Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2016., 16:34   #1
kad usamljeno srce poželi da nije usamljeno....

Evo i mene na usamljenim srcima. Eto. Osjećam se usamljeno. Da nemam posao stvarno ne znam kud bi sama sa sobom. Ovako mi barem posao donekle usmjeri misli na neke druge stvari. No, čim dođem doma opet isti osjećaj. Onaj osjećaj usamljenost i ne pripadanja bilo gdje.
I onda u toj nekoj usamljenosti imam previše vremena za razmišljanje.

Mući me zapravo pitanje, da li reći osobi da postoje neki osjećaji ili ne. Jer imam osjećaj da nije obostrano. Ne bih voljela da prekinemo kontakt i viđanje zbog toga.
Možda ćete reći da nemam što izgubiti ako priznam sve, ali nije baš tako. Svi znamo ili smo imali barem jednu situaciju u kojoj se neka osoba povukla otkako su joj priznati neki osjećaji koji prelaze prijateljstvo.
Ako ništa, kako barem preispitati njegovo stajalište i viđenje našeg poznanstva?
Ne želim nikog imat na silu, niti iz sažaljenja. Radije bi prešutila ako ću ga time izgubiti.
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:39   #2
Reci.

Moj glas ide za to da probas uzeti ono sto hoces. Ne kazem da je to najpametnije, al je za zeludac najbolje. Ako ne kazes, ako budes glumila da si nesto sto nisi, da si sretna s necim s cim nisi, ispizdit ces ce posteno. Probaj. Makar imala sto za izgubit.

__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:45   #3
Da, iz tvojih slova to zvuči zaista jednostavno. Ne znam zašto si to ja tako kompliciram.
Kao da ne znam što i kako bih mu rekla točno..
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:48   #4
Quote:
tužni cvjetić kaže: Pogledaj post
Da, iz tvojih slova to zvuči zaista jednostavno. Ne znam zašto si to ja tako kompliciram.
Kao da ne znam što i kako bih mu rekla točno..
Jer te strah. Jer si nekad naucila da je bolje sutit. Sad se nauci drugacije.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:50   #5
Koliko godina imas?
RocketBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 16:53   #6
Kakve to veze ima koliko tko ima godina?
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:01   #7
Za pocetak se nemoj nazivati tuznim cvjeticem.

Uoci kaj ne valja, definiraj kaj zelis i primi se posla da to ostvaris.

Jednostavno je.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:05   #8
Evo mozes na flatu trenirati govorenje. Reci mu nek ne sere.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:14   #9
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Evo mozes na flatu trenirati govorenje. Reci mu nek ne sere.
Posto je nedavno bio bozic i rodio se mali isus, nadam se da ce on spasiti tvoju dusu i obuzdati tvoj pogani jezik. <3

Hoces reci da moja metoda ne funkcionira?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:20   #10
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Posto je nedavno bio bozic i rodio se mali isus, nadam se da ce on spasiti tvoju dusu i obuzdati tvoj pogani jezik. <3

Hoces reci da moja metoda ne funkcionira?
Hocu reci da seres kad kazes da je jednostavno. Na papiru da. Gledajuc tudje probleme da. U praksi je druga prica.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:31   #11
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Hocu reci da seres kad kazes da je jednostavno. Na papiru da. Gledajuc tudje probleme da. U praksi je druga prica.
Svakome su njegovi problemi uvijek najveći i nerješivi. Stvar percepcije, zato i tražiš savjet od drugih.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:36   #12
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Evo mozes na flatu trenirati govorenje. Reci mu nek ne sere.
Flat, ne seri
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:44   #13
Whise man once say nothing- Mudar čovjek jednom ništa nije rekao. Akcija, akcija i akcija- Djela govore glasnije od riječi, uradi nešto što će dati toj osobi do znanja koje su ti namjere.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:54   #14
Quote:
tužni cvjetić kaže: Pogledaj post
Kakve to veze ima koliko tko ima godina?
Za odgovor ima, nije isto odgovarat o takvom problemu teenagerici i odrasloj zeni.
RocketBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 17:58   #15
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Whise man once say nothing- Mudar čovjek jednom ništa nije rekao. Akcija, akcija i akcija- Djela govore glasnije od riječi, uradi nešto što će dati toj osobi do znanja koje su ti namjere.
Nek mu pokaže sise?

BTW, ovo je indijanska poslovica?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:02   #16
Quote:
tužni cvjetić kaže: Pogledaj post
Flat, ne seri
Kad je već počelo nabacivanje izrekama: hrabar čovjek umire jednom, kukavica svakodnevno. Tvoja priča nema veze s hrabrošću i kukavičlukom, ali mi je ova izreka draža od one o psu i njegovu repu .

Nema šansi da zadržiš sadašnji odnos tako što ništa nećeš reći, a da te to zadržavanje temeljito ne ispizdi.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:11   #17
Quote:
tužni cvjetić kaže: Pogledaj post
Flat, ne seri
Ja sam ti tu najbolji za rjesavanje problema.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:12   #18
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Hocu reci da seres kad kazes da je jednostavno. Na papiru da. Gledajuc tudje probleme da. U praksi je druga prica.
Ja znam da je lako pa ti vidi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:18   #19
Znaš krasni kurac. Ojebote, tko god pročita neki self help fir dummies i upamti dvije "samo pozitiva", "prepoznaj problem pa ga pobijedi" pizdarije, instant se proglasi life coachom...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 18:24   #20
Quote:
tužni cvjetić kaže: Pogledaj post
Mući me zapravo pitanje, da li reći osobi da postoje neki osjećaji ili ne. Jer imam osjećaj da nije obostrano. Ne bih voljela da prekinemo kontakt i viđanje zbog toga.
Koliko sam ja skužio po ovoj rečenici, postoji osoba prema kojoj imaš neke osjećaje i htjela bi nešto više od prijateljstva a ta osoba nema iste osjećaje prema tebi? Ako je to u pitanju, najbolje je reći direktno što misliš,osjećaš itd. Jedino što postoje slučajevi da se osobe nakon tvoje iskrenosti udalje od tebe.
Teško je to, ako ne probaš,nećeš znati pa ćeš poslije razmišljati "što bi bilo kad bi bilo..." Ako ne,onda uvijek postoji opcija prijateljstvo ak niš drugo a najgore je eto kad se nadaš nečemu,očekivaš nešto, tada se čovjek razočara kad nažalost neide onako kako smo smislili u glavi...
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.