Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Koje teme bi ste najradije gledali u emisiji Na rubu znanosti?
Svemirci (NLO) 34 34.34%
Duhovi i zagrobni zivot 24 24.24%
Istocne duhovnosti (yoga, buddhizam, taoizam i sl.) 15 15.15%
Zapadna mistika (magija, samanizam i sl.) 16 16.16%
Prirodne znanosti (astro fizika, kvantna fizika i sl.) 32 32.32%
Vidovitost, telepatija i sl. 24 24.24%
Teorije urote (masoni, vlade, Vatikan, Kominterna...) 37 37.37%
Bio-etika 7 7.07%
Ekologija i odrzivi razvoj 13 13.13%
Alternativna medicina 17 17.17%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 99. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2006., 00:10   #61
Opa, Misak goes wide!!!!

Evo kolege Sibera na ekranu! Sto se to dogada s Misekom? Poludio covjek, pa napokon poceo dovlaciti prave znanstvenike na TV... Samo da ga sada ne ureknem. Najprije prica s biblijskom arheologijom, a evo sada i nanotehnologije
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:28   #62
ja bih predložio novu temu o novim načinima propulzije, tj konkretno sto se dosad napravilo na tome pogledu, kao i o novim izovrima energije na temelju nulte točke i tome sl (i kako je sve to zataškavano)
burny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:54   #63
Quote:
burny kaže:
ja bih predložio novu temu o novim načinima propulzije, tj konkretno sto se dosad napravilo na tome pogledu, kao i o novim izovrima energije na temelju nulte točke i tome sl (i kako je sve to zataškavano)
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 16:30   #64
čuj ak ti se to čini nevažno, dovoljno je reči da to trenutno uništava čitavu zemlju i otome ovisi opstanak ove civilizacije pa nakraju če mo zajedno vrtit ocima
burny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 18:39   #65
Nazovite Misaka na HTV. Vrlo je otovoren za suradnju. Ako hocete neku temu morate ispuniti samo 2-3 formalna uvjeta: naci 2 sugovornika na tu temu, osigurati sami ili predloziti njima koje materijale da izreziraju za ona 2-3 kraca priloga tijekom emisije. Tko god to moze osigurati, ima velike sanse da Misak razmotri temu i napravi emisiju.

PS. I mene bi zanimala ta propulzija.
Fazlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 18:52   #66
Quote:
burny kaže:
čuj ak ti se to čini nevažno, dovoljno je reči da to trenutno uništava čitavu zemlju i otome ovisi opstanak ove civilizacije pa nakraju če mo zajedno vrtit ocima
nije nevazno, ali znam na sto ciljaš. na prokleti orgon, kao i svi ostali šarlatani i pseudoznanstvenici.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 20:40   #67
Sinoćnja me emisija psihički dotukla. Imala sam osjećaj da sam na ultradosadnom predavanju. Geeez, onaj štreber je svršavao dok je pričao o morskim zmijama, ne bih se čudila ni da se pali na njih
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 21:03   #68
Takve gluposti o morskim zmijama i ljetijima na Himalaji kada vidim da su tema niti ne palim TV.
Fazlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:36   #69
Quote:
burny kaže:
čuj ak ti se to čini nevažno, dovoljno je reči da to trenutno uništava čitavu zemlju i otome ovisi opstanak ove civilizacije pa nakraju če mo zajedno vrtit ocima
Cekaj malo, sto tocno unistava zemlju? Nacini propulzije ili energija nulte tocke?

Energije nulte tocke ti se bas i ne da iskoristavati u svrhu propulzije. To ti jednostavno tako ne ide. Zakon ocuvanja energije ti ne da.

A o propulzijama bi se dalo govoriti. Hibridni automobili, vodikov pogon, gorive celije, nuklearni pogon, nuklearne baterije, ionski pogon... ima toga
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:39   #70
Quote:
Endimion17 kaže:
nije nevazno, ali znam na sto ciljaš. na prokleti orgon, kao i svi ostali šarlatani i pseudoznanstvenici.
niko nije nikakav orkon spominjao, kao što sam rekao, više sam zainteresiran za polje nulte točke, ijako i orgon zanimljiv al več je bila emisija otome i dosta su toga rekli onjemu

---
a juče nije bila loša emisija, možda mal dosadnjikava, al gost je barem odgovarao na pitanja koje je mišek zapitivao, nije pričao gluposti i skretao na nevažeče teme koje su dosadnije od origigi teme
bilo je zanimljivo vidjeti kako ljudi razmišljaju i kako se zapravo igra pokvarenog telefona kretala
burny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:44   #71
Quote:
El Tomo kaže:
Cekaj malo, sto tocno unistava zemlju? Nacini propulzije ili energija nulte tocke?
pa trenutni glavni izvor su fosilna goriva, od ugljena do nafte i plina, štetne učinke znamo
za energiju nulte točke se može iskoristiti za izvor energije koja opet zasobom vuče nove ili modificirane načine propulzije koja bi vjerovatno riješila večinu današnjih problema

EDIT: sry na dva posta odjenom potrefilo se
burny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:52   #72
Quote:
niko nije nikakav orkon spominjao, kao što sam rekao, više sam zainteresiran za polje nulte točke, ijako i orgon zanimljiv al več je bila emisija otome i dosta su toga rekli onjemu
orgon. o njemu se nema što reći. životna sila koja uzrokuje plavilo neba i erekciju? hah!

Quote:
za energiju nulte točke se može iskoristiti za izvor energije koja opet zasobom vuče nove ili modificirane načine propulzije koja bi vjerovatno riješila večinu današnjih problema
el tomo ti je lijepo rekao, a ti nisi pročitao one linkove. ne možeš iskoristiti najmanju moguću energiju koju imaju čestice na 0 K koje "drhte" samo zbog kvantnih efekata. ne možeš i gotovo.

moje je mišljenje da treba što prije ubrzano raditi na poboljšanju solarnih ćelija, a u međuvremenu koristiti što više nuklearne energije, a što manje kemijske energije fosilnih goriva.
tako će se smanjivati onečišćenje dok ne nađemo dovoljno dobre i efikasne načine pretvorbe sunčeve energije u električnu.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 14:26   #73
Misak zovi gezu

Predlažem da se geza pojavi u jednoj od emisija
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 16:18   #74
Quote:
morbidangel kaže:
Predlažem da se geza pojavi u jednoj od emisija
Ja bih novcima platio , samo da vidim Pasovskog tj, Gezu na TV-u
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 16:32   #75
Quote:
morbidangel kaže:
Predlažem da se geza pojavi u jednoj od emisija
kako se nitko toga nije sjetio
ajme to bi bilo zakon. zamislite misakovu facu, onako "WTF, mate?"
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 00:52   #76
Odlicna emisije veceras o Nikoli Tesli!
Fazlija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 23:40   #77
Ja bih mu savjetovala da napravi emisiju na temu Bermudskog trokuta ili čak incidenta u Roswellu......
__________________
"From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more--to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible."
iLoveYouJay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 19:09   #78
Quote:
Fazlija kaže: Pogledaj post
Koje teme bi ste voljeli da se predstave kroz emisiju HTV-ja Na rubu znanosti?

Djela Carlosa Castanede i ljude koji se bave time u HR. Nebi bilo lose napraviti nekoliko emisija u nastavcima. mislim da bi to bilo vrlo zanimljivo,..
subminimal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 21:33   #79
ma sve su jako zanimljivo i osvakoj bi se moglo pričat do sutra al mene trenutno najvise zanima izvantjelessna iskustva...
ljud is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 21:34   #80
Quote:
ljud kaže: Pogledaj post
ma sve su jako zanimljivo i osvakoj bi se moglo pričat do sutra al mene trenutno najvise zanima izvantjelessna iskustva...
ljud is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.