Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: ANKETA:bojite li se smrti??
da,bojim se!! 35 31.82%
o tome bi se moglo puno pričati. 32 29.09%
vjerujem u reinkarnaciju. 11 10.00%
ne! 40 36.36%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 110. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2007., 12:37   #41
Imala sam nekoliko smrti u bliskoj obitelji, prva je bila kad sam imala 10 god, zadnja pred 7 godina. Rano sam počela o tome razmišljati, i nekako došla do zaključka da se bojim umiranja, smrt sama po sebi nije strašna.
Umiranja se bojim valjda jer tri bliske osobe (djed, baka, tata) umrle od teških bolesti. Ne bih voljela da mene zadesi isto....to mrcvarenje i patnja...
Nije li prekrasno umrijeti u snu?
S druge strane, ponekad me više plaši pomisao na gubitak bliskih osoba, koji će biti neizbježan...kako sebično...drugi umru, a mi se ponašamo kao da smo mi tada važni jer mi smo izgubili voljenog..a zapravo umrli je važan...
U svakom slučaju, plašim se umiranja, a ne smrti. Što se tiče smrti, jedino ne bih željela da se to desi prije nego porješavam stvari koje sam naumila....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 21:12   #42
Jok. Kad bih se bojao smrti previše bi vremena potrošio na razmišljanje o samoj smrti. Osim toga može se desit bilo koji tren, čega da se bojim onda. Carpe diem.
__________________
Mr. Herbert Garrison: Stanley, gay people, well, gay people are evil. Evil right down to their cold black hearts, which pump not blood like yours and mine, but rather a thick, vomitous oil that oozes through their rotten veins and clots in their pea-sized brains which becomes the cause of their Nazi-esque patterns of violent behavior. Do you understand?
9ak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 00:01   #43
Quote:
ommm kaže: Pogledaj post


Nisam o tome prije razmišljala dok se nije dogodilo u mojoj obitelji!!
Strašna nepoznata smrt!! I sad te osobe više nema,nema,NEMA!!
Zar se ne čini groznim da i vas jednom neće biti?
Pa vas jednostavno pitam:bojite li se smrti??
Ja sam se bojala prije, dok se isto nije dogodilo u mojoj obitelji .
Od onda se ne bojim svoje, nego tuđe(najblizih...)...
__________________
...U sTvArNoStI Jr ReAlNoSt SaSvIm DrUgAčijA...
krejzi_mala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.