Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 16:15   #61
Da, baš je dobro
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 16:33   #62
pa je.
desetipedeset is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 22:26   #63
desilo mi se jedno da sam zadrijemao u ajmo reć 5,6 sati predveče i bio svjestan da sanjam na kraju sam u sno bio u čistom mraku i onak otvorim oči al svugdje mrak...kao da su i dalje zatvorene...eto...i nisam se odmah probudio...al kad sam se probudio bilo mi je drago što jesam
hrcak999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 22:04   #64
ma kakve astralne projekcije i sranja, samo u smu se probaš sjetit da je to sam i to je to, dalje samo uživajte
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 22:15   #65
evo da vam ja ispričam jedan svoj "san" . jedno veče sam popila nekoliko piva i malo me lupilo i isla sam u krevet i zaspala. to je bilo za zbilja. i onda sam se po noći digla,otključala vrata od kuće i išla sam pišati vani na dvorište na travi. i kad sam to obavila ,zaključala vrata od kuće,došla sam u sobu, legla i spavala natrag a cijelo vrijeme sam sanjala ali sam zbilja bila vani!! i ujutro sam se toga sjećala i mislila sam da nisam normalna inače svaku noć nešto sanjam ,nikad ne pričam u snu ,ne hodam niti išta takvo ali ovo me baš iznenadilo i nasmijalo..
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.