Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2016., 23:52   #21
Finalni zaključak: izbjegavanje kontakta očima znači da žena uopće nije zainteresirana i da pokušava izbjeći ikakvu romantičnu konfrontaciju.

Mislim da isto vrijedi i za muške...
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 02:40   #22
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Jel to onaj "luđački" pogled u očima? Ili mu pica viri iz očiju od nejebice?
Jedna frendica mi je rekla da je bila na dejtu s likom koji ju je gledao ko Norman Bates. Nikad se više nisu vidjeli...

Norman Bates efekt svakako nije poželjan.


Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Finalni zaključak: izbjegavanje kontakta očima znači da žena uopće nije zainteresirana i da pokušava izbjeći ikakvu romantičnu konfrontaciju.

Mislim da isto vrijedi i za muške...

Mensečini, da je žena indiferentna ili nezainteresirana, da joj ne bi bio nikakav problem gledati te ravno u oči i pritom još i neopterećeno brbljati.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 10:10   #23
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Mensečini, da je žena indiferentna ili nezainteresirana, da joj ne bi bio nikakav problem gledati te ravno u oči i pritom još i neopterećeno brbljati.
Ne, nije baš istina. Često puta je ljudima teže gledati u oči osobu koja im se sviđa i/ili prema kojoj osjećaju privlačnost. Nikakav mi je problem gledati u oči bilo koga, ali kad naiđem na The čovjeka onda je to drugačije. Dogodi mi se, pri kontaktu očima, da me u nekom trenutku lupi mala sramežljivost ili me njegov pogled previše "razgoličuje" ili dođe trenutak da je preintenzivno pa moram malo skrenuti pogled i opet ga vratiti.


Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 12:44   #24
Lady Tila, e, to sam i sama htjela reci. Bit ce da recenicu nisam dobro slozila.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 13:28   #25
Dobro si ju sročila samo ju ja jesam dobro pročitala Uglavnom slažem se s tobom.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 18:15   #26
A ja pak imam problem da ako moje oci snime nesto lijepo one nebu prestale gledati u to jer jednostavno mi je to lijepo i poluditis,mozak ne radi i nemam kontrolu nad ocima

A sta cu,izazivam neugodnost tim nacinom ali drugaciji nemam niti ne znam,osim ak se ne pojavi neka muha ili komarac na putu izmedju mojih ociju i njezine ljepote pa krenem u lov na tu zivotinjicu jer me ometa u pogledu!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 18:29   #27
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
A ja pak imam problem da ako moje oci snime nesto lijepo one nebu prestale gledati u to jer jednostavno mi je to lijepo i poluditis,mozak ne radi i nemam kontrolu nad ocima
Ti znaš da žene baš i ne vole kada im cijelo vrijeme samo zuriš u sise?
Da, kul su sise, al onak, nije baš pristojno, posebice ako se tek upoznajete, mislim pa valjda se možeš kontrolirati. Tako možeš ostaviti jako loše sliku o sebi
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 18:35   #28
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ne, nije baš istina. Često puta je ljudima teže gledati u oči osobu koja im se sviđa i/ili prema kojoj osjećaju privlačnost. Nikakav mi je problem gledati u oči bilo koga, ali kad naiđem na The čovjeka onda je to drugačije. Dogodi mi se, pri kontaktu očima, da me u nekom trenutku lupi mala sramežljivost ili me njegov pogled previše "razgoličuje" ili dođe trenutak da je preintenzivno pa moram malo skrenuti pogled i opet ga vratiti.


Via Tapatalk
Tako sam i ja reagirala. Dok nije naisao THE ON. Tek tad shvatis da ga mozes i zelis gledati. Ravno u oci. U dusu. Jer zelis da te vidi, zelis da te gleda i u pogledu procita da je THE.
__________________
Zar nije divno kad naidje netko i ucini nas "slabima"? To ne znaci da nismo jaki nego da smo zivi.
vrludava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 18:46   #29
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Ti znaš da žene baš i ne vole kada im cijelo vrijeme samo zuriš u sise?
Da, kul su sise, al onak, nije baš pristojno, posebice ako se tek upoznajete, mislim pa valjda se možeš kontrolirati. Tako možeš ostaviti jako loše sliku o sebi


Ponekad od silnog gledanja te osobe u lice,u oci,ne primjetim ni cice ni guzicu ni noge ni opcito cijelo tijelo,jednostavno su mi oci gore,a otac me naucio da nije pristojno prvo zuriti u cice il guzice vec da pogled u oci je pogled koji osvaja!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 19:30   #30
Quote:
vrludava kaže: Pogledaj post
Tako sam i ja reagirala. Dok nije naisao THE ON. Tek tad shvatis da ga mozes i zelis gledati. Ravno u oci. U dusu. Jer zelis da te vidi, zelis da te gleda i u pogledu procita da je THE.
Istina, i želim ga gledati i želim da on mene gleda. Al dođe neka sekunda pa malo spustiš pogled i opet vratiš.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 19:32   #31
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post


Ponekad od silnog gledanja te osobe u lice,u oci,ne primjetim ni cice ni guzicu ni noge ni opcito cijelo tijelo,jednostavno su mi oci gore,a otac me naucio da nije pristojno prvo zuriti u cice il guzice vec da pogled u oci je pogled koji osvaja!
Pogled u grudi je ko pogled u sunce. Samo na brzinu i kad ona ne gleda.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!

Zadnje uređivanje Lady_Tila : 22.12.2016. at 20:40.
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 20:13   #32
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Pogled u grudi je ko pogled u sunce. Samo na brzinu i kad ona ne gleda.

Via Tapatalk
Pa realno,ponekad poletim i na taj nacin
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 20:17   #33
Ja kad gledam u oči žensku koja me seksualno napaljuje se moram totalno skulirat kako bi zadržao smirenost prilikom te očne komunikacije. Strah me da sve vidi u meni. Krenem se preznojavat,trest. Brzo tražim priliku za bjeg i odmak od uzajamnog pogleda.Strašno nekaj!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 20:42   #34
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Strah me da sve vidi u meni.
I treba se vidjeti


Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 20:45   #35
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
I treba se vidjeti
Ma znam ali sam sramežljiv i kočim se maksimalno. Užas živi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:04   #36
Naslov kaže - kontakt očima, što, kako i zašto uopće.
Stvarno da se pomalo zapitaš.

Zaključila sam što i kako, ovaj kako dio je bio najlaganiji, no zašto?

I dalje se držim one da se najbolje ne gledat bar jedno mjesec dana jer suprotno pokazuje površnost
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 09:42   #37
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
I dalje se držim one da se najbolje ne gledat bar jedno mjesec dana jer suprotno pokazuje površnost
Baš tako. Ne želimo valjda da drugi misle da smo lagane šuše, pa da svakog gledamo u oči, jel tak?


O cicama, u starom kvartu je bila jedna žena s ooogroomnim cicama, i kad sam je upoznao, prvih susret-dva, oči su mi same, valjda gravitacijom povučene padale na njen dekolte. Žena je ok, vidjela je da je to jednostavno jače od mene, pa bi se tu i tamo mrvicu isprsila, ako sam je predugo gledao u oči..
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 11:28   #38
Quote:
Jar-jar kaže: Pogledaj post
Baš tako. Ne želimo valjda da drugi misle da smo lagane šuše, pa da svakog gledamo u oči, jel tak?


O cicama, u starom kvartu je bila jedna žena s ooogroomnim cicama, i kad sam je upoznao, prvih susret-dva, oči su mi same, valjda gravitacijom povučene padale na njen dekolte. Žena je ok, vidjela je da je to jednostavno jače od mene, pa bi se tu i tamo mrvicu isprsila, ako sam je predugo gledao u oči..


:klap: Predobro!
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 12:56   #39
Izbjegavam bilo kakav kontakt očima sa strancima, po cijenu života.
Izričito mi smeta.
Nije mi uopće jasno kako to podnosite.
__________________
Hoping for a nuclear holocaust since 1991.
Iceman1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 12:59   #40
Quote:
Iceman1991 kaže: Pogledaj post
Izbjegavam bilo kakav kontakt očima sa strancima, po cijenu života.
Izričito mi smeta.
Nije mi uopće jasno kako to podnosite.
A zašto ti smeta?
Mislim, na koji način ti smeta?
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.