Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2016., 00:29   #1
Thumbs up Sobranie ponovo u Hrvatskoj(recenzija)+info za nove PM-ove kutijice

Vratile su nam se Sobranie,ali u nesto drugacijem izdanju.
Ovaj puta dolaze u dvije verzije Gold i Black(ne Russian 100's,nego samo Black).
Kada sam vidio kupio sam po dvije kutije od svake verzije i isprobao,s tim da kod Gold verzije je kutija nesto drugacijeg dizajna nego u drugim zemljama(nema na sebi onaj blago fancy pisanim slovima napisano Gold).
I napokon da ih otvorim,u kutijici se nalazi 20 kom.Prvo sto sam primjetio je da imaju Flow filter(kao Lucky) i da je on bijele boje u oba slucaja,i Black i Gold,i jedina je razlika sto je linija na rubu filtera kod Golda zlatne a kod Blacka crvene boje.Ali sve to nije toliko ni bitno,koliko je bitan sam proizvod,pa da ga probamo...:
1.Gold:Po meni preslab okus opcenito(u rangu sa Chesterfield Crown Blue),ali zato nakon njih ostaje dosta neobican,ali ne i neugodan aftertaste.Dobra cigareta za ljude koji vole slabije cigarete(nisam od takvih),ali svakako preporuka.
2.Black:Ugodan okus,dobre jacine,koji blago vuce na onu(meni drazu) verziju Black Russian,vjerovatno se i radi o slicnom duhanu i sastavu,malo neobican okus stvara Flow filter,ili je to samo meni posto do sada nisam koristio nista sa njim...Neznam,ali nema veze.Ugodan aftertaste koji cak traje i malo duze od ocekivanog,ali ipak nazalost bez onog blago metalnog takta po kojem su Black Russian bile prepoznatljive.Svakako najbolje cigare koje se trenutno mogu kupiti kod nas su ove,sa svojim jedinstvenim okusom.
Sto se tice dima u zatvorenom prostoru,i ovdje-ugodno iznenadenje,ne osjete se pretjerano ni jedna ni druga vrsta i ne stvaraju(u normalnim kolicinama) onaj efekt "oblaka dima" u prostoru.

I za kraj informacija-Phillip Morris je poceo u Hrvatskoj svoje proizvode pakovati u nove kutijice sa onim tzv.groznim slikama ,ostali za sada jos nisu.Tako da se ne iznenadite ako kupite kutiju npr.Marlbora ili Chesterfielda i na njoj vidite vidite neku glupu sliku.I nije mi jasno zasto se ovo forsira kod nas a recimo u USA uopce nema nikakvih upozorenja(cak ni tekstom) na kutijicama.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 14:45   #2
Znači ima već za kupiti, vidio sam da je došlo na stranicama Carine ... Black sam čul da je super cigara
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 01:13   #3
Quote:
Volim_glazbu kaže: Pogledaj post
Znači ima već za kupiti, vidio sam da je došlo na stranicama Carine SMILEY... Black sam čul da je super cigara
Ima,a ovo je tocno,po meni ni nema boljih kod nas trenutno.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 21:54   #4
Quote:
JazzManiac kaže: Pogledaj post
Ima,a ovo je tocno,po meni ni nema boljih kod nas trenutno.
Meni je crveni marl ipak bolji
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 11:46   #5
Quote:
Volim_glazbu kaže: Pogledaj post
Meni je crveni marl ipak bolji
Stvar navike, meni on recimo nikako ne pase, bijeli jos nekako ali crveni nikako. Ali bolje se prebaci na nesto drugo, posto Philips Morris jedini poceo sa onim "groznim " slikama na kutijicama. Sobranie zasad nisu, cak je i tekst "Pusenje ubija" ispisan nesto manjim fontom od ostalih.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.