Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2016., 23:45   #21
Quote:
stefandelic kaže: Pogledaj post
Pa studiram povjest, u pravu si nema puno cura, al inace mogu reci da se vecinom sa curama druzim, al sve prijateljice ni jedna nesto vise. Pa mislim malo teretanu kad budem vremena imao.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Na Filozofskom nema puno cura?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:47   #22
Ja mislim da su naočale najmanji problem.
Problem je "pre prijateljska" priča, treba zvati malo na kavu, kino, šetnju. Sad kad mrvu zahladi, pozoveš u šetnju, njoj bude hladno, pa ju malo zagrliš da joj bude manje hladno i vidiš kako diše
Možda se privije uz tebe, možda te odgurne. Možda kaže " ti si mi samo prijatelj".
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:54   #23
Pa ono pricamo o svemu, al ne ubacujem te provokacije i ne grlim nikako te cure, a obicno ih zovem na kafu i vecina prihvati, a u kino nisam nikad. A na naocale sam navikao, svi mi kazu fa mi ljepse stoje naocale 😉 a dobro ima cura na njemackom i komunikologiji ali ih ne poznajem

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:54   #24
Bas me zanima koliko je njih pozva vanka
Čini mi se da se s njima druzi samo na predavanjima
Skyler09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:58   #25
Na koji način pokažeš curi da ti je napeta?
Skyler09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:00   #26
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su naočale najmanji problem.
Problem je "pre prijateljska" priča, treba zvati malo na kavu, kino, šetnju. .
Tebi možda naočale nisu problem, ali autor ne traži dečka vec curu...
Cheetahs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:04   #27
Pa sa faxa do sada ni jednu, al imam par koje znam odavno, i imam sa posla isto kolegice (studentice) a to da je zagrlim kad joj je hladno malo sam sramezljiviji, ono stah odbijanja

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:06   #28
A i na drustvenim mrezama javim se nekoj a onda pocnu oni kratki odgovori

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:11   #29
Quote:
Cheetahs kaže: Pogledaj post
Tebi možda naočale nisu problem, ali autor ne traži dečka vec curu...
I dečki s naočalama imaju cure. I aktivni su u krevetu, jel.

Quote:
stefandelic kaže: Pogledaj post
A i na drustvenim mrezama javim se nekoj a onda pocnu oni kratki odgovori

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Beš društvene mreže. Ideš li što van. Onako iza ponoći. Disko, koncert, alkohol i to.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:13   #30
Na društvenim mrežama veliku ulogu igra izgled. I samo izgled. Mislim da je bolje da curama prilazis uživo. Tj da možda pozoves neku kolegicu s faksa,posla na piće navečer. Gle, najgore sta se može desiti je da kaže NE. Normalno je da ce te neka i odbit. Al nećeš znat dok ne pokušaš.
Sramežljivost je dobra samo u maloj mjeri.
Skyler09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:18   #31
Pa dobro ti si i reko da nije do izgleda. Pa to i jeste najgore sto moze biti je ne, a prije sam se stidio pricati sa curama ikako, sada sam se i popravio samo me taj visi nivo muci

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:34   #32
Aj sad na stranu faks i naočale i teretana i šetnje.... reci ti meni jel ti šta popiješ? Jel ideš van s ekipom? Imate kakve tulume vikendom? Jel izlaziš s ekipom s faksa ili s par likova s kojima si odrastao?

Kako se opuštaš? Koji ti je ispušni ventil? Hobi neki?
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:35   #33
Quote:
stefandelic kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Prvo ako je bila nekad ova tema preusmjerite je.
E sad da predjem na problem. Imam 20 godina, ubrzo ce mi 21. Imao sam dvije nikakve veze u kojima se ni poljubio nisam, sve me smatraju prijateljem a ni jedna nece samnom, u cemu grijesim, jel izgled? Evo i slika http://www.igreklik.com/slike/viewer...9975133201.jpg koliko ja znam imam finu pricu doduse malo sam ozbiljan, al stvarno ne znam. Ako mozete pomozite.
Po izgledu tipičan nice guy. Vrlo vjerojatno ti fali agresivnosti i asertivnosti, umjerene drskosti, vjerojatno ne znaš reći "ne", itd.. ako sam u pravu onda trebaš na tome poraditi.. a praktično sam siguran da jesam (ne iz izgleda nego iz opisa).
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:35   #34
Nema veze kako izgledaš, više ti je to do godina. Eno guglaj Plenkovićevu suprugu. Vjerujem da se taj nije poljubio do tridesete.
Teretana nije loše razmišljanje ali posjećuj je radi sebe, a ne da bi se svidio ženskom spolu, to mi je najgluplji razlog ikad za bavljenje "sportom".

Zašto si odabrao studirati povijest?
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:40   #35
Iskreno ne izlazim puno, a kada izadjem izadjem sa drugom i jos njegivih par prijatelja, a i popijem vala, @coldplug e opisao si me pravo, bas sam takav, al kako to da promjenim ne znam. Hobi mi je voznja biciklom, znam preci 10-ak kilometara kad imam vremena. Studij povjesti sam odabrao jer mi se svidja, uvjek me je to zanimalo.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:41   #36
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
I dečki s naočalama imaju cure. I aktivni su u krevetu, jel.
Ovaj nije, jel.

Stefandelic, uopće ne uzimaj za ozbiljno ove koji ti pišu da moraš mijenjati spiku bla,bla, a kamoli da bi išao iz čista mira grliti curu kako ti savjetuje Zbunjeni. Tvoj glavni problem je izgled (stavi leće, promijeni frizuru itd...) prijateljska priča je ok.
Cheetahs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:45   #37
Pa to za naocale ne znam, svi mi kazu da sam ljepsi sa naocalima, bez njih bas cudno izgledam, za frizuru kosa mi je gusta i cickava ne moze gore pa nekako uspjevam napraviti i fino izgleda

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 00:57   #38
Pa izgled uopće nije toliki problem. Eto možeš nabaviti moderniji okvir ako ne želiš nosit lece, krenut u Gym ako ti to želiš radi sebe,a ne da bi se svidio curama, prominit friz,... Možes sve to..... Ali kako to rjesava problem di ti ne znaš pokazat curi da ti se svida, odvest to na visi level?
I da ti nakon promjene izgleda cure magično padaju u krilo ti opet ne bi zna sta s njima. I opet si na istom mistu.
Skyler09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 01:07   #39
Quote:
stefandelic kaže: Pogledaj post
Iskreno ne izlazim puno, a kada izadjem izadjem sa drugom i jos njegivih par prijatelja, a i popijem vala, @coldplug e opisao si me pravo, bas sam takav, al kako to da promjenim ne znam. Hobi mi je voznja biciklom, znam preci 10-ak kilometara kad imam vremena. Studij povjesti sam odabrao jer mi se svidja, uvjek me je to zanimalo.

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
Jel ti tvoji drugovi prilaze curama, komunicirate li s curama vani, ili smao gledat svoju čašu i pogledavate prema njima?
10km bajkom je za babe, pa ja sam sa 14god na starom ROG-u bez brzina prelazio 30km.

Quote:
Cheetahs kaže: Pogledaj post
Ovaj nije, jel.

Stefandelic, uopće ne uzimaj za ozbiljno ove koji ti pišu da moraš mijenjati spiku bla,bla, a kamoli da bi išao iz čista mira grliti curu kako ti savjetuje Zbunjeni. Tvoj glavni problem je izgled (stavi leće, promijeni frizuru itd...) prijateljska priča je ok.
kakav jebeni izgled.
ja znam oku ugodne dečke koji nemaju curu (nisu nikad ni imali) i one malo manje oku ugodne, koji imaju cure. al imaju MUDA da priđu curi. Pitaju za broj/ples/šetnju na mjesečini.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 01:12   #40
E pa i ja smatram da je problem najveci sto ne znam odvesti to na veci level, al ne znam kako pa i nisu samo stoje za stolom, cugaju pivo, a ne znam gdje da curi odjednom pridjem u sred kluba

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.