Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2007., 18:29   #41
Baš lijepo iskustvo. kak se pas ponašao, jel nešto osjetio ili nije?
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 12:01   #42
neznam vidim da se tu pola ljudi ismijava a pola vjeruje, samo neznam šta vam tako nemoguče zvuči!? jednostavno bi bili nemoguče zamisliti i to bi bilo prebahato zamisliti da smo sam i da je sve ovo stvoreno za nas, možda je Zemlja ali iza zemlje mi nemamo pojma šta je ni kako je, ovi koji ne vjeruju nemoraju to je normalno jednostavn je još ljudska svijest razvijena jos tako da nam govori da nema toga, to si vi sami ubiti govoriti jer se jednostavno bojite svega toga i ne želite razmišljat o tome! dovoljno je samo reč da više od 50% zemlje nije istraženo razni otoci i prašume i pogotovo podmorje i nemamo pojma što tamo još ima a kamoli iza našeg planeta
ljud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 12:03   #43
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Baš lijepo iskustvo. kak se pas ponašao, jel nešto osjetio ili nije?
Ovo je vrlo, vrlo zanimljivo pitanje...i na to sam potpuno zaboravio da spomenem.

Pas, koji je inace strasno nemiran i non-stop je u pokretu i njuska, je u tom trnutku lezao na travi, i opusteno blejao sa isplazenim jezikom...
To je jako cudno za nju (zenka je), jer jedva ceka setnju, i kada je napolju, ne miruje ni secunde...

up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 12:04   #44
Quote:
ljud kaže: Pogledaj post
neznam vidim da se tu pola ljudi ismijava a pola vjeruje, samo neznam šta vam tako nemoguče zvuči!? jednostavno bi bili nemoguče zamisliti i to bi bilo prebahato zamisliti da smo sam i da je sve ovo stvoreno za nas, možda je Zemlja ali iza zemlje mi nemamo pojma šta je ni kako je, ovi koji ne vjeruju nemoraju to je normalno jednostavn je još ljudska svijest razvijena jos tako da nam govori da nema toga, to si vi sami ubiti govoriti jer se jednostavno bojite svega toga i ne želite razmišljat o tome! dovoljno je samo reč da više od 50% zemlje nije istraženo razni otoci i prašume i pogotovo podmorje i nemamo pojma što tamo još ima a kamoli iza našeg planeta
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 12:10   #45
Quote:
ljud kaže: Pogledaj post
neznam vidim da se tu pola ljudi ismijava a pola vjeruje, samo neznam šta vam tako nemoguče zvuči!? jednostavno bi bili nemoguče zamisliti i to bi bilo prebahato zamisliti da smo sam i da je sve ovo stvoreno za nas, možda je Zemlja ali iza zemlje mi nemamo pojma šta je ni kako je, ovi koji ne vjeruju nemoraju to je normalno jednostavn je još ljudska svijest razvijena jos tako da nam govori da nema toga, to si vi sami ubiti govoriti jer se jednostavno bojite svega toga i ne želite razmišljat o tome! dovoljno je samo reč da više od 50% zemlje nije istraženo razni otoci i prašume i pogotovo podmorje i nemamo pojma što tamo još ima a kamoli iza našeg planeta
gdje vidiš ismijavanje? fenomen postoji. zove se elektrofonija.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 18:08   #46
Maykemi ovi su ljudi ko poremečeni.Samo žele nekog popljuvat dali je to manjak opće kulture ili nešto drugo.No pustimo sad njih..

Ovako ja ih nikad nisam vidio,ali volio bih ,vjerujem da postoje jer je nemoguče da nema života na drugim planetima,a ima ih na milijune...
Ja sam 100% siguran da postoje druga biča osim nas.
Opasny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 18:11   #47
MA NEMOJ..................
Opasny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 18:29   #48
Quote:
Opasny kaže: Pogledaj post
Maykemi ovi su ljudi ko poremečeni.Samo žele nekog popljuvat dali je to manjak opće kulture ili nešto drugo.No pustimo sad njih..

Ovako ja ih nikad nisam vidio,ali volio bih ,vjerujem da postoje jer je nemoguče da nema života na drugim planetima,a ima ih na milijune...
Ja sam 100% siguran da postoje druga biča osim nas.
gle, uspio je složit više od jedne rečenice u jedan post

Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 20:29   #49
Satelit iridium
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:09   #50
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
Satelit iridium
oni nisu zelenkasti i nemoguće ih je čuti... osim toga, spori su. ovo njegovo je preletjelo velikom brzinom.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 22:17   #51
E, a koji to dučan prodaje pivo u 2 ujutro dok ti šečeš psa???
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:56   #52
Mene vise zanima o kojem se pivu radi.
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
E, a koji to dučan prodaje pivo u 2 ujutro dok ti šečeš psa???
ampi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 02:04   #53


Ovako, nigde nisam spomenuo (cinimi se) da je predmet bio zelene boje.
Sustina je ljudi u zvuku, no ako postoji kometa ili nesto slicno koja ostavlja zvuk pri ulasku u atmosferu, onda je verovatno to..

Pivo je neko novo na nasem trzistu "Holsten" ili tako nesto, a imam ducan u blizini koji radi non-stop, sta je tu cudno?

Uopste nije lose setati nocu psa, mozes lako da uvidis da "nosferatu", nije cista fikcija...
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 10:29   #54
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post


Ovako, nigde nisam spomenuo (cinimi se) da je predmet bio zelene boje.
Sustina je ljudi u zvuku, no ako postoji kometa ili nesto slicno koja ostavlja zvuk pri ulasku u atmosferu, onda je verovatno to..

Pivo je neko novo na nasem trzistu "Holsten" ili tako nesto, a imam ducan u blizini koji radi non-stop, sta je tu cudno?

Uopste nije lose setati nocu psa, mozes lako da uvidis da "nosferatu", nije cista fikcija...
dakle, koje je bio boje?
nije mogao biti komet, kometi su promjera par kilometara, to bi prošlo kroz atmosferu i satralo kontinent.

boju spominjem iz razloga što nam boja govori koliko je silovito bilo oslobađanje energije. zelenkasta boja potječe od ioniziranog kisika, što je znak da je oslobođena energija bila kudikamo veća od energije meteoroida koji je sporije uletio u atmosferu i bio žućkasto-bijel (obično žarenje), a ako znamo da je oslobađanje energije bilo tako silovito, onda s tim možemo povezati i elektrofoniju.

kažeš nosferatu?
ima svačega u gluho doba noći, da.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 01:26   #55
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
dakle, koje je bio boje?
nije mogao biti komet, kometi su promjera par kilometara, to bi prošlo kroz atmosferu i satralo kontinent.

boju spominjem iz razloga što nam boja govori koliko je silovito bilo oslobađanje energije. zelenkasta boja potječe od ioniziranog kisika, što je znak da je oslobođena energija bila kudikamo veća od energije meteoroida koji je sporije uletio u atmosferu i bio žućkasto-bijel (obično žarenje), a ako znamo da je oslobađanje energije bilo tako silovito, onda s tim možemo povezati i elektrofoniju.

kažeš nosferatu?
ima svačega u gluho doba noći, da.
99% posto sam siguran da je bilo bele, sjajne boje. (belo koje sjaji)..
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 13:38   #56
Ponavljam satelit iridium ,pa kome se sviđa a kome ne
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 14:08   #57
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
Ponavljam satelit iridium ,pa kome se sviđa a kome ne
jesi li ikad vidio iridium?

Quote:
up99 kaže:
U jednoj sekundi u prostoru ne na koiji sam bio fokusiran, vec malo pored, ali i dalje u mom vidokrugu, pojavilo se!! svetlo koje je nestalo neverovatnom brzinom (na zapadnu stranu).
Ne bih se uzbudio toliko, da pored toga nisam cuo i zvuk koji je proizveden od tog "svetla", a slican je zvuku, npr. ono kad ugasite TV, pa onaj zadnji,kratki, "zvukcic" koji ispusti. Ili jasnije receno, zvuk brzo odlazece stvari,..
iridium ide sporo. recimo 1° po sekundi. prvo se lagano pojavi, pa mu se sjaj sve više pojačava, ponekad i varira (bljeska) da bi ugasnuo.
ovo njegovo je preletjelo pola neba (90°) za vjerojatno manje od sekunde. to ne može biti iridium.
osim toga, iridiume ne možeš čuti.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 16:38   #58
možda nek probna letjelica amera ili nekog iz nato saveza...
fiki21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 16:39   #59
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
Ponavljam satelit iridium ,pa kome se sviđa a kome ne
ajde ne serite tu o nekakvim satelitima, to kaj vi ne vjerujte vas problem, ja isto sam imao dosta videnja, i niko mi nemože reči da se satelit miče tako brzo, da nisam ni trpnuo a on se več naso na drugom mjestu, kad bi se gledalo bilo pun kurac kilometara na nebu i tako pola sata, zamislite kad rjesavate onaj rebus u novinama kad imate točkice i spajate ih da nastane jedan lik, e tako se kretalo ovo sto sam ja vidio sam takvom brzinom da ga je nemoguče pratiti... pa ak se tak koji satelit kreče ili komet pol sata po nebu svaka mu čast!!???!!!!
ljud is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 16:48   #60
Quote:
ljud kaže: Pogledaj post
ajde ne serite tu o nekakvim satelitima, to kaj vi ne vjerujte vas problem, ja isto sam imao dosta videnja, i niko mi nemože reči da se satelit miče tako brzo, da nisam ni trpnuo a on se več naso na drugom mjestu, kad bi se gledalo bilo pun kurac kilometara na nebu i tako pola sata, zamislite kad rjesavate onaj rebus u novinama kad imate točkice i spajate ih da nastane jedan lik, e tako se kretalo ovo sto sam ja vidio sam takvom brzinom da ga je nemoguče pratiti... pa ak se tak koji satelit kreče ili komet pol sata po nebu svaka mu čast!!???!!!!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:29.