Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 14:16   #881
mene su zvali za sutra, ali ja nisam u HRV, pa sam joj rekla da ako bude bilo jos razgovora, da me nazove.. a sad, hoce li ga biti, nemam pojma
Bumbili is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 23:04   #882
što se plaća tiče.. koliko brzo rastu prije nego postaneš senior?
dakle prve 2-3 godine? ako počinješ sa 4000kn koliko se može očekivat da će narasti? i po kojoj dinamici ?
dF]l[xxx3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:09   #883
Pozdrav..jel mi može netko reći što pitaju na prvom krugu intervjua? dakle to je onaj intervju koji dođe nakon testova matematike/BA/engleski, onda assessment centar i sad me zovu na taj kao prvi intervju - pa ako netko ima info? Puno hvala
LizardKing is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 22:23   #884
Quote:
LizardKing kaže: Pogledaj post
Pozdrav..jel mi može netko reći što pitaju na prvom krugu intervjua? dakle to je onaj intervju koji dođe nakon testova matematike/BA/engleski, onda assessment centar i sad me zovu na taj kao prvi intervju - pa ako netko ima info? Puno hvala
proci ce testove s tobom, pitati ono sto nisi znao od BA, proci zivotopis, sto znas o KPMG-u, da li netko od tvojih prijatelja ili poznanika vec radi u reviziji i sto mislis da oni rade tj da opises posao i tvoja ocekivanja od njega, opisu ti sta se od tebe ocekuje, kako se polazu ispiti, da li preferiras nefinancijsku ili financijsku reviziju i zasto.. samo opusteno, intervju traje oko pola sata - 45 minuta ..
Bumbili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 18:48   #885
Sto bi to bilo nefinancijska revizija?
Grinch24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 01:09   #886
Quote:
Grinch24 kaže: Pogledaj post
Sto bi to bilo nefinancijska revizija?
revizija u poduzecima, dok je financijska za financijske institucije i sl.
Bumbili is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:54   #887
Sve je to financijska revizija. Svejedno je da li revidiras PBZ ili Jamnicu jer moras dati misljenje na njihova financijska izvjesca i zato se i zove financijska revizija. Financijske institucije su na kraju dana isto samo poduzeća koja su samo izlozenija drugacijoj regulativi HNB-a, HANFA-e i malo drugacijim rizicima. Poslije sam skuzio da su vjerovatno mislili na IT reviziju jer bi to jedino imalo smisla kao nefinancijska revizija.
Grinch24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 20:07   #888
KPMG svrstava zaposlenike revizije pri zapošljavanju u dvije skupine - financial (zaposlenici koji će obavljati reviziju financijskih institucija - banke, fondovi, osiguravajuća društva) i non-financial (zaposlenici koji će obavljati reviziju proizvodnih i uslužnih subjekata).

Zaposlenici financiala obavljat će reviziju PBZ-a, dok će zaposlenici non-financiala Podravku.
AliciaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 13:50   #889
Ok to je onda interni thing KPMG-a. Sta kad prefali team membera iz non-financiala? Necemo uzet Agrokor jer pola revizije nam revidira ekskluzivno samo financijska poduzeca?
Grinch24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:56   #890
To ih moraš pitati.
Javi što ti odgovore.

Funkcioniraju tako godinama pa očito imaju neki razlog.
AliciaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 18:32   #891
Best business practice... specijalizacija... blabla

Nemam ih sta pitati. Nek rade kako najbolje znaju, dapace.
Grinch24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:38   #892
Vjerojatno je mislio reć revizija financijskog sektora i revizija nefinancijskog sektora. A IT revizija im je zaseban sektor ak sam dobro shvatio
marko špranjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:21   #893
Da li se ima smisla javljat u KPMG ako sam već davno završio faks i imam skoro 10 godina iskustva u banci? Ne na reviziji. Čini mi se da primaju samo pripravnike.
__________________
ISTINA JE MAČ S TRI OŠTRICE
Azmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 11:04   #894
Iskreno u hr mislim da nemas sanse. Vani je normalno da stariji ljudi promjene profesiju i pocmu nesto novo. Ideja u hr je da ako si mlad i ako ti je to prvi posao onda nemas pojma i mogu utlaciti vise, prekovremene neces odbiti itd.
Grinch24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 16:53   #895
Dolazi li tko na testiranje za pripravnika u knjigovodstvu i obračunu plaća? Hoće li uzeti 1 ili više kandidata?
numbercruncher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 11:58   #896
Jeli netko bio na testiranju za pravnika, i za one koji su bili u drugom krugu jesu li vam se povratno javili?
norah23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 18:23   #897
Ja sam bio na testiranju. Kako znaš da je drugi krug počeo? Ja nisam ni odbijenicu dobio.
Horusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 16:24   #898
Quote:
Horusa kaže: Pogledaj post
Ja sam bio na testiranju. Kako znaš da je drugi krug počeo? Ja nisam ni odbijenicu dobio.
Zato što sam bila u drugom krugu na intervjuu prošlu srijedu
norah23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2023., 12:22   #899
Quote:
Azmo kaže: Pogledaj post
Da li se ima smisla javljat u KPMG ako sam već davno završio faks i imam skoro 10 godina iskustva u banci? Ne na reviziji. Čini mi se da primaju samo pripravnike.
Pozz.. jesi se javio? Ja idem za time da djelomično mijenjam profesiju, jer sam se već i zasitila ovog što sada radim, imam isto kao i ti iskustva.

Poslala sam.. pa što bude.
__________________
I said I'd write a letter
But I never got the time
sora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2023., 10:09   #900
Quote:
sora kaže: Pogledaj post
Pozz.. jesi se javio? Ja idem za time da djelomično mijenjam profesiju, jer sam se već i zasitila ovog što sada radim, imam isto kao i ti iskustva.

Poslala sam.. pa što bude.
Sretno! Generalno je u KPMG jakoooo teško upasti. Ja sam bila kod njih na testiranju, nažalost onda nisam prošla (a nisam imala apsolutno NIKAKVOG iskustva u financijskom poslovanju) i sad 5 godina nakon me vrebaju iz Mađarske i Austrije da prijeđem kod njih jer trenutno radim posao koji je s njima u jako uskoj vezi i već mi se troje ljudi javilo za intervju, ali za mene otpada mogućnost odlaska iz RH iz nekih drugih razloga,a inače da je to bilo prije koju godinu otišla bih odmah uglavnom dok sam bila onda na testiranju prvi krug je testiranje esejskog tipa i najgore pitanje onda mi je bilo nešto u smislu ''Kako vidite završetak svog radnog dana?'' i razmišljam jel bi trebala napisati što vi želite ili ono što ja želim. Napisala sam ovo drugo i nisam prošla u drugi krug
correct is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.