu , jer Giselle rijetko kad pogriješi sa protagonistima , nego su bili u pitanju troškovi .
A šta ćeš .
Mada sve što znamo o Victoru Gonzalezu i njegovim glumačkim mogućnostima , mislim da je bilo i više nego pristojno .
Giselle i Morales su izvukli maximum iz njega .

Moj problem kod Victora je što sam ga gledao jako jako davno (a još mi je urezan u sjećanju i to oba puta kao vrhunski negativac) i još se ne mogu prešaltat na činjenicu da je ovde skoro dobar ka tratinčica a bude se to možda i s vremenon promijenilo...
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2019., 11:06   #174
Quote:
Paperlight kaže: Pogledaj post

ajoj, entrada i pjesma za Caer en Tentacion.
CET je baš jedno malo remek djelo.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2019., 13:24   #175
dosao do 26.

pojavila se laishaaa nadam se samo da nece brzo skoncat ka i tva

alonso najavio kandidaturu sinek i zenica iza njega dok on obecava i laze samo da prikupi sto vise glasaca (na sto li me je to podsjetilo )

regina skoro exposala ceciliu kao prostitutku nadam se da ce se cecy izvuc iz ovoga... onaj njen novinarcic i ona su mi bas spaljen par

sex gerarda i terese wooow giselle...wooow... nije da se sta vidilo - al svejedno jako dobro napravljeno... prvo blowjob pa onda hardcore na stolici i jos ih snimalo hahahaha

mario je gad nad gadovima baretto je jebeno fenomenalan
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2019., 14:33   #176
Quote:
Neeee, ne volim ja ne dovršavat novele (ma koliko god one loše bile, s tim da mi ova uopće nije loša - dapače, odlična mi je). A Caer mi je svakako na rasporedu gledanja nakon ove


neću ništa spojlat, ali kada počneš gledati Caer en Tentacion, nemoj upasti u kušnju da čitaš spoilere.
kada pogledaš seriju do kraja, bit će ti drago što nisi.

moram samo reći da je tu Silvia Navarro glumila

malo sam otišao u off-topic, ali ako jako voliš Navarro, nakon CET si pogledaj Amor Bravio, ako već nisi. Producentica nije Giselle Gonzales, ali je telenovela masterpiece.
na HRTu je bila dva puta.
Paperlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2019., 00:40   #177
Quote:
Paperlight kaže: Pogledaj post


neću ništa spojlat, ali kada počneš gledati Caer en Tentacion, nemoj upasti u kušnju da čitaš spoilere.
kada pogledaš seriju do kraja, bit će ti drago što nisi.
neću neću, ja ti ni sadržaj više ne čitam - ubije mi čar gledanja..a i izbjegavam nekolicinu ovdje za koje znam da im je gušt zaspojlat ljudima držim se provjerenih kolega
Quote:
Paperlight kaže: Pogledaj post
malo sam otišao u off-topic, ali ako jako voliš Navarro, nakon CET si pogledaj Amor Bravio, ako već nisi. Producentica nije Giselle Gonzales, ali je telenovela masterpiece.
na HRTu je bila dva puta.
gledao sam to kad je bilo na TV... jao što mi je Letitia tu bila ufff ...super novela slažem se...

a sada malo van offa:
pogledao do 31

kako ih cecy sve zajebaje hihihih...novela mi je baš guilty pleasure...nema nekakvih masterevil negativaca...više su tu spletke, igrice i kalkulacije kako koga sjebat

kako je cecy natjerala alonsa u preljub pred reginom...maestralno... i kako zavodi sina joj koja kraljica...

omar je i dalje gnjusoba i to maestralna... ovaj put je i zaštitar najebo xD...

baš me zanima oće li mario uspjet u naumu da ubije svoju ženu

teresa je malo otišla saaajko... ona scena kada se pojavi na zadnjem sjedištu gerardovog auta s pištoljem je bila fantastična...
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2019., 12:14   #178
dosao do 36.

malo se zakuhalo... evo ce i regina najavit kandidaturu... samo neznam koliko joj je pametno u don maria trazit pomoc je da joj je caca, al svejedno xD...

cek cek cek - sad bas razmisljam (cecilia i emiliano ) sta mu ona nije jebena tetka whaaaat... nisan uopce prije razmisljao o tome...

u gisellice nema tabua za godine...bogami scena sexa ignacia i terese svaka cast, al isto bi da radje nisam morao gledat

dok je scena regine i gerarda bila poslastica

ne mogu vam opisat koliko mi je ljigav lik omara...al ono... tipicno musko iz pecinskog doba zivota
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2019., 14:12   #179
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
neću neću, ja ti ni sadržaj više ne čitam - ubije mi čar gledanja.
veselim se čitanju tvojih dojmova kada počneš s gledanjem CETa.

baci oko na Godoya. odmah ti je u prvoj epizodi.
Paperlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2019., 19:58   #180
Quote:
Paperlight kaže: Pogledaj post
veselim se čitanju tvojih dojmova kada počneš s gledanjem CETa.

baci oko na Godoya. odmah ti je u prvoj epizodi...
budem budem...

on:
odgledao do 41...

regina nikako da skupi muda i kandidira se..arghhh... previse ju manipuliraju sa sinom...a i sami sin je zesci idiot... cecy ga vrti oko malog prsta...

robles mi je super u ovoj ulozi...iako mi je presmijeh kako je giselle jednostavno odlucila da ce u ovoj noveli rojo nit s mlađahnim tipom

don mario ubija kako covjek s lakocom glumi to nisu istine... polako je i njemu doslo do glave da je cecy opasnost za sve...

alonso mi je bija prejak kad je reka kako mu je kompletan tim oko njega niskoristi...ova ovisnica o kokainu...sin o kurvama..itd itd

teresa trudna standardni klisej koji mi se uopce ovde ne uklapa... no dobro... pretpostavljam da nece previse forsirat s tim i vjerojatno ce ignacio bit caca...

moram pohvalit marthu juliu zena izgleda bomba i pol, a mislim da nije bas mlada steta sta nema neki vecu ulogu u noveli...
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.