Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 18:56   #41
A jesam i gluva i ćorava.
Nije lako smucati se po kontejnerima.

Ontopik () muški veceji
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 19:02   #42
nisu majke krive nego mediji.
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:08   #43
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
nisu majke krive nego mediji.
moze se nac i jeftinijih kurvi
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 09:15   #44
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
moze se nac i jeftinijih kurvi
jbga, zato niđe nema žena
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 12:38   #45
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
pjegava: bas si bijelosvjetska
eleme napisi mi nesto lijepo da me izbaci iz cipalica
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:06   #46
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
eleme napisi mi nesto lijepo da me izbaci iz cipalica
izbacicute ja iz subare..da sad ne spominjem mymoona koji je crkao

Pa dobro, pjego kad hoces! Baci na svoja pleca ogrtac za sve što je ruzno! Jer kad ti dusha postane velika postace ohola a ti imas previse pakosti u toj tvojoj neoliberalnoj uzvisenosti. Ja te poznajem. U pakosti se susreću oholi i slabi. Ali oni ne razumiju jedni druge. Ja te poznajem. Ti smijes samo imati
dushmane koje treba mrziti, ali ne i dušmane koje treba prezirati. Trebas biti ponosna na svog dusman: tako će uspjeh tvog dusmana biti i tvoj uspjeh. Nemoj se buniti jer to je otmenost za roba. Neka tvoja otmenost bude poslusnost. I samo tvoje zapovjedanje treba biti pokoravanje.

Tako govorase el_em
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 07:26   #47
kakve šubare kakvi bakrači ogrtači
deder mi muf pa da vidiš kako grije

Tako je i Karenjina nosala nebil se ogrijala na željezničko stanici da ne padne ladna na šine. ako to nije neoliberalno ne znam što je
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 13:03   #48
nejma vise organik mufova kovas jebe kase brijete doli a sad plati za muf pa grij ruke
glupe kokoske, mogleste kad je zima samo zacohat ruke ugace i ono shushka i grije a sad plati pa klati
poludijo svit totalno oce da jebe doli glatko , pedofili sve metak pa u sre cela
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 14:07   #49
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
izbacicute ja iz subare..da sad ne spominjem mymoona koji je crkao

Pa dobro, pjego kad hoces! Baci na svoja pleca ogrtac za sve što je ruzno! Jer kad ti dusha postane velika postace ohola a ti imas previse pakosti u toj tvojoj neoliberalnoj uzvisenosti. Ja te poznajem. U pakosti se susreću oholi i slabi. Ali oni ne razumiju jedni druge. Ja te poznajem. Ti smijes samo imati
dushmane koje treba mrziti, ali ne i dušmane koje treba prezirati. Trebas biti ponosna na svog dusman: tako će uspjeh tvog dusmana biti i tvoj uspjeh. Nemoj se buniti jer to je otmenost za roba. Neka tvoja otmenost bude poslusnost. I samo tvoje zapovjedanje treba biti pokoravanje.

Tako govorase el_em
ganuta sam.

mymoon se udebljao i vise ga nisam mogla nosati na ramenu pa sam napravila subaru od njega i sad mi se popeo na glavu
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 14:33   #50
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
ganuta sam
uganula si nogu?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 15:01   #51
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
uganula si nogu?
nemam ja sarafe i zice obrati se na drugu adresu, samo sam istegula misic pa nosam stezni zavoj
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.

Zadnje uređivanje pjegava i prgava : 06.02.2017. at 15:25.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 15:54   #52
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
nemam ja sarafe i zice obrati se na drugu adresu, samo sam istegula misic pa nosam stezni zavoj

Žice,šarafi, a alat osto na drugom topiku.


Ugrizla me radioaktivna antena pa sad čujem i na palac.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 17:01   #53
cuvaj ti da te grom ne udari kod zica i sarafa. veli meni dr morate uzimati zeljezo a ja cu njoj nisam pomadnesnila da me grom zdimi. budala je onaj ko se toga ne boji ovaj bojite li se vi ici k doktoru? ja se bojim brrrr zamisli da mi nesto nadju ko bi ziv ostao??? ko bi vise ikad mogao zaspati? kud bi se moglo pobjeci od misli o tome? na kojoj smo temi? uloga zene zena je okrugla i kotrlja se kroz svijet.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 17:26   #54
Ključaj topik.
Zaključili smo da je uloga žena uzgojit vunu za mufove i nakurnjake ter za uzimat željeza , žice, i pravit rakiju.

Vi se zajebavate a mk šaptom pade.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 20:56   #55
Žene su vrazi.

Tako je govorio elem
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 08:55   #56
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
Žene su vrazi.

Tako je govorio elem
Govorio? Pa nije valjda umro?
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 16:37   #57
El, zabrinula sam se.

Pratis li Mariju?

JLo je dobila konkurenciju u velicini guze i pameti. Sljedeci put kad krenes u teretanu, molim te obavezno obuci mrezaste carape i stikle, ali one stiletto (ako si cuo).

__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 02:30   #58
Sine Meleme das ti nis udo zaovu sotonu
idjen uplatit tri brze mise
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 02:32   #59
Quote:
pjegava i prgava kaže: Pogledaj post
cuvaj ti da te grom ne udari kod zica i sarafa. veli meni dr morate uzimati zeljezo a ja cu njoj nisam pomadnesnila da me grom zdimi. budala je onaj ko se toga ne boji ovaj bojite li se vi ici k doktoru? ja se bojim brrrr zamisli da mi nesto nadju ko bi ziv ostao??? ko bi vise ikad mogao zaspati? kud bi se moglo pobjeci od misli o tome? na kojoj smo temi? uloga zene zena je okrugla i kotrlja se kroz svijet.
pegava napusimise kurca faliti protojine i vajtamina , mrs satin bolestinama i gromovima
ebote ilija gromovnik
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 08:21   #60




Ooooo, Sine razmetni Meleme, vratio se ti neupućen, a nitko da ti objasni ulogu postneoliberalnih. Ajde, ja ću, ionako sam ja najviše cmizdrila za tobom ovuda po forumu dok su mi drugi pleća podmetali.

Znači, ovako je bilo kad si otišao još za vrijeme neoliberalizma jer si otvarao topike s dobrim namjerama pa znaš kud je to otišlo. Pjegava je stavila kolturnog majmuna na glavu i takva se šeće po forumu, sva fina, sve rep zabacuje kao šal oko vrata. Tu i tamo sam je stalkala, nisam mogla odoljeti njenoj ljepoti. Čilika je utapala tugu na onom drugom forumu, gdje je Judolino moderator, sve skupa ima 10 upisa, pa nije teško za upratit. Mene neko kratko vrijeme nije bilo, a Hod se pobunio i otišao na podforum zvan Offtopic. Poveo tamo i bandu, doveo i ženu da mu kuha i sve to dokumentira. I nije bilo cenzure sve dok Pikova nije zvala cenzuru, jer je valjda bilo šamaranja do krvi, šta li. Onda me Hod zvao da dođem u njegovu zamku dolje preko Pikove, ali ona nije htjela biti poštar, pa sam sama nabasala na njih. Traumatiziran narod, što privatno, što forumski, neprestano se svađao. Onda sam izvukla katanu kako si me ti naučio, napravila malo reda dolje, ali kratko je taj red trajao sve dok nije i ostalima dosadio nered. Tu i tamo netko ostavi prljave čarape i gaće po podu, netko protrči i blatnjavim cipelama preko topika, ali to je uglavnom to. Redom se otvaraju teme, jedna po jedna dok se ne popune. Osim kad sam otvorila krizni štab kojeg sam oživjela i nakon prolaska krize pa je Kyruza s kojim sam se u međuvremenu izmirila plakao jer kvarim bratsvo i jedinstvo. Ali Kyruza je maloljetnik i tek uči što je romantika gdje Tudum i ja puštamo Matu Mišu Kovača i ostalu muziku za odrasle, i tek počinje shvaćati da odraslima treba da se ponekad osame u virtualnim sobičcima.

Inače, Samojakov je zadnji topik, ne znam, ispravite me, 4, 5-6 po redu i u postneolibaralizmu se pozdravlja sa Đutro.

Ah, da uloga žena.. za pemziju se prokužilo da je to još samo jedan djed mraz, pa nikoga nije briga za nikakve uloge osim ulaganja. Privatnog. Npr kao što Hod ulaže u plovila, ali nije baš u redu da ga previše tračam jer ne piše više ovuda, a i Kyruza se puno bolje razumije u takve stvari.


Edit: Uh, mal ne zaboravi, Samojakosajko je super.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:39.