Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2007., 00:56   #21
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Dobri su Penn & Teller. Trajalo je mjesec i pol da skinem sve epizode(20 GB), ali vrijedilo je. A dihidrogen monoksid još nije izgubio na učinkovitosti
A ja sam čak počeo razmišljati koji je to spoj
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 19.09.2007., 00:56   #22
ima na youtubeu http://www.youtube.com/watch?v=Xi1LU45Nip0
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Old 19.09.2007., 00:58   #23
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post

prijašnji termin je najviše odgovarao pseudoznanost jer su to gledali marginalci.

A zatim:

i meni je emisija interesantna zato jer se dobro nasmijem na one gluposti,
Ovo je c/p tvoja dva posta. Mislim da baš i nisi idealan za branitelja "znanosti" što god to značilo u tvojoj glavi.
Pilence is offline  
Old 19.09.2007., 00:59   #24
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
Ovo je c/p tvoja dva posta. Mislim da baš i nisi idealan za branitelja "znanosti" što god to značilo u tvojoj glavi.
pa ja sam marginalac.
jesam li rekao da nisam
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Old 19.09.2007., 00:59   #25
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
OMG, genijalno
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 19.09.2007., 01:05   #26
uopće ne shvaćam u čemu je takva frka strka kad ljudi malo izazivaju i preispituju postojeće svjetonazore. stvari se mogu gledati sa različitih strana. malo mašte i novih ideja nikome neće naškoditi.
"ako nisi za onda si protiv" crno - bijela logika koju neki ovdje bjesomučno propagiraju stvarno nema apsolutno nikakvog smisla.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Old 19.09.2007., 01:05   #27
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
OMG, genijalno
Ti nikad nisi gledao skrivenu kameru?
Pilence is offline  
Old 19.09.2007., 01:06   #28
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
Ti nikad nisi gledao skrivenu kameru?
Svejedno, fascinantno je gledati ljude kako automatski formiraju stav. Ovo je bolje od bilo koje skrivene kamere
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 19.09.2007., 01:07   #29
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
pa ja sam marginalac.
jesam li rekao da nisam
Rekao si, i napisao da si marginalac. Zašto onda očekuješ da će se tvoji napisi uzeti za ozbiljno od bilo koga tko zna misliti svojom glavom?
Pilence is offline  
Old 19.09.2007., 01:08   #30
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
uopće ne shvaćam u čemu je takva frka strka kad ljudi malo izazivaju i preispituju postojeće svjetonazore. stvari se mogu gledati sa različitih strana. malo mašte i novih ideja nikome neće naškoditi.
"ako nisi za onda si protiv" crno - bijela logika koju neki ovdje bjesomučno propagiraju stvarno nema apsolutno nikakvog smisla.
nije to preispitivanje postojećih svjetonazora, nego šarlatanstvo. teorije koje se tamo iznose nisu znanstvene. dakle, znanost se uopće ne preispituje tako. oni samo zele ostaviti takav dojam.
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Old 19.09.2007., 01:09   #31
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
Rekao si, i napisao da si marginalac. Zašto onda očekuješ da će se tvoji napisi uzeti za ozbiljno od bilo koga tko zna misliti svojom glavom?
marginalac je širok pojam. moze značiti da sam u manjini kao što i znači u ovom slučaju. ništa posebno.
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Old 19.09.2007., 01:10   #32
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Svejedno, fascinantno je gledati ljude kako automatski formiraju stav. Ovo je bolje od bilo koje skrivene kamere
Meni je bolje ono kad cigu pitaju što je to higijena, a on im odgovara:"Ima mnogo lepih cura u grad!" Zdravi humor, bez pretenzija da se pišu sociološke dizertacije.
Pilence is offline  
Old 19.09.2007., 01:11   #33
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
Meni je bolje ono kad cigu pitaju što je to higijena, a on im odgovara:"Ima mnogo lepih cura u grad!" Zdravi humor, bez pretenzija da se pišu sociološke dizertacije.
Gledao, booring. Ova sofisticirana zafrkancija mi je draža, u stilu Malcoma
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 19.09.2007., 01:12   #34
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
uopće ne shvaćam u čemu je takva frka strka kad ljudi malo izazivaju i preispituju postojeće svjetonazore. stvari se mogu gledati sa različitih strana. malo mašte i novih ideja nikome neće naškoditi.
"ako nisi za onda si protiv" crno - bijela logika koju neki ovdje bjesomučno propagiraju stvarno nema apsolutno nikakvog smisla.
Bitan je način na koji se to preispitivanje vrši. Ako je dobro svako preispitivanje onda dovodiš svakog laika u poziciju u kojoj ima pravo nešto reći.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Old 19.09.2007., 01:12   #35
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
marginalac je širok pojam. moze značiti da sam u manjini kao što i znači u ovom slučaju. ništa posebno.
Rekoh, nisi baš primjeren za advokata znanosti. Ti ne znaš značenja mnogih riječi koje koristiš (dokazao si i ovim primjerom) no to te ne smeta da se staviš na onu, "znanstvenu" stranu, pa se zavaravaš kako si jako pametan. Nas, vidiš, nisi zavarao....
Pilence is offline  
Old 19.09.2007., 01:14   #36
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
Rekoh, nisi baš primjeren za advokata znanosti. Ti ne znaš značenja mnogih riječi koje koristiš (dokazao si i ovim primjerom) no to te ne smeta da se staviš na onu, "znanstvenu" stranu, pa se zavaravaš kako si jako pametan. Nas, vidiš, nisi zavarao....
znaš kako kazu - ''don't feed the troll''.
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Old 19.09.2007., 01:14   #37
Quote:
pećina kaže: Pogledaj post
Gledao, booring. Ova sofisticirana zafrkancija mi je draža, u stilu Malcoma
A kad Monthyevci dokazuju kako su pingvini pametniji od ljudi? Vrhunski skeč!
Pilence is offline  
Old 19.09.2007., 01:16   #38
Quote:
Davor000 kaže: Pogledaj post
znaš kako kazu - ''don't feed the troll''.
Ta emisija je uzrok nastanka ovog podforuma-foruma, a ti pljuješ po njoj!
Tko je onda troll?
Pilence is offline  
Old 19.09.2007., 01:18   #39
nego, kad smo već na rubu štojaznamčega je li itko gledao ''12 majmuna'' - sutra je na tv-u.
__________________
Somewhere in the gray wood by the river is the huntsman and in the brooming corn and in the castellated press of cities. His work lies all wheres and his hounds tire not. I have seen them in a dream, slaverous and wild and their eyes crazed with ravening for souls in this world. Fly them.
Davor000 is offline  
Old 19.09.2007., 01:18   #40
Quote:
Pilence kaže: Pogledaj post
A kad Monthyevci dokazuju kako su pingvini pametniji od ljudi? Vrhunski skeč!
Nisam taj vidia, ali svejedno, sve od Pythonovaca je zakon...
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.